اقتصادیکسب و کار ایرانی

صدور ایزو فوری و ارزان توسط سایت ایزو

شرکت ها و سایت های زیادی در ایران وجود دارند که در زمینه ثبت و ارائه انواع گواهینامه های ایزو فعالیت دارند اما سایت ایزو به آدرس اینترنتی siteiso.com با ارائه خدمات صدور ایزو فوری و ارزان به شما کمک می‌ کند تا در سریع‌ ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه گواهینامه ایزو مورد نظر خود را دریافت کنید.

مزایای صدور گواهینامه ایزو توسط سایت ایزو

شرکت سایت ایزو با 10 سال سابقه در صدور انواع گواهینامه ها و مدارک معتبر بین المللی از جمله: گواهینامه IMS، گواهینامه HSE، گواهینامه حلال و انواع استاندارد ایزو، میتواند به عنوان مرجعی قابل اعتماد، مزایای زیادی برای متقاضیان داشته باشد. برخی از این مزایا عبارتند از:

صرفه جویی در زمان : مجموعه مهندسین مشاور سایت ایزو با بهره‌ گیری از نیروی کار متخصص و کارشناسان باتجربه در کوتاه‌ ترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما ارائه می‌ دهند تا در وقت خود صرفه جویی کرده و گواهینامه ایزو خود را سریعا دریافت کنید.

کاهش هزینه‌ ها : سایت ایزو در مقایسه با سایت های دیگر مقرون به صرفه است و در مقابل خدماتی که ارائه می دهد قیمت بسیار مناسب تری دارد. البته باید بدانید صدور ایزو فوری به خاطر شرایط فورس ماژور در بسیاری از سایت های دیگر گران قیمت، ولی در سایت ایزو ارزان است.

دریافت خدمات با کیفیت بالا : سایت ایزو کارشناسان و مشاوران متخصص و حرفه ای دارد و صدور ایزو فوری و ارزان هیچ تاثیری بر روی کیفیت خدمات آنان ندارد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش : برعکس بسیاری از سایت های دیگر که صدور گواهینامه ایزو را یک بار معامله می بینند ولی تیم مدیریتی سایت ایزو دیدگاه متفاوتی دارد و با ارائه خدمات و پشتیبانی پس از فروش سعی در حفظ و نگهداری مشتریان وفادار خود دارد.

مراحل دریافت ایزو فوری و ارزان

ثبت درخواست : به سایت ایزو مراجعه کرده و با تکمیل فرم درخواست تقاضای خود را ثبت می کنید. در همان فرم امکان انتخاب گواهینامه ایزو مورد نظر وجود دارد ولی شاید نیاز به مشاوره داشته باشید. همچنین امکان ارسال پیام در واتسپ و همچنین تماس تلفنی فراهم گردیده است.

انتخاب نوع گواهینامه ایزو : کارشناسان و متخصصان سایت ایزو در کنار شما هستند تا با راهنمایی های درست با توجه به نیاز و نوع فعالیت شما گواهینامه ایزو مورد نظر خود را با خیالی آسوده انتخاب کنید.

ارسال مستندات و عقد قرارداد : مستندات لازم را جهت بررسی به کارشناسان سایت ایزو ارسال می کنید سپس ممیزان سایت ایزو به منظور بررسی و تایید مستندات از سازمان شما بازدید خواهند کرد. پس از تایید با مناسب ترین قیمت با شما قرارداد خواهند بست تا پیش پرداخت انجام دهید.

توجه: برای دریافت سریع گواهینامه لازم است در آماده‌ سازی و ارسال مستندات و همچنین در طول فرآیند ممیزی نهایت همکاری را با کارشناسان سایت ایزو داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ گواهینامه ایزو

برای دریافت این گواهینامه، لازم است مستندات لازم برای پیاده‌ سازی الزامات استاندارد ایزو را آماده کنید. مستندات شامل موارد زیر می شود:

چارت سازمانی : نشان‌دهنده ساختار سازمانی، شرح وظایف و اختیارات افراد در سطوح مختلف است.

دستورالعمل‌ های پیاده‌ سازی استاندارد : شامل گام‌ های عملی برای استقرار سیستم مدیریت کیفیت در سازمان است.

روش‌های اجرایی : شرح دقیق نحوه انجام فعالیت‌ های مختلف در سازمان را ارائه می‌ دهد.

چک‌ لیست‌ ها : برای بررسی و تایید انطباق فعالیت‌ ها با الزامات استاندارد ایزو استفاده می‌ شود.

نتایج ممیزی داخلی : نشان‌ دهنده یافته‌ های ممیزی‌ های داخلی و اقدامات انجام شده برای رفع انحرافات است.

لیست آلایش‌ کنندگان : شامل عواملی است که می‌ توانند بر کیفیت محصولات یا خدمات شما تاثیر منفی بگذارند.

نظام‌ نامه : شرح سیاست‌ ها و اهداف کلی سازمان در زمینه کیفیت را ارائه می‌ دهد.

دستور العمل ورود مواد اولیه : نحوه ورود و کنترل کیفیت مواد اولیه را مشخص می‌ کند.

دستور العمل خروج کالا از انبار : نحوه کنترل کیفیت و انبارداری محصولات نهایی را شرح می‌ دهد.

برای دریافت گواهینامه ایزو لازم است دو دسته کلی از مدارک را آماده کنید که شامل مدارک فنی و تخصصی و مدارک حقوقی و حاکمیتی می شود. مدارک فنی فنی و تخصصی شامل شرح سیاست‌ ها، اهداف و خط‌ مشی‌ های سازمان در زمینه کیفیت، شرح وظایف و اختیارات افراد، ساختار سازمانی و … می شود و مدارک حقوقی و حاکیمتی نیز شامل اسناد ثبتی شرکت، اساسنامه، آگهی تاسیس، پروانه کسب و مدارک مربوط به علامت تجاری می شود.

توجه : مدارک باید به زبان فارسی و به طور واضح و خوانا نوشته شوند و همچنین باید با الزامات استاندارد ایزو مورد نظر مطابقت داشته باشند.

هزینه صدور ایزو فوری و ارزان چقدر است؟

هزینه دریافت گواهینامه ایزو به عوامل مختلفی بستگی همچون نوع گواهینامه ایزو، حجم و پیچیدگی فعالیت‌ های سازمان و مرجع صدور گواهینامه بستگی دارد. به طور کلی در سایت ایزو siteiso.com هزینه اخذ گواهینامه ایزو بین‌ المللی تحت نظر سازمان IAF بیش از 7 میلیون تومان است اما اگر به دنبال دریافت گواهینامه ایزو از CB های خصوصی برای شرکت در مناقصات هستید باید حدود 2 میلیون تومان پرداخت کنید.

برای ثبت‌ نام در ایزو فوری و ارزان و دریافت گواهینامه معتبر بین‌ المللی می‌توانید از طریق سایت ایزو به آدرس اینترنتی siteiso.com اقدام کنید. همچنین می توانید برای کسب راهنمایی و اطلاعات بیشتر با شماره 02191017212 تماس گرفته و با کارشناسان ایزو در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا