کسب و کار ایرانیمجله فرهنگ

pdf کتاب شنود تجربه ای نزدیک به مرگ

معرفی کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ + دانلود pdf کتاب

به نظر شما مرگ پایان همه چیز است؟ کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ داستانی واقعی از تجربه نزدیک به مرگ یکی از مسئولین امنیتی را روایت می‌کند که بعد از ده دوز در کما بودن به این دنیا بازمی‌گردد.

درباره کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ:

: نکات و موارد بسیار زیادی درباره دنیای بعد از مرگ در آموزه‌های اسلامی وجود دارند. اما هنوز برخی افراد نسبت به صحت این موارد شک دارند و نمی‌توانند درمورد آن‌ها یقین کامل داشته باشند. اما طبق سخنان بزرگان دین و آیات قرآن، چیزی که مسلم است، وجود دنیایی به اسم برزخ است که روح ما بعد از مرگ به آن سفر می‌کند.

برزخ را دنیایی میان این جهان و آخرت می‌دانند و طبق ادعای علمای دینی، روح انسان تا روز قیامت و زمان حسابرسی در آن دنیا قرار می‌گیرد. اما چیزی که عجیب است تجربهٔ متفاوت افرادی است که تجربه‌های نزدیک به مرگ را داشته‌اند. هریک از آن‌ها بر اساس اعمالشان در این دنیا و شخصیتی که از خود ساخته بودند، اتفاقات خاصی را در آن جهان تجربه می‌کنند.

یکی از این تجربه‌ها در کتاب شنود: تجربه نزدیک به مرگ برای شما روایت شده است. تجربه کسی که طی حادثه‌ای، ده روز در کما بود و در آن مدت روحش در جهانی دیگر سیر می‌کرد. او بعد از به هوش آمدن، داستان خود را برای بقیه تعریف کرد و ظاهراً گفته‌هایش دقیقاً مطابق با چیزهایی است که در دین اسلام درمورد معاد و دنیای بعد از مرگ وعده داده شده است.

این کتاب درواقع سومین اثر از مجموعهٔ جذاب و پرطرفدار «تجربهٔ نزدیک به مرگ» است. پیش‌ازاین کتاب‌های «سه دقیقه در قیامت» و «بازگشت» منتشر شدند که در هر یک از آن‌ها روایت‌هایی از دنیای بعد از مرگ و بازگشت از آن وجود دارند. حال سومین کتاب از این مجموعه، کتاب صوتی شنود است که به شکلی مستندگونه به روایت تجربهٔ یک فرد از این موضوع پرداخته است.

لینک دانلود کتاب شعر

کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید بدانید بعد از مرگ چه چیزهایی را تجربه می‌کنید، شنیدن این کتاب می‌تواند دیدی روشن و شفاف به شما درباره این موضوع بدهد. همچنین علاقه‌مندان به موضوعات تجربیات نزدیک به مرگ از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ می‌شنویم:

دوازده روز در بیمارستان و ده روز در بخش مراقبت‌های ویژه بودم. بارها ماجرای خروج روح و تجربهٔ نزدیک به مرگ برای من اتفاق افتاد. روح من حداقل روزی یک‌بار از بدنم خارج می‌شد و برمی‌گشت. توصیف آن چه دیده‌ام کار ساده‌ای نیست. این که بعضی از دوستان و بستگان خودت را به‌گونه‌ای مشاهده کنی که باورش برایت بسیار سخت است.

مثلاً یک‌بار به سراغ دوستان دوران نوجوانی‌ام رفتم. دو نفر از آن‌ها در یک اداره مشغول به کار بودند. خب وقتی کسی تعهد می‌دهد در یک اداره به میزان ساعتی مشخص کار مفید انجام دهد، باید نهایت دقت را کند تا مشکل حق‌الناس و خصوصاً در ادارات دولتی به مشکل بیت‌المال گرفتار نشود. این گرفتاری‌ها انسان را دچار مال حرام کرده و نتیجهٔ مال حرام در زوریه و فرزند انسان نمایان می‌شود.

به اتاق یکی از دوستانم رفتم. در زمان اداری مشغول کارهای شخصی شده و ارباب‌رجوع را پشت در معطل کرده بود. با یک نگاه فهمیدم این کار هر روزهٔ اوست. با اینکه ایشان نمازخوان و اهل رعایت حلال و حرام بود، اما من قیامت او را دیدم که به دنبال مردم می‌گشت تا از آن‌ها حلالیت بطلبد

معرفی کتاب شنود

کتاب شنود یک رُمان امنیتی با موضوع جذاب بازگشت از مرگ است که توسط انتشارات شهید ابراهیم هادی تالیف شده.

پیش از این کتاب ‌های “سه دقیقه در قیامت” و سپس “” با درون مایه داستانی بازگشت از مرگ و معاد از این انتشارات منتشر شده بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و رکوردهای زیادی را در زمینه چاپ و فروش کتاب جا به ‌جا کرد. حال سومین اثر از این مجموعه، با داستانی جذاب، نفس‌ گیر و البته طبق روال قبل، مستند، در قالب کتاب “شنود” برای دوست ‌داران کتاب آماده شده تا بیش ‌تر در باب تجربه‌ های نزدیک به مرگ بخوانند.

استاد امینی خواه درباره این کتاب میگویند:

چندی است دستی از غیب به روی ما خطاکاران فراموشکار گشوده شده تا به خود آییم و فکر سفر باشیم. «تجربه های نزدیک به مرگ»، نیشتری است از ملکوت بر تن فرسوده و خاک آلوده ما. گو اینکه خدای تعالی افرادی را چو پیک پیام رسان، ساعات و دقایقی مسافر ابدیت می کند تا با یافته ها و واخواسته‌های نوینی به عالم خاک بازگردند و برای ما حکایت کنند از آنچه دیده و شنیدند. کتاب شنود، یکی از این تجربیات است که حقایق شگرف و شگفتی را برایمان به ارمغان آورده. «شنود» ردیابی ناشنیده هایی است که از نجوای سرّی ملکوتیان به شکار آمده.

آنچه می‌گوییم و می‌کنیم، در دستگاه اطلاعاتی ملکوتیان، خوانش و پردازشی متفاوت از درک زمینیان دارد. آنجا ذره‌ای نیک منشی و اندکی بدسگالی، ما به ازایی آنچنانی و ابدی دارد. شنود، تصویرسازی موفقی است که یکی از ره یافتگان به ملکوت برای واماندگان در ناسوت در پرده خیال می‌افشاند. گفته‌های این کتاب، ناگفته‌هایی از کتاب هستی است که انصافا در تجربه‌های مشابه نیز نایاب و سر به مهر باقی مانده.

بخشی از متن کتاب

سال‌ها قبل، وقتی در دوره آموزشی بودم، در چند متر زير آب گير كردم و نزديك بود غرق شوم. آن لحظات وقتی به سطح آب نگاه می‌كردم، خورشيد را مانند يك گوی نورانی بر سطح آب می‌ديدم كه هر لحظه آرزو داشتم به آن نزديك شوم. آنجا مسير نور خورشيد را شبيه يک دالان نورانی به سمت بالا مي‌ديدم. حالا پس از سال‌ها كه از آن روز می‌گذشت، يكبار ديگر همان اتفاق افتاد! تمام دنيا سياه شد. فقط بالای سرم را می‌ديدم که يک نقطه بسيار روشن می‌درخشيد. سينه‌ام سنگين بود. توجه من از آن نقطه نورانی به پايين پايم در همان اتاق کوچک جلب شد. يكباره ديدم پيرمردی بسيار نورانی و مهربان كه نمی‌توانم زيبايی چهره و محبتش را وصف كنم، با فاصله کمی روی سينه‌ام نشسته!

با مهربانی به من لبخند زد و گفت: می‌خواهی با من بيايی؟ آمده‌ام جان تو را بگيرم، آماده هستی؟ من كه وحشت تمام وجودم را گرفته بود، مات و مبهوت نگاهش كردم. مثل نگاه ملتمسانه يک دانش آموز در سر جلسه امتحان، وقتی امتحان تمام شده و او هيچ جوابی ننوشته نگاهش کردم. به خودم قوت قلب دادم و گفتم: بد نيست همراهش بروم. من که در زندگی خيلی کارهای مهم و خوب کرده‌ام و آدم خيلی خوبی بودم. برای همين دستانم را به سمت حضرت عزرائيل بلند کردم تا مرا همراهش ببرد. خيلی خيالم از خودم راحت بود. به خودم اعتماد داشتم و مطمئن بودم به بهشت خواهم رفت! بدنی شبيه من روی تخت بيمارستان بود و خودم در مقابل پيرمرد!

نقد و بررسی کتاب شنود

اگر دوست دارید حقایق جالبی را درباره دنیا و زندگی پس از مرگ بدانید، کتاب شنود انتخاب خوبی برای شما است. کتابی زیبا و هیجان انگیز که به کوشش گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی به چاپ رسیده است. در این کتاب خاطرات یکی از مسئولین امنیتی را می‌خوانیم که از مرگ بازگشته است. این کتاب داستان و تجربه نزدیک به مرگ را بازگو می‌کند.

تجربه‌ عجیبی از دنیای پس از مرگ که با آموزه‌های دیانت اسلام منطبق است و می‌تواند برای اهل ایمان راهگشا باشد. جسم او ده روزی را در بیمارستان و در بدترین فشارها گذراند و به تایید پزشکان در کما بود. اما روحش به گشت و گذار در عالم پرداخت و حقایق بسیاری را به چشم دید. حقایقی که با گفته‌های علمای ربانی درباره معاد و زندگی پس از مرگ نیز مطابقت دارد

منبع: www.free-ebooks.net

دکمه بازگشت به بالا