مجله اجتماعیکسب و کار ایرانی

جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه 2022 رنگ سال

مدل کت و شلوار مردانه 2022 با طرح های زیبا | کت شلوار مردانه طرح دار

کت شلوار های مردانه در انواع جنس های نخ معمولی و پشمی موجود می باشند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه 2022 جلب می نماییم.

مدل کت و شلوار مردانه 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

” مدل کت و شلوار مردانه 2022 ” هنگام خرید كت و شلوار هیچ‌وقت نباید شلوار را معیار قرار دهید. اگر شلوار به تن شما خوب و بی‌عیب باشد، دلیل خوش‌پوش بودن كت نیست. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کت و شلوار مردانه 2022 فراهم اورده ایم. با ما همراه باشید. کت های چهار دکمه یا بیشتر نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند که آقایان میانسال کمتر این طرح کت ها را برای پوشیدن انتخاب می کنند.

برای دوخت کت شلوار های رنگ روشن مردانه از پارچه های طرح دار یا ساده استفاده می شود و اگر شما از آن دسته از آقایانی هستید که تمایل دارید ظاهری آراسته و رسمی داشته باشید بهتر است کت شلوارهای ساده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

کت های مردانه در انواع طرح های تک دکمه و دو دکمه و سه دکمه و چهار دکمه یا بیشتر موجود می باشند که کت های تک دکمه متداول تر می باشند. کت های سه دکمه نیز از زمان های گذشته توجه اغلب آقایان را به سمت خود جلب کرده اند و امروزه اغلب آقایان میانسال از این طرح ها استفاده می کنند.

همچنین اگر برای لباس داماد، به دنبال یک مزون با مدلهای زیبا هستید، بازدید از لیست خرید کت و شلوار برای داماد سایت ما را فراموش نکنید.

مدل کت شلوار

مدل کت شلوار مردانه : خرید کت و شلوار از اهمیت بسیار برخوردار می باشد و باید متناسب با مکان رنگ و مدل آن انتاب شود که اسپرت باشد یا مجلسی و یا رسمی هنگام انتخاب کت ، ابتدا به شانه ها توجه کنید زیرا شانه و سرشانه مهم ترین قسمت در یک کت مردانه است که باید بی عیب و بدون کشیدگی یا چین و چروک روی بدن قرار بگیرد. در این بخش با انواع مدل کت شلوار باکلاس مردانه  آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همراهان عزیز و گرامی مطابقت و همخوانی داشته باشند.

26 مدل کت و شلوار مردانه جدید و شیک (تیپ رسمی 2022)

کت و شلوار مردانه از قدیم تا امروزه مورد توجه آقایان بوده است. برای مهمونی ها، عروسی ها، ادارات، جلسه های رسمی و خیلی از موقعیت های دیگر می توان از کت و شلوار به عنوان استایل رسمی و اسپرت مردانه استفاده کرد. در این مطلب می خواهیم راهنمای خرید کت و شلوار مناسب را برای شما توصیه کرده و سپس جدید ترین مدل های 2022 را معرفی کنیم.

راهنمای خرید کت و شلوار مردانه

انواع کت و شلوار

کت و شلوار رسمی و مجلسی: این مورد برای ادارات، عروسی ها و… پیشنهاد می شود. این نوع ساده و کلاسیک هست و معمولا از پارچه یک دست استفاده شده است. اغلب با شلوار های پارچه ای ساده می پوشنند.

کت و شلوار اسپرت: بیشتر برای فعالیت های روزمره، دورهمی های دوستانه و حتی بعضا در عروسی ها آقایان می پوشنند. با شلوار های جین مردانه و اسلش می توان ست کرد.

نحوه بسته شدن

کت و شلوار ها مدل های متنوعی دارند. در این مدل ها تک دکمه، دو دکمه، بدون دکمه و طرح های دیگر نیز دیده می شود. این مورد کاملا سلیقه ای است اما اغلب کت ها دو دکمه ای هستند.

جنس کت و شلوار

هر چه جنس آن از پنبه و نخ باشد درصد دوام آن بیشتر می باشد. بنابراین کت و شلواری را برای خود تهیه کنید که از جنس نخ یا پنبه باشد. همچنین کت و شلوار از ترکیب نخ و پنبه با پلی استر نیز مناسب بوده و قیمت به صرفه ای دارد.

نگهداری

بعضی از کت و شلوار ها را فقط باید به خشکشویی بدهید تا تمیز و شسته شوند. پس مواظب باشید در ماشین لباس شویی یا حتی با دست نشویید.

مدل های لوکس کت و شلوار مردانه 2020 + نکات خرید

مدل کت و شلوار مردانه لاکچری و شیک 2020 + نکات خرید

در اینبخش مجموعه اي از لوکس ترین مدلهای کت شلوار مردانه را جمع آوری کرده ایم. مدلهای زیبا و لاکچری مخصوص آقایان شیک پوش، کت و شلوار فقط در بدن آقای دیوید گندی زیبا دیده نمی‌شود بلکه انتخاب درست مدل و رنگ باعث میشود تا هر شخصی با پوشیدن کت و شلوار شیک و منظم دیده شود، در ادامه نکاتی مفید را دراین باره بشما خواهیم گفت، با مـا همراه باشید.

هنگام خرید کت و شلوار هیچوقت نباید شلوار را معیار قرار دهید. اگر شلوار بـه تن شـما خوب و بی عیب باشد، دلیل خوش پوش بودن کت نیست؛ ازسوی دیگر امکان دخل و تصرف، تنگ یا گشاد کردن شلوار بـه مراتب آسان تر از کت اسـت، بهمین دلیل با انتخاب کت شروع کنید ودر مرحله بعد سراغ شلوار بروید.

بعد از پوشیدن کت، در اولین قدم بـه شانه ها دقت کنید. مهم‌ترین قسمت دریک کت مردانه شانه و سرشانه اسـت کـه باید بی عیب باشد و بدون کشیدگی یا چین و چروک روی بدن قرار بگیرد. امکان تغییر در قسمت هاي دیگر مثل بلند یا کوتاه کردن آستین، کم یا زیاد کردن گودی کمر وجوددارد.

تعیین قد آستین اصولی دارد؛ آستین کت جایی تمام میشود کـه دست شروع میشود، پیراهن هم باید نیم سانت از آستین کت بیرون بیاید. میزان خروج آستین پیراهن از کت نباید از یک و نیم سانتی متر بیشتر شود. این نکته ظریف و ریزی در پوشیدن کت و شلوار اسـت کـه اغلب آقایان نادیده میگیرند.

برای این کـه از قد مناسب شلوار مردانه خود مطمئن شوید، این قانون کلی رابه خاطر بسپارید:رابطه مستقیمی بین قد و پهنای شلوار وجوددارد یعنی هرچه شلوار تنگ تر باشد، قد شلوار کم می‌شود و هر چـه شلوار گشادتر شود، قد هم افزایش پیدا می‌کند.

اگر سراغ کتی با شلوار کلاسیک رفته اید، بهتر اسـت از روش فروشندگان استفاده کنید، آن ها قد شلوار را از پشت تا وسط پاشنه کفش می‌گیرند. حواستان باشد، اگر میخواهید قد شلوار تا قوزک پا بالا بیاید، مدل شلوار حتماً باید تنگ باشد.

مـا اغلب هنگام کنار هم چیدن، کت، شلوار و پیراهن بـه هماهنگی آن ها از لحاظ رنگ و طرح دقت می‌کنیم اما یادتان باشد، تناسب انها از نظر جنس هم ضروری و مهم اسـت. اگر سراغ کت و شلوارهای تابستانی یا زمستانی رفتید، حتماً از پیراهن مناسب آن ها استفاده کنید. کار همین جا تمام نمیشود، باید وسواس تان را تا انتخاب کفش و جوراب هم ادامه دهید تا ست شـما کامل و بی نقص از آب دربیاید.

ودر آخر نیز: برای کت و شلوارهای مشکی و رسمی بهترین انتخاب کفش مشکی رسمی اسـت. دراین شرایط حتماً از جوراب مشکی استفاده کنید. در بقیه موارد و زمانی کـه از کت، شلوار و کفش رنگی استفاده می‌کنید، مطمئن ترین روش هماهنگ کردن رنگ جوراب با شلوار اسـت.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا