کسب و کار ایرانیمجله عمومی

بهترین رنگ برای جدول خیابان

بهترین رنگ جدولهای خیابان + قیمت خرید عالی

ساخته های دست بشر در کارخانه ها و کارگاه ها بسیار زیاد شده است و به طور کلی شما اطرافتان چیزی را به طور طبیعی پیدا نخواهید کرد. رنگها باعث می شوند ظاهر بسیار جذابی از محصول تولید شود. قیمت رنگ جدولی و ترافیکی در ایران متغیر است و خرید و فروش آن در بازار نسبت به بقیه محصولات کارخانه ها بیشتر است.

محصولات غیر طبیعی که در کارخانه ها و کارگاه ها تولید می شود رنگ خام مواد اولیه را در اکثر مواقع ندارد و از چیزی به نام رنگ بهره می برند تا ظاهر مناسبی را برای مصرف کننده ایجاد کنند و با رنگ کردن محصولات تولیدکنندگان می توانند رقابت بیشتری را نسبت به رقبا داشته باشند و مصرف کنندگان بسیار زیادی را جذب کنند. برای اینکه از تمام منابع ظاهری یک محصول بتوان بهره برد می توان از رنگها استفاده کرد رنگها می توانند ظاهر مناسبتری را به محصول شما بدهند زیرا تنوع رنگی برای چشمهای مصرف کننده می تواند چشم نواز باشد و قصد خرید را دو چندان کند.

طراحی بسیار زیاد برای یک محصول بخش اول کار است و برای تکمیل طراحی می توانید از رنگ مناسب برای محصول بهره برد که رنگ مناسب می تواند تاثیر بسزایی بر محصول بگذارد و دلیل آن نیز بسیار مشخص است، انسان موجود زنده است و همواره به دنبال تغییر می باشد و از تنوع رنگی لذت می برد و احساس آرامش می کند.

برخی از کالاهای تولید شده در صنعت و بازار تنها به دلیل رنگ آمیزی درست و اصولی فروش بالایی داشته اند و اکثرا در لباسها می توان آن را کاملا مشاهده کرد، اما اگر محصولی رنگ مناسب نداشته باشد و همچنین کیفیت رنگ در محصول ماندگار نباشد و طول عمر کمتری داشته باشد از نظر مصرف کننده نمی تواند کالای مناسبی باشد. از این رو برندهای مطرحی با اشتباه رنگ به ورشکستی رسیده اند و در برخی موارد فقط آن را لمس کرده و متوجه اشتباه می شوند و در کمترین زمان ممکن با رنگ بندی درست و اصولی می توانند به جایگاه قبلی برسند و بکار گیری رنگ بندیهای جدید هر روز فروش بالایی داشته باشند.

رنگها نشانه های متفاوتی دارند برای مثال قرمز در لباس می تواند نشانه خطر باشد آتش نشانها از رنگ قرمز در لباسهای خود بهره می برند البته اگر شما گل قرمزی را به فردی که احساس قلبی به آن دارید بدهید نشانه ابراز علاقه کردید اما اگر گل به رنگ آبی باشد نشانه یک دوستی ساده تلقی می شود و محبت قلبی در سینه شما نسبت به شخص گیرنده گل نخواهد بود.

افرادی هستند که با رفتن به دانشگاه و ادامه تحصیل تمام تمرکزشان را بر روی رنگها قرار می دهند زیرا در بسیاری از مشاغل کاربرد بسیار مهمی دارد و در برخی مشاغل کلا موجویت شغل به رنگ بستگی خواهد داشت. رنگ سفید در اتاق عمل و لباس پزشکان اعمال می شود تا بتواند آلودگی را در کمترین زمان ممکن تشخیص دهد و از طرفی پزشکان اقدام به پاکیزگی کنند. همچنین در ماه های صفر و محرم که شیعیان عزادار هستند لباس به رنگ مشکی می پوشند تا بیانگر ناراحتی آنها باشد و در شهادتها و حتی فوت افراد عادی این عادت را دنبال می کنند.

رنگ جدولی

به دلیل کیفیت تولید بالا کارخانه ها و کارگاه های رنگ گرم جدولی باعث شده است تا عموم مردم به دنبال کیفیت بالای این محصول باشند و می دانند طول عمر این رنگ بسیار بالا خواهد بود. ظاهر زیبا و عمر بالای رنگ جدولی باعث شده است تا فروش بالایی را در بازار داشته باشد رنگهای بسیار زیادی در بازار قرار دارد اما فقط رنگ جدولی است که بالای پنجاه درصد فروش مصرفی بازار را مهیا می کند و مصرف کنندگان همواره برای رفع نیاز خود ااز این محصول استفاده می کنند حتی اگر مصرف این رنگ برای رفع نیازشان مناسب نباشد و اهمیت زیادی به آن نمی دهند.

زیرا رنگ جدولی که بر روی سنگهای کنار جدول شهرداری قرار گرفته اند ظاهری بسیار زیبا را به خود گرفته اند و در عین حال در طول عمری که دارد در برابر نور بسیار سوزان آفتاب گرم در طول تابستان و همچنان سرمای زمستان می تواند کیفیت خوبی داشته باشد چیزی که برای همه مردم ثابت شده است ظاهر خوب رنگ جدولی و کیفیت ماندگاری و طول عمر آن است که توانسته است رضایت مصرف کنندگان جلب سازد. همواره کارمندان و کارگران شهرداری در طول سال جدولهای کنار خیابان را رنگ آمیزی می کنند و با این روش می توانند رنگ بسیار جذابی به آن دهند اما قصد آنها از رنگ آمیزی کی زیبا سازی شهر است و دوم بهبود عملکرد آنها در طول رانندگی خودروهایی که در طول مسیر قرار گرفته اند.

قیمت رنگ جدولی

به دلیل تولید بسیار زیاد کارخانه ها و کارگاه ها از رنگ جدولی قیمت آنها بسیار متغیر است البته این متغیر بودن بستگی مستقیم به کیفیت رنگ و طول عمر دارد. مصرف کنندگان با توجه به نیاز شخصی خودشان کیفیتی از رنگ جدولی را می پسندند و این نیاز می تواند برای هر محصول متفاوت باشد البته برخی از خریداران که قیمت پایین رنگ برایشان ملاک است رنگ حرارتی جدولی با کیفیت پایین را می خرند و سعی می کنند تا فقط ظاهر محصول خود را خب جلوه دهند و با فروش آن سود خوبی را بدست بیاورند اما اکثر آنها بعد از چند بار استفاده به آخر مسیر فروش خود می رسند زیرا مصرف کنندگان متوجه بی کیفیت بودن محصولات تولید شده خواهند شد و با تجربه ای که کسب کرده اند در تلاش اند تا دیگر گول این تولید گنندگان را نخورند.

خرید رنگ جدولی

کارگاه ها و کارخانه های تولیدی محصولات خود را به فروشگاه های معتبر کشور انتقال می دهند و از این طریق به بازار عرضه می کنند مصرف کنندگانی که قصد خرید اسپری رنگ جدولی را دارند سعی می کنند با توجه به اولویتهای که برای رفع نیاز خود دارند نیاز خود را در فروشگاه مطرح می کنند اما متاسفانه در برخی موارد راهنمایی افراد غیر متخصص باعث زیان خواهد شد.

فروش رنگ جدولی

فروشگاه های معتبر بهترین روش ممکن برای خرید رنگ نسوز جدولی می باشند زیرا فروش محصولات فروشگاه های معتبر با اصالت است و هر کالایی را بدون تحقیق و بررسی میدانی در بین محصولات خود قرار نمی دهند و از این رو اعتبار زیادی دارند. برای بهرمندی از کیفیت و راهنماییهای مورد نیاز جهت خرید رنگ جدولی می توانید به سایت ما مراجعه کنید و در بخش مشاوره از متخصصان سوالات را بپرسید زیرا مجموعه ما سالهاست که تجربه در تولید و توزیع رنگ جدولی را داراست.

انواع رنگ جدول خیابان

ایا میدانید سالانه چقدر رنگ صرف امور ایمنی کنار خیابان ها مصرف می شود ؟ انواع رنگ جدول خیابان برای زیبایی و مشخص کردن حریم راه و کنار خیابان در بازار وجود دارد.رنگ الکیدی هواخشک و رنگ اکریلیک پایه اب و رنگ جدولی اپوکسی نمونه هایی از رنگ جداول هستند که استفاده می شوند.

رنگ جدول اکریلیک پایه اب

این نوع رنگ سرد که برپایه پلیمر اکریلیک ( از رزین های اسید اکر یلیک و اسید متا اکریلیک)تولید می شود.از خصوصیات این رنگ عدم جذب گرد وغبار و مقاومت در برابر نور خورشیدو عدم تغغیر رنگ است.از اب به عنوان رقیق کننده طبق مشخصات فنی ازمایش شده در کارخانه های تولیدی استفاده می شود.

رنگ جدول ترموپلاستیک اکریلیک نانو کامپوزیت

در این رنگ پر کننده های معدنی دریک زمینه ی فیلر پخش می شوند .این رنگ خیلی سریع خشک می شود.تکنولوژی نانو که وارد رنگ شده است سبب حل مشکل دوام و تغییر رنگ و مقاومت رنگ در مقابل قلیایی شدن بتن و پخش کامل رنگ جدول در تمام روزنه های سطح مورد نظر میگردد.این محصولات تایید ات علمی را اخذ کرده اند.و علاوه بر فواید بسیار قابل اعتماد هستند.

انواع رنگ جدول نانو

  • نانو خود تمیز شونده
  • نانو عایق حرارت
  • نانو ضد رطوبت
  • رنگ جدول نانو مقاوم در ابرابر اشعه فرابنفش

رنگ جدول الکیدی یاروغنی

این رنگ ها قدمت زیادتری نسبت یه رنگ های دیگر دارند. این رنگ ها در فام های مختلف تولید می شوند.تنوع رنگ و مقاومت در برابر عوامل جوی به خصوص در مناطق معتدل کارا ترهستند. انعکاس نور یا باز تابش نور در شب در حد قابل قبولی است.اگر از پرایمر مخصوص استفاده شود کارایی این رنگ بهتر می شود . واز پوسته پوسته شدن  رنگ جداول جلوگیری می شود.

دکمه بازگشت به بالا