کسب و کار ایرانیمجله اجتماعی

بهترین استایل های رسمی و اسپرت زنانه

آیا واقعا استایل رسمی به همان اندازه که گفته می ‌شود مهم است؟ امروزه، استایل رسمی یا استایل فرمال زنانه پیچیده‌ تر از گذشته است، چرا که صنعتِ مُد هر لحظه در حال تغییر و تحول است و شما چاره‌ ای جز همراهی با آن ندارید. استایل رسمی برای میهمانی ‌های رسمی شبانه، جشن‌ های رسمی، جلسه های کاری، کنفرانس ‌ها و محیط ‌های اداری مناسب است. این استایل، شما را از دیگران متمایز می ‌کند. برای تهیۀ لباس ‌های مناسب برای استایل رسمی زنانه، لزوما به پول زیادی نیاز ندارید، بلکه کافی است کدهای مربوط به این پوشش را بدانید تا بتوانید به بهترین نحو، به سبک رسمی زنانه لباس بپوشید و در همه جا، بدرخشید.

استایل فرمال زنانه چیست؟

تیپ رسمی زنانه برای موقعیت مختلف، مانند شرکت در کنفرانس، کنسرت‌ ها یا جشن ‌ها و میهمانی ‌های رسمی شبانه، مناسب است.

استایل رسمی مردانه شامل کت و شلوار ، پیراهن و ژاکت می ‌شود؛ اما استایل رسمی زنانه متنوع‌ تر است.

کت و دامن و کت و شلوار زنانه  در کنار کیف اداری زنانه بسیار شیک هستند و جایگاه ویژه ‌ای در تیپ رسمی زنانه دارند؛ در واقع، اصول استایل رسمی بر مبنای استایل اداری بنا شده است؛ یعنی، لباس‌ هایی ساده، راحت و در عین حال، شیک و زیبا!

اگر می ‌خواهید بر اساس اصول استایل رسمی لباس بپوشید؛ به‌ طور کلی، باید لباس ‌های ساده و متناسب با اندامتان را به همراه کفش پاشنه بلند بپوشید؛ همچنین باید رنگ‌ های خنثی را انتخاب کنید تا استایل رسمی‌ تان حفظ شود و کاملا جدی به نظر برسید.

  تیپ رسمی زنانه برای موقعیت‌های گوناگون از قبیل: شرکت در کنفرانس، کنسرت‌ها، جشن‌‌ها و میهمانی‌‌های رسمی شبانه مناسب است. استایل رسمی مردانه از کت و شلوار، پیراهن و ژاکت تشکیل می‌‌شود اما استایل رسمی زنانه متفاوت و متنوع‌تر است.

کت و دامن و کت و شلوار زنانه، جذابیت خاصی دارند و جایگاه ویژه‌ای در تیپ رسمی زنانه دارند. استایل رسمی بر مبنای استایل اداری بنا شده است، به این معنا که لباس‌هایی ساده و راحت، در عین حال زیبا و شیک پوشیده می‌شود. اگر می‌خواهید بر مبنای استایل رسمی لباس بپوشید، باید لباس‌های ساده و متناسب با اندامتان را به همراه کفش پاشنه بلند بپوشید.

تفاوت استایل رسمی زنانه با استایل کژوال بیزینس زنانه

از آنجایی که استایل فرمال زنانه و استایل بیزینس کژوال زنانه، هر دو، برای کارمندان شرکت‌ ها و اداره ‌ها نیز مناسب هستند، معمولا مردم تصور می‌ کنند که این دو استایل، شبیه یکدیگرند؛ اما این ‌طور نیست.

استایل کژوال بیزینس زنانه و استایل رسمی زنانه، بسیار متفاوت از یکدیگرند؛ از این رو، پیش از هر چیزی، باید استایل مورد علاقه ‌تان را کاملا مشخص کنید، بعد سراغ انتخاب لباس بروید تا تیپتان یک ‌دست شود.

استایل بیزینس کژوال، نوعی استایل اداری با لباس ‌های راحت و غیر رسمی است؛ اما بحثِ استایل فرمال زنانه، پیچیده‌ تر از استایل بیزینس کژوال است.

مدل، رنگ، طرح و تنوع لباس ‌های مناسب برای استایل رسمی زنانه، در مقایسه با گزینه‌ های قابل انتخاب در استایل کژوال زنانه، بسیار کمتر است.

اصول کلی استایل رسمی زنانه

  قبل از آنکه بخواهیم از استایل رسمی استفاده کنیم، باید اصول این تیپ را بدانیم تا با رعایت آن، استایل رسمی مناسبی داشته باشیم. همانطور که سایر استایل‌ها اصول و استانداردهای خود را دارند، برای مثال در استایل دانشجویی خصوصاً استایل دانشجویی دخترانه، استفاده از کیف دانشجویی بسیار مهم و رایج است، در استایل اداری و رسمی نیز همینطور است.

این نکته بسیار اهمیت دارد که با ویژگی‌های استایل رسمی زنانه آشنا شوید تا بتوانید در موقعیت‌های رسمی، کاملاً متشخص به نظر برسید. در ادامه چندین ویژگی از استایل رسمی زنانه را بررسی خواهیم کرد.

پیش از هر چیزی، تصمیم بگیرید که می ‌خواهید استایل بیزینس کژوال زنانه داشته باشید یا استایل رسمی زنانه.

در انتخاب لباس برای استایل رسمی، کدهای پوشش اداری را به ذهنتان بیاورید؛ برای مثال، کت‌ و شلوار زنانه، شومیز، پیراهن داری، دامن مدادی و شلوار پارچه ‌ای.

رنگ‌ های خنثی را انتخاب کنید.

سایز لباستان باید کاملا متناسب باشد، نه زیادی تنگ و نه زیادی گشاد، نه زیادی کوتاه و نه زیادی بلند.

از جواهرات سبک مینیمال استفاده کنید، نه جواهرات پرزرق و برق.

تا حد امکان، کفش ‌های جلو بسته زنانه بپوشید.

رسمی بودن

  در بعضی از اوقات دیده می‌شود که افراد دچار اشتباه در ست کردن استایل‌شان می‌شوند. هر استایلی، با انتخاب آیتم‌هایش معنا و مفهوم پیدا می‌کند. به طور مثال اگر فردی در استایل رسمی، از کت و شلوار زرد رنگ استفاده کند، دیگر استایل او رسمی نخواهد بود. حتی اگر از رنگ مناسبی استفاده کنید اما جنس پارچه استفاده شده در البسه شما رسمی نباشد و مثلاً از پارچه‌های براق و مجلسی باشد، استایل شما رسمی نخواهد بود. بنابراین دقت کنید که در انتخاب آیتم‌های مختلف استایل رسمی، به رنگ و جنس لباس‌هایتان توجه داشته باشید.

عدم استفاده از اکسسوری‌های فانتزی

  یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که از اکسسوری‌های فانتزی در استایل رسمی استفاده نکنید. جواهرات و زیورآلات متعدد و درشت، هیچ تناسبی با یک موقعیت رسمی ندارند. برای داشتن یک استایل رسمی و شیک، بهتر است سراغ اکسسوری‌های ظریف مانند گوشواره‌های میخی، ساعت مچی و یا دستبندهای ظریف بروید. البته فراموش نکنید که زیاده‌روی در استفاده از اکسسوری‌ها باعث می‌شود به استایل رسمی صدمه وارد کند. بنابراین حد تعادل را برای استفاده از اکسسوری‌های ظریف و رسمی، رعایت کنید.

عدم استفاده از لباس‌های تنگ یا اور سایز

  نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب لباس رسمی مطابق با سایز بدن‌تان است. باید دقت داشته باشید اگر لباسی را انتخاب کنید که خیلی تنگ و چسب باشد، از جنبه رسمی بودنِ استایل‌تان کم شده و اگر سایز لباس بیش از اندازه گشاد باشد، استایل‌تان غیر موجه و نامرتب جلوه خواهد کرد. بنابراین در انتخاب لباس به خوبی دقت کنید و لباسی را انتخاب کنید که کاملاً فیت و مناسب بدن‌تان باشد.

آرایش غلیظ ممنوع !

  اگر اولین بار است که می‌خواهید تیپ رسمی بزنید، شاید در انتخاب میزان مناسب آرایش دچار اشتباه شوید. ممکن است اینطور فرض کنید که با میکاپ بیشتر، زیباتر به نظر می‌رسید، اما در موقعیت‌های رسمی آرایش زیاد، مناسب نیست. در استایل‌های رسمی، میکاپ سنگین معنایی ندارد و با رسمی بودنِ شما متناسب نخواهد بود. همچنین در استایل رسمی، استفاده از رژ لب جیغ مناسب نیست. همچنین استفاده از یک کرم رنگ پوست کافی است. بنابراین این موارد را به خوبی رعایت کنید تا تیپ شیک و زیبایی داشته باشید.

پوشیدن کفش مناسب

  در هر استایلی، یکی از مهم‌ترین آیتم‌ها، پوشیدن کفش متناسب با آن استایل است. این موضوع در استایل رسمی بسیار مهم است. اگر شما قرار است در موقعیتی رسمی و اداری قرار بگیرید، بهتر است از کفش‌های تخت ساده و پاشنه بلند (نه خیلی بلند) استفاده کنید. بنابراین استفاده از کفش‌های اسپورت، پاپیون‌دار، جلوباز و کفش‌هایی با لژهای بزرگ اصلاً مناسب استایل رسمی نیستند.

استفاده از رنگ و طرح‌های مناسب

  در استایل رسمی باید به تناسب رنگ و طرح‌ها توجه ویژه‌ای داشت. هرچند اغلب خانم‌ها تمایل دارند لباس‌های طرح‌دار بپوشند اما باید دقت داشته باشند که پوشیدن این نوع لباس‌ها باعث از دست دادن تناسب در استایل رسمی نشود. همچنین باید توجه داشت اگر از آیتم رنگی در استایل‌تان استفاده می‌کنید، حتما در کنارش با یک آیتم رنگ خنثی، وجهه رسمی بودن استایل‌تان را نگه‌دارید. همچنین سعی کنید برای انتخاب لباس و شلوار، از رنگ‌های زننده و جیغ استفاده نکرده و به جای آن، از رنگ‌های خنثی و ملایم و رسمی استفاده کنید.

استایل فرمال زنانه مناسب چه مکان ‌هایی است؟

استایل رسمی زنانه، در واقع  نوعی استایل اداری است؛ اما برای شرکت در مهمانی ‌ها، جشن ‌ها و مراسم‌ های رسمی هم می ‌توانید طبق اصول آن لباس بپوشید و خیلی هم جذاب و کاریزماتیک ظاهر شوید.

به هر سبکی که لباس می ‌پوشید، باید لباس‌ هایتان راحت باشد؛ استایل رسمی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

قرار است این لباس ‌ها مدت زمانی طولانی تنتان باشد؛ از این ‌رو، اصلا نباید آزارتان دهند.

لباس فرمال زنانه برای فصل زمستان

در فصل زمستان هم باید تغییراتی را در استایل‌ رسمی‌ تان ایجاد کنید. به جای پیراهن یقه ‌دار زنانه، یقه اسکی بپوشید تا هم گرم شوید و هم شیک و جذاب به نظر برسید.

بوت پاشنه‌ دار را هم جایگزین کفشتان کنید. ژاکت کشمیر نیز گزینۀ بسیار خوبی برای فصل زمستان است. ژاکت کشمیر را می‌ توانید با شلوار طرح‌ دار، شلوار ساده و دامن کوتاه بپوشید. شال گردن را فراموش نکنید!

شال گردن، هم شما را گرم می‌ کند و هم خوش تیپ و جذاب.

شلوار مناسب برای استایل رسمی زنانه

شلوار بهترین گزینه برای تیپ رسمی زنانه است؛ چرا که نشستن و راه رفتن با شلوار، در مقایسه با دامن و پیراهن، بسیار آسان ‌تر است. مدل‌ های شلوار زنانه در بازار بسیار متنوع هستند.

شلوار پاچه سیگاری، شلوار راسته و شلوار چکمه ‌ای، برای استایل رسمی زنانه مناسب هستند.

هنگام خریدن شلوار، باید شلواری را انتخاب کنید که کاملا متناسب با اندامتان باشد. نکتۀ دوم، قدِ شلوار است. اگر قد شلوارتان زیادی بلند است، حتما آن را کوتاه کنید، به‌ هیچ وجه، پاچۀ شلوارتان را تا نزنید. نکتۀ بعدی، رنگ شلوار است.

رنگ‌ هایی خنثی، مانند مشکی، سرمه ای و خاکستری برای شلوارهای رسمی زنانه مناسب هستند.

استایل اسپرت زنانه

هنگامِ ورزش کردن و دویدن هم می ‌توانید با مُد روز همراه باشد و لباس‌ های جذاب و شیک بپوشید، البته استایل اسپرت فقط مختص به باشگاه رفتن و پیاده‌ روی کردن نیست، گاهی اصلا دوست داریم استایلمان اسپرت باشد، بدون اینکه بخواهیم ورزش کنیم.

همۀ لباس ‌های اسپرتی که پشت ویترین مغازه‌ ها می ‌بینید برای ورزش کردن مناسب هستند؛ اما استایل اسپرت زنانه فقط به هودی و شلوار و کتانی محدود نمی ‌شود، بلکه بسیار فراتر و پیچیده‌ تر از این‌ هاست.

استایل اسپرت زنانه برای ورزش کردن

شلوار ورزشی مشکی تنگ به همراه تاپ و کتانی، ساده‌ ترین تیپ ورزشی ممکن است. این سبک بسیار ساده و راحت است.

اگر می ‌خواهید تیپتان کاملا ورزشکاری باشد، به شما پیشنهاد می ‌کنیم گرمکن ورزشی زنانه بپوشید. گرمکن ورزشی،  استایل شما را به مراتب جذاب ‌تر خواهد کرد. هنگام پیاده روی صبحگاهی یا قدم زدن، می‌ توانید گرمکن ورزشی‌ تان را به تن کنید. سویشرت مدل varsity هم گزینۀ بسیار مناسبی است. این لباس‌ ها باعث می‌ شود استایلتان ورزشکاری شود و خیلی هم جذاب به نظر برسید.

دامن کارگو هم گزینۀ بسیار مناسبی برای استایل اسپرت زنانه است. دامن کارگو سبز رنگ به همراه تیشرت یقه گرد گرافیکی ظاهری جذاب به شما خواهد بخشید.

اگر کیف یه وری به رنگ قهوه‌ ای مایل به زرد و کتانی نارنجی رنگ را با این تیپتان همراه کنید، استایلتان بسیار عالی خواهد بود.

دامن همیشه استایل اسپرت شما را متفاوت و جذاب خواهد کرد؛ برای مثال، می‌ توانید دامن کوتاه را به همراه کتانی، جوراب شلواری و هودی بپوشید. این استایل برای فصل تابستان مناسب است و جذابیت عجیبی به ظاهرتان می ‌بخشد.

سرهمی جین زنانه، همیشه جذاب و محبوب است. این لباس را می ‌توانید در استایل اسپرت تان هم بگنجانید. یک سرهمی جین به همراه تیشرت یقه گرد، کتانی مشکی و کوله پشتی، بسیار جذاب خواهد بود.

استایل اسپرت زنانه به جای استایل کژوال زنانه

وقتی می‌ خواهید در خیابان قدم بزنید، می‌ توانید استایل اسپرت را جایگزین استایل کژوال کنید یا اینکه هر دو را با هم ادغام کنید؛ برای مثال، طبق استایل کژوال لباس بپوشید و یک کلاه کپ (لبه دار) هم به سر بگذارید، یا اینکه کفش پاشنه بلند قرمز، شلوار جین چسبان، تاپ سفید و کت چرمی بپوشید و در نهایت، یک کلاه  Snapback هم  به سر بگذارید.

همان طور که دیدید، استایل اسپرت، لزوما به معنای پوشیدن کفش کتانی نیست؛ به علاوه، می ‌توانید تیشرت ورزشی را به همراه صندل‌ پاشنه‌ بلند هم بپوشید؛ بدین ترتیب، تیپ شما کژوال و بسیار راحت خواهد شد.

یا مثلا شلوار طرح جین به همراه تیشرت آستین بلند، استایل شما را کژوال و اسپرت می‌ سازد. اگر یک کلاه لبه دار هم به این تیپتان اضافه کنید، شگفت‌ انگیز خواهید شد.

ترکیبِ شلوار اسلش track با کتانی هم به استایل کژوال بسیار نزدیک است و تیپ ورزشی شما را بسیار جذاب خواهد کرد. با این استایل، هم می ‌توانید به باشگاه بروید و هم به دانشگاه.

ترکیبِ شلوار اسلش track مشکی رنگ با سویشرت گشاد خاکستری رنگ و کتانی سفید، استایل ورزشی شما را بسیار جذاب ‌تر خواهد کرد. اگر هم دوست داشته باشید، می ‌توانید زیر سویشرت ‌تان، تیشرت مشکی یا خاکستری هم بپوشید.

کت بلیزر به همراه شلوار جین چسبان، کتانی، تاپ مشکی و اکسسوری ‌هایی مانند کیف چرم و عینک آفتابی هم استایلی مابین کژوال و اسپرت را شکل خواهد داد.

تیشرت بیسبال به همراه شلوار جین چسبان، کفش آل استار، عینک آفتابی و کیف قرمز، ترکیبی جذاب و تماشایی از استایل کژوال و استایل اسپرت خواهد بود.

استایل اسپرت برای دختران نوجوان

شلوار اسلش دخترانه به همراه تیشرت ورزشی، کت گشاد جین و یک شال گردن بلند، با یک
کوله پشتی دخترانه استایل اسپرت مختص به دختران نوجوان است که البته مناسب فصل زمستان است.

در فصل تابستان، دختران نوجوان می‌ توانند پیراهن کوتاه و بدون آستین را به همراه کفشی هم رنگ با پیراهنشان بپوشند و از ظاهر زیبا و جذابشان لذت ببرند.

استایل اسپرت برای خانم‌ های بالای 40 سال

اگر سن شما بیشتر از 40 سال است، اصلا نگران نباشید، شما هم با رعایت اصول استایل اسپرت، می ‌توانید بسیار جذاب به نظر برسید.

پس از گذر از 40 سالگی، هم باید بیشتر مراقب سلامتی ‌تان باشید و هم استایل لباس پوشیدنتان ، برای مثال، شلوار صورتی به همراه تاپ سفید و کفش اسنیکرز ، استایل شما را جذاب خواهد کرد.

شومیز مشکی زنانه و شلوارک هم برای هر سنی مناسب است. همۀ ما فکر می ‌کنیم استایل ورزشی فقط با تیشرت یقه هفت و یقه گرد امکان ‌پذیر است؛ اما واقعا این ‌طور نیست. شومیز زنانه، استایل شما را متفاوت و جذاب خواهد کرد.

شومیز مشکی را به همراه شلوارک جین بپوشید و کلاه لبه ‌دار هم سرتان کنید. بسیار جذاب و دلربا خواهید شد!

شلوار جین پاره برای استایل اسپرت زنانه

شلوار جین پاره به همراه تیشرت سبز فسفری باعث می ‌شود کانون توجه باشید و همۀ توجه‌ ها به سوی شما جلب شود.

شلوار جین پاره به همراه کتانی سفید رنگ، بسیار جذاب خواهد بود.

استایل اسپرت زنانه برای فصل زمستان

در فصل زمستان هم می‌ توانید به سبک اسپرت لباس بپوشید. در این فصل، پاچۀ شلوار جین خود را تا کنید و آن را به همراه یک تیشرت ساده سفید و کاپشن صورتی کلاه‌ دار و یک جفت کتانی، بپوشید. چنین استایلی، هم شما را گرم نگه می‌ دارد و هم آمادۀ  ورزش کردن.

ژاکت ‌های پشمی برای تیپ اسپرت زمستانی بسیار مناسب هستند. ژاکت پشمی خاکستری به همراه کتانی مشکی و شلوار ورزشی مشکی تنگ، بسیار جذاب خواهد بود.

استایل اسپرت با لباس طرح ارتشی

ترکیب تیشرت ارتشی دخترانه به همراه شلوار جین چسبان و کلاه لبه دار و کفش اسنیکرز، بی ‌نظیر خواهد بود. روزهایی که نمی ‌دانید باید چه لباسی بپوشید و در انتخاب خود تردید دارید، بدون هیچ تعللی، تیشرت یا پیراهن ارتشی را انتخاب کنید. فقط یادتان باشد که باید پاچۀ شلوار جین خود را کمی تا کنید.

به همراه این لباس ‌ها می‌ توانید اسنیکرز صورتی بپوشید و کلاه لبه دار سر کنید تا ظاهرتان خیلی شیک و به ‌روز به نظر برسد. این استایل، به استایل کژوال زنانه نیز نزدیک است.

شلوار چرمی و کتانی برای استایل اسپرت زنانه

پوشیدن سویشرت گشاد به همراه شلوار چرمی و کتانی ترکیب بسیار جذابی خواهد بود. یک کلاه پشمی و عینک دودی، این استایلتان را تکمیل خواهد کرد.

البته شلوار چرمی برای ورزش کردن مناسب نیست؛ اما استایل اسپرت، شما را بسیار جذاب خواهد کرد. سعی کنید کفشتان مشکی نباشد، کفش سفید یا قرمز برای چنین تیپی بسیار مناسب است.

استایل اسپرت و آرایش صورت

به یاد داشته باشید که وقتی طبق اصول استایل اسپرت زنانه، لباس می‌ پوشید، نباید آرایشتان غلیظ باشد.

در این مواقع، باید از سایه و رژلب ‌هایی با رنگ‌ های خنثی استفاده کنید، یا اینکه اصلا آرایش نکنید؛ اما اگر دلتان می‌ خواهد رژ لب قرمز بزنید، حتما باید از رژلب‌ های ضد آب استفاده کنید!

استایل اسپرت با مانتو

مانتو ورزشی به خصوص هنگامی که در حال رفت و آمد به باشگاه و مسابقات هستید، از اِلمان های یک استایل اسپرت به حساب می آید. برای این که در این مانتوها احساس راحتی کنید لازم است چند نکات مهم را بدانید.

در ادامه قصد داریم شما را با ویژگی های مهم مانتو های ورزشی آشنا کنیم.

جنس مانتوی شما ضد عرق باشد:

حتما بعد از تمرینات سختی که داشته اید و در حال برگشت به خانه یا محل اقامت‌تان در مسابقات از مانتوی ورزشی استفاده خواهید کرد. بعد از ورزش بدن شما خیس عرق خواهد بود. حال اگر لباستان عرق شما را جذب نکند و الیاف آن پلاستیکی باشد، گرما از بدنتان خارج نمی‌شود. این موضوع به بدن شما آسیب وارد می‌کند. بنابراین در هنگام خرید حتما از کیفیت و جنس کار مطمئن باشید.

مانتوهای ورزشی اندازه بپوشید:

امروزه انواع مدل های جدیدی از مانتوهای ورزشی در بازار دیده می‌شود که هر کدام مناسب موقعیت خاص خود است. برخی از مانتوهای اسپرت بلند هستند و مناسب دویدن و پیاده روی‌های طولانی نمی باشند. بنابراین اگر قصد انجام حرکات ورزشی مثل ورزش‌های همگانی را دارید، حتما از مانتوی ورزشی تا زانوی خود استفاده کنید. چرا که مانتوهای بلند و گشاد برای شما دست و پا گیر خواهند بود.

استایل اسپرت برای مهمانی

برای داشتن یک تیپ اسپرت به منظور شرکت در مهمانی گزینه های متفاوتی وجود دارد تا در کنار جذابیت و مد روز بودن، راحت و خاص دیده شوید. البته که برای درست کردن ظاهری اسپرت لازم نیست حتما از شلوار استفاده کنید، با یک دامن تنگ و یک تیشرت با طرح های گرافیکی می توانید در عین دخترانگی، راحت و زیبا به نظر برسید.

شومیزها از جمله کاربردی ترین لباس ها برای داشتن یک استایل اسپرت دخترانه به حساب می آیند چرا که با روش های خلاقانه می توانید تیپ های مختلف و جذابی را با آن تجربه کنید. همچنین برای داشتن پوشش مناسب عروسی یا مهمانی می‌توانید از شومیز با شلوار نیز استفاده کنید.

برای مثال ست شلوار های مام استایل و یا شلوار جین های معمولی با شومیز های گوناگون بسیار زیبا دیده می شوند. این شلوارها علاوه بر جذابیت های ظاهری، بسیار راحت هستند و ترکیب زیبایی را با شومیزهای بلند به وجود می آورند.

حتما در نظر داشته باشید که شومیز سفید به راحتی با هر لباسی هماهنگ می شود و با هزینه مناسبی می توانید استایلی شیک و بی نقص داشته باشید.

همچنین می‌توانید دامن شلواری های رنگی و خنک را جایگزین شلوار جین کنید. دامن شلواری و شومیز بلند ظاهر شما را خاص تر می کند و باعث می شود در عین سادگی، متفاوت به نظر بیایید.

اکسسوری های متناسب با استایل ورزشی و اسپرت را فراموش نکنید!

رفتن به باشگاه، پیاده روی و حضور در میادین مسابقات، نیازمند به همراه داشتن برخی اکسسوری هایی مانند بطری آب، مچ بند، زانو بند، دستبند ورزشی، حوله مناسب و کیف های جادار است که یک ورزشکار حرفه ای همواره از آن ها را در استایل اسپرت دخترانه خود استفاده می کند.

همان طور که گفتیم عوامل بسیاری در زیبایی و جذابیت استایل شما در هر سبکی تاثیر گذار است. استایل اسپرت هم نکات مخصوص خود را دارد که با به کارگیری آن ها می‌توانید به جذابیت استایل و پوشش خود اضافه کنید.

البته در کنار تمام نکات و ایده های مطرح شده باید گفت که مهم ترین نکته در پوشش شما، استفاده از لباس ها و رنگ هایی است که در شما حال خوب و خوشحالی را پدید می آورد.

امیدواریم از مطالب لذت برده باشید. از توجه شما سپاسگزاریم.

عناوین مطلب بستن
دکمه بازگشت به بالا