تامین نقدینگی فوری با چک

چگونه وام فوری بگیریم؟

شما با ضمانت گذاشتن یکی از دارایی های خود مثل طلا، سیم کارت یا خودرو می توانید معادل ارزشش وام فوری دریافت کنید. وام روی سند خانه یک فرصت عالی است که این امکان را به شما میدهد که با استفاده از دارایی های خود وام بگیرید. دریافت این وام هیچ شرایط خاص و پیچیده ایی ندارد. اگر طلا، خودرو یا سیم کارت همراه اول ارزشمندی دارید می توانید در کمتر از یک ساعت وام فوری بگیرید. با وجود این وام دیگر نیازی نیست که برای تامین نقدینگی اقدام به فروش سرمایه های خود کنید و متضرر شوید. خیلی مهم است که برای دریافت وام به یک شرکت معتبر و باسابقه مراجعه کنید. ما به شما توانگر را پیشنهاد می کنیم. توانگر بهترین شرایط را برای شما فراهم کرده است تا با اطمینان و آسودگی خاطر ، اقدام به دریافت وام کنید.

مراحل دریافت وام فوری

شما باید اول تصمیم بگیرید که از چه روشی می خواهید برای دریافت وام اقدام کنید. این بستگی دارد که شما چه دارایی هایی دارید و چه مبلغی مورد نیازتان است. با ضمانت طلا ، خودرو یا سیم کارت همراه اول می توانید خیلی سریع و آسان وام دریافت کنید. در ادامه به توضیح مختصر هر کدام از این روش ها می پردازیم.

برای دریافت وام با سند خودرو ، باید با طلا و کاغذ خرید خود به شرکت توانگر مراجعه کنید تا معادل 100 درصد ارزش طلای خود را وام بگیرید. بعد از عقد قرارداد رسمی ، مبلغ وام همان لحظه برایتان واریز می شود. لازم به ذکر است که طلای شما در صندوق امانات بانک نگه داری می شود. یکی از مزیت های این وام این است که شما با پرداخت هر قسط ، می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید ، طلای خود را پس بگیرید.

برای دریافت وام فوری سیم کارت ، باید سیم کارت همراه اول دائمی کد یک ، دو یا سه داشته باشید. با همراه داشتن سیم کارت و مدارک شناسایی مالک آن ، به راحتی می توانید معادل 100 درصد ارزش آن را ، همان لحظه وام دریافت کنید. یکی از خوبی های این وام این است که بعد از ضمانت گذاشتن سیم کارت خود ، همچنان می توانید از آن استفاده کنید.

برای دریافت وام خودرو ، باید سند مالکیت ، کارت بیمه ، فاکتور خرید خودرو و مدارک شناسایی تان را همراه داشته باشید. بعد از بررسی و ارزش گذاری خودرویتان ، قراردادی رسمی بین شما و شرکت بسته می شود. شرکت توانگر 50 الی 60 درصد ارزش خودرویتان را به شما وام می دهد. بعد از عقد قرارداد ، وجه وام فورا برایتان واریز میشود. این مزیت خیلی خوبی است که شما همچنان می توانید از خودروی خود استفاده کنید و نیازی نیست که آن را در پارکینگ بخوابانید.

مزایای دریافت وام فوری

مهم ترین مزیت وام فوری این است که شما در کمترین زمان ممکن مبلغ وام را دریافت می کنید. اگر اقدام به دریافت وام طلا یا سیم کارت کنید ، در کمتر از یک ساعت همه ی مراحل انجام می گیرد و مبلغ وام برایتان واریز می شود. با اقدام به دریافت وام خودرو اگر همه اسناد و مدارکتان کامل باشد، یک روزه وجه وام برایتان واریز می شود.

مزیت دوم وام فوری این است که هیچ شرایط خاص و پیچیده ایی ندارد. شما دیگر دغدغه ی داشتن ضامن ، چک یا سفته را ندارید. مثلا برای دریافت وام فوری طلا فقط کافیست طلای خود را به ضمانت بگذارید تا همان لحظه وجه وام برایتان واریز شود.

سومین مزیت این است که شما خودتان زمان بازپرداخت و اقساط وام را مشخص می کنید. به انتخاب خودتان زمان و میزان اقساط بین 4 الی 24 ماه مشخص می شود. هیچ اجبار یا فشاری از طرف شرکت برای شما وجود ندارد و شرایط کاملا انعطاف پذیر است.

از دیگر مزایای وام های فوری می توان به این موضوع اشاره کرد که باعث حفظ سرمایه می شوند. با توجه به تورم و نوسانات قیمتی در کشورمان، فروش دارایی های ارزشمندی مثل طلا ، خودرو یا سیم کارت های همراه اول راه حل مناسبی نیست. چرا وقتی می توانید معادل 100 درصد ارزش طلا یا سیم کارت خود را وام بگیرید ، اقدام به فروش کنید ؟ چرا وقتی می توانید 50 الی 60 درصد ارزش خودروی خود را وام دریافت کنید ، آن را بفروشید ؟ اگر قیمت های هر کدام از سرمایه هایتان را با سال گذشته شان مقایسه کنید ، متوجه میشوید که فروش آن ها اشتباه است. بنابراین وام فوری به شما کمک می کند که هم حفظ سرمایه کنید و هم سریع و آسان وام بگیرید و مسئله ی مالی خود را حل کنید

روال پرداخت سرمایه آزاد به چه شکل است؟

شما میتونین با مشاورین ما تماس بگیرید و بعد از دریافت مشاوره های لازم در دفتر ما با مدارک خودتون حضور پیدا کنید و پس از انجام مراحل که در سریع ترین زمان انجام میشه سرمایه مورد نظرتون رو دریافت کنید.همچنین میتونید از موسسه دریافت کنید.

شما بعد از حضور در دفتر ما با همراه داشتن مدارک شناسایی خودتون و سند خودرو و یا ملک خودتون بلافاصله مراحل پرداخت سرمایه به شما شروع میشه و همزمان با امضا قرارداد در دفترخانه اسناد رسمی سرمایه مورد نظر خودتون رو دریافت کنید.

پرداخت سرمایه آزاد قانونی و شرعی است؟

دفتر ما موسسه حقوقی است و تمامی مراحل به صورت کاملا قانونی و شفاف انجام میشود و تمامی مراحل از امضا قرارداد و باقی مراحل در دفترخانه اسناد رسمی کاملا قانونی و زیر نظر وکلای دفتر ما انجام میشود تا شما بتونید با خیالی راحت سرمایه مورد نظرتون رو دریافت کنید.

پرداخت سرمایه آزاد به کاملا شرعی و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام میشود.

تامین سرمایه فوری

سرمایه گذاری ابزاری برای کسب دارایی می باشد هرکسی می تواند وارد برنامه سرمایه گذاری شود و ابزارهای زیادی وجود دارد که به وسیله آن می توان شروع کار با سرمایه کم را آغاز کرد سرمایه گذاری در واقع اختصاص دادن پول برای کاری می باشد که به تلاش زیادی نیاز دارد و در نهایت سود خوبی نیز به دست می آید. روش تامین مالی سرمایه گذاری اگر به روش درستی انجام بگیرد می تواند به موفقیت کسب و کار شما کمک کند. اولین قدم برای آغاز یک کسب و کار تامین بودجه می باشد تامین بودجه از سرمایه شخصی کاری درست نمی باشد بنابراین برای این مساله نیاز به خلاقیت دارید داشتن برنامه و پیش بینی درآمدهای مدون برای کسی که قرار است منابع مالی شما را تامین کند کاری ضروری می باشد.

بسیاری از سرمایه گذاران محلی را که در آن سرمایه گذاری بصورت جمعی می باشد جست وجو می کنند تا بتوانند کسب و کارهای جدیدی را بیابند که به دنبال سرمایه اولیه می باشد. برای شروع کسب و کار خود می توانید تقاضای وام دهید البته باید به این نکته توجه کنید که یک نسخه از پیشبینی های مالی خود تهیه کنید و برای اطمینان به مشاور مالیتان نشان دهید. روش دیگر تامین منابع مالی از طریق پس اندازهای شخصی می باشد در این روش برای تامین سرمایه از وجوه نقد موجود استفاده می شود به منظور این کار باید گستردگی کارتان را مورد ارزیابی قرار بگیرد و آن را براساس وجوه نقد موجود مورد ارزیابی قرار دهید.

یک راه حل دیگر جذب سرمایه از طریق مشتریان می باشد در واقع شما از طریق مشتریان فعلی خود می توانید اقدام به جذب سرمایه کنید و به آن ها پیشنهاد کنید که در صورت سرمایه گذاری تسهیلات مختلفی به آن ها ارائه می دهید. توانگر ارائه دهنده انواع سرمایه گذاری فروش قسطی کالا می باشد شما به این منظور می توانید از طریق سایت توانگر اقدام نمایید.

دکمه بازگشت به بالا