مجله اجتماعیکسب و کار ایرانی

چه نوع گاوصندوقی بخریم؟

راهنمای خرید بهترین گاوصندوق و صندوق الکترونیکی+ لیست قیمت

گاو صندوق های خانگی به علت اینکه احتمال سرقت در آن ها به مراتب بیشتر از مکان های دیگر است باید امنیت دو چندانی را شامل باشند. نگهداری از طلاها و جواهرات در گاوصندوقی ایمن و ضد سرقت را می توان عاقلانه ترین و قابل اعتماد ترین روش نگهداری بر شمرد. یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از گاوصندوق‌های ضدسرقت و ایمن برای نگهداری طلا و جواهرات، علاوه بر دور ماندن آن از دست سارقان، از بلا‌های طبیعی مانند سیل، زلزله و یا آتش سوزی که از حوادث غیر قابل پیش بینی است، محفوظ بماند. برای اینکه از کیفیت و استاندارد بودن گاوصندوق مطمئن شوید لازم است از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید.

به طور کلی موقع خرید هر گاوصندوقی ابتدا و پیش از هر مورد دیگری باید به محل و کاربرد گاوصندوق در آن توجه کرد. خرید گاوصندوق ارزان قیمت، عبارتی است که می‌تواند بسیاری از افراد را به اشتباه بیندازد. باید توجه داشته باشید که ارزانی گاوصندوقی که می‌خرید به چه علت است.

اگر به دنبال بهترین خرید اینترنتی گاوصندوق ارازن و باکیفیت هستید با ما تماس بگیرید و دیگر نگران امنیت مدارک خود نباشد. اکثر خانواده هایی که گاوصندوقی را تهیه می کنند در جابجا کردن آن در هنگام اسباب کشی به مشکلات متعددی بر می خورند. شما با خرید گاوصندوق های خانگی کوچک می توانید حمل و نقل خود را بسیار راحت تر کنید.

حتی با ارائه تمامی این نکات افرادی که قصد خرید یک گاوصندوق مناسب را دارند معمولا نیاز به مشورت گرفتن از افرادی دارند که در این زمینه مهارت کافی را داشته باشند. تیم امداد کاوه از مجرب ترین افراد برای بازگشایی گاوصندوق ، تعمیر گاوصندوق ، حمل گاوصندوق ، جابجایی گاوصندوق تشکیل شده است و این اطمینان را به شما میدهد تا در سریعترین زمان کار را برای شما انجام دهد.

وزن گاوصندوق مناسب منازل

گاو صندوق هایی خرید کنید که دارای بتن مسلح باشند تا به راحتی سوراخ و باز نشود. در واقع نسوز باشد تا ورق برش داده نشود و امکان دسترسی به اشیاء فراهم نشود. گاوصندوق قدیمی رمزدار یـا گاوصندوق هوشمند؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟ شما با کدامیک راحت تـر هستید؟

گاوصندوقی کـه بـطور مثال بــا اثر انگشت و یا اسکن چشم شما باز می شود یا گاوصندوقی کــه قفل ان با یک سری اعداد باز شود. هرچه زندگی همراه با تکنولوژی پیش می‌رود، احتمال خطر هم افزایش پیدا می‌کند. برای مثال تا چند سال پیش که دستگاه‌های برش قوی وجود نداشت، دزدان به راحتی نمی‌توانستند به منزلی که دارای حفاظ‌های سخت است وارد شوند.

صندوقی که با ارزش ترین و گرانبهاترین ارزشمندی ها و دارایی‌های مان را درون آن قرار بدهیم.این گاوصندوق است که می تواند تا یک عمر برای ما کار کند در کنار ما باشد. به علاوه، در صورتی که یک گاوصندوق زمینی خریداری نمایید هزینه هایی نیز برای مواد و مصالحی که برای پنهان کردن آن ها در زمین لازم است به خرج شما اضافه خواهند شد که آن ها را هم باید در نظر بگیرید. به طور کلی گاوصندوق های خانگی را می‌توان به دو دسته دکوراتیو و پنهان تقسیم کرد که البته استفاده کردن از گاوصندوق های پنهان برای خانه مناسب تر هستند.

تجربه امنیت و آرامش با انتخاب گاوصندوق مناسب

البته اين وسط گاوصندوق‌هاي اثرانگشتي هم مدتي است كه به بازار آمده‌اند و كار را راحت كرده‌اند. قرار است چه چيزهايي را در گاوصندوق قرار دهيد؟ پاسخ به اين سؤال هم يكي از فاكتورهاي خيلي مهم در انتخاب گاوصندوق است. اگر تصميم به نگهداري از اسناد و مدارك هم داريد بايد گاوصندوقي را انتخاب كنيد كه فضاي داخلي بزرگ‌تري داشته باشد؛ فضايي كه بهتر است طبقه‌بندي شده باشد و به شما اين امكان را بدهد كه دسترسي راحت‌تري به مدارك داخل آن داشته باشيد.

اگر شما هم جزو افرادي هستيد كه حفاظت از اسناد و اشياي باارزشي كه در خانه نگه مي‌داريد به يكي از دغدغه‌هاي اصلي‌تان تبديل شده و به تهيه گاوصندوق به‌عنوان راهي مطمئن و ايمن براي حفظ آنها فكر مي‌كنيد، اين گزارش را از دست ندهيد. در بازار فعلي گاوصندوق، اجناس توليد داخل رونق زيادي دارند ؛ قيمت مناسب‌ترشان نسبت به رقباي خارجي و كارنامه موفق‌شان در توليد مويد اين مسئله است.

جدیدترین‌های «گاوصندوق خانگی»:

و همچنین سرآمد مارک های گاو صندوق در ایران یعنی گاوصندوق لوسلوگاو صندوق ایگل که همه ی این محصولات با جدیدترین متد های روز دنیا طراحی و ساخته می شود. شرکت سی رن تولید کننده و واردکننده محصولات داخلی ، نمایندگی رسمی گاوصندوق کاوهو تهران کاوه و سوپر آلیاژی سی رن می باشد. یکی از عوامل مهم که باید در خرید گاوصندوق به آن توجه کنید ، سیستم رمزنگاری و قفل آن می باشد.

وزن سبک آن باعث شده جز گاوصندوق های خانگی و رومیزی محسوب می شوند که کاربردهای زیادی دارد. از جمله این گاوصندوق ها که در این مقاله به آنها اشاره شده است گروه تولیدی گاوصندوق کاوه، گروه تولیدی گاوصندوق خرم و گروه تولیدی گاوصندوق آریا است البته در این لیست گروه های تولیدی بیشتری از جمله گروه تولیدی گاوصندوق آرکا، رخ، نیکا و … میتواند جای بگیرد که به علت طولانی شدن مبحث از سه برند و مارک اول که نسبتا قدمت بیشتری دارند نام برده می شود.

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲

همان طور که به خوبی می دانید خدمات پس از فروش آرکا مادام العمر است. برای باز کردن درب این گاو صندوق ها دانستن فقط چند شماره که تنها شما از آنها مطلع هستید کافیست. همچنین گاوصندوق های اثر انگشتی و لمسی که نمونه های جدیدتری نسبت به دیجیتالی ها هستند. برای خرید گاوصندوق از مارک های متفرقه که هیچ اطلاعی در ارتباط با کیفیت آن ندارید خرید نکنید.

بهترین انتخاب در زمان خرید گاوصندوق

تاریخچه در سال ۱۸۳۵ مخترعان انگلیسی چارلز و ارمیا چاب، حق اختراع صندوق ضدسرقت را دریافت کردند. برادران چاب در ابتدا قفل تولید می‌کردند، پس از آن با گسترش کار خود تولید گاوصندوق نسوز را آغاز کردند. خدمات پس از فروشی که یک فروشگاه گاوصندوق میتواند به شما ارائه دهد تعمیرات گاوصندوق با قیمت ارزان تر از سایر نمایندگی های تعمیر گاوصندوق و حتی ارائه خدمات تعمیرات گاوصندوق به صورت رایگان میباشد. تمامی این خدمات به همراه نصب گاوصندوق و تعمیر رمز و قفل گاوصندوق از خدماتی است که توسط شرکت گنج بان ارائه میشود. همان طور که گفتیم گاوصندوق ها برای کاربرد های مختلف تولید میشوند که هر نوع قیمت متنوعی دارند.

با بتن فیکس شدن گاوصندوق های زیرزمینی تنها گاوصندوق را در برابر سرقت مقاوم می کند. برای نگهداری مدارک و اسنادی از جنس کاغذ شما نیاز به یک گاوصندوق با UL 350 دارید. در شناسنامه بيشتر گاوصندوق‌ها رتبه ايمني آنها عنوان شده است؛ از اين نظر گاوصندوق‌ها بايد 2 رتبه ايمني را رعايت كرده باشند؛

رتبه سرقت و رتبه حريق. همين مسئله باعث شده كه به 3 گروه ضدسرقت، ضد‌حريق و تركيبي (ضد‌حريق و سرقت) تقسيم شوند. اولین آزمایش های استاندارد برای یک گاوصندوق خوب در سال 1917 انجام شد. اگرچه این آزمایشات باعث شد بسیاری از این گاوصندوق های قدیمی کارایی و اعتبار خود را از دست بدهند.

سرمربی عراق: ایران بهترین تیم آسیاست

موارد دیگری نظیر ظاهری شیک نیز وجود دارد که به عنوان معیار یک گاوصندوق خوب تلقی می شود اما در بالا به مهمترین آن ها اشاره شده است که باید پیش از خرید گاوصندوق به آن ها توجه کرد. گاوصندوق های هوشمند یا اثر گاوصندوق اثر انگشتی امن ترین نوع گاوصندوق محسوب می شوند. تولید کنندگان این قفل های هوشمند را بر روی صندوق ها قرار داده اند تا مشتری آسوده خاطر باشد.

کیف های مخصوص این دستگاه ها به نوعی طراحی شده اند تا قادر باشند از محتویات داخل خود در حرارت های بالا نیز نگهداری کنند. انتخاب الکترونیک تولید 600 هزارمین ماشین لباسشویی را جشن گرفت + گزارش… الکی پولمو ریختم تو چاه الانم هیچکس ازم بر نمیداره انداختم تو انبار. بجای 2بار پول دادن به این صندوقای بدردنخور یکبار یک صندوق خوب میخریدم برد میکردم. معایب جاسازهای خانگی بسیارند که ما در اینجا به برخی از آن‌ها پرداخیتم.

عموما مشتریان گاوصندوق تصور می کنند که هر گاوصندوق نسوزی قطعا ضد سرقت نیز خواهد بود یا بالعکس. به طور مثال ضخامت 16 یا 18 گاوصندوق را در برابر حرارت مقاوم می کند اما به راحتی برش داده می شود. شما در مرحله اول راهنمای خرید گاوصندوق باید تعیین کنید برای چه محیط و کسب و کاری قصد خرید گاوصندوق دارید. قطعا ویژگی های گاوصندوق مورد نیاز برای یک فروشگاه موبایل یا صرافی با یک گاوصندوق خانگی متفاوت است. اما مسئله مهم در انتخاب و خرید گاوصندوق خانگی خوب به سیستم امنیتی آن بر می‌گردد.

البته باید گفت که این گاوصندوق‌ها به راحتی قابل سرقت خواهند بود چرا که کوچک و سبک هستند. این گاوصندوق‌ها دارای یک صفحه دیجیتالی است که رمز آن توسط مالک وارد می‌شود. این گاوصندوق‌ها ایمنی خوبی دارند و برای مقاصد تجاری و اداری و یا استفاده به عنوان گاوصندوق خانگی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

گاوصندوق ‌های خانگی معمولا در گوشه‌ای امن از خانه جای می‌گیرند و محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد، به این معنا که کاربر می‌تواند با توجه به شرایط و فضایی که در اختیار دارد، هر شکل گاوصندوق با هر ابعادی را خریداری و استفاده کند.

بسیاری از آن‌ها با یک آینه‌ تمام‌قد لولا مخفی که جهت دسترسی به داخل گاوصندوق می‌تواند باز شود، طراحی می‌شوند. در هنگام خرید باید به قیمت گاوصندوق، هزینه نصب (هرگونه پشتیبانی اضافی مورد‌نیاز) و هزینه تعمیر دیوار اطراف محوطه‌کار که در آن گاوصندوق نصب شده است را در نظر بگیرید. از گاوصندوق‌های خانگی برای محافظت از اسناد مهم مانند گذرنامه، مدارک خودرو، شناسنامه و.. استفاده می‌شود که جایگزینی آن‌ها در اثر آتش‌سوزی و سایر آسیب‌ها مشکل‌آفرین و دشوار است.

بنابراین نیاز است که برای خریدن گاو صندوق بیشتر وقت گذاشته تا با انتخابی شایسته بهترین گاوصندوق خانگی را برای خود خریداری کنید. اگر شما هم به دنبال خرید گاوصندوق خانگی هستید مقاله ما با عنوان راهنمای خرید گاوصندوق خانگی را مطالعه کنید. علاوه براین برای اطلاع از بهترین برند های گاوصندوق می توانید مقاله راهنمای خرید گاوصندوق خانگی را مطالعه نمایید. به این صورت که چه نوع موادی را می توانند حفاظت کنند و تا چه زمانی این مواد در درون صندوق حفاظت می شوند.

برای مثال صندوق هایی که برای حفاظت از کاغذ طراحی شده اند نباید دمای داخلی آن ها در هنگام آتش سوزی بیش از از 176 درجه سلسیوس شود. طبق گفته جان درنگنبرگ ، سرپرست امنیتی مصرف کنندگان در UL واقع در نورثبروک، اگر بخواهید نوار های صوتی قدیمی یا اسلاید های 355 میلیمتری را نگهداری کنید به گاوصندوقی نیاز دارید که دمای آن از 655 درجه سلسیوس بیشتر نشود.

برای تغییر رمز گاوصندوق، قفل باید آن‌چه را که می‌خواهید انجام دهید نسوز، بداند. امروزه گاوصندوق نسوز ‌هایی که قفل شماره الکترونیکی دارند، محبوب هستند. گاوصندوق‌ بزرگ خانگی گاوصندوق‌های بزرگ خانگی مدل بزرگ‌تری از گاوصندوق‌های کوچک خانگی هستند. بنابراین منظور از گاوصندوق نسوز، جعبه و محفظه‌ای بزرگ و مطمئن، برای نگهداری اشیای باارزش است.

پس اگر قصد خرید گاوصندوق امن و قابل اعتماد را دارید، قدمت و تجربه سازندگان را در اولویت قرار دهید، چون هیچ­ چیز مثل تجربه، ضامن امنیت نیست. همچنین طبق استانداردهای جهانی یک گاوصندوق با امنیت بالا باید حداقل 15 دقیقه در برابر حملات با ابزارهای مختلفی همچون مشعل، انفجار، دیلم، دریل و ضربه مقاومت کند.

بنابراین وجود یک گاو صندوق در منزل برای نگهداری این اموال ضروری است. به ويژه اگر قصد سفارش گاوصندوق مطابق ابعاد و شرایط محل نصب آن را دارید این مشاوره الزامیست. در ادامه مطلب به چند مورد راهنمایی در زمینه خرید گاو صندوق می پردازیم. بهتر است قبل از خرید گاوصندوق چه بصورت حضوری یا به صورت فروش اینترنتی گاوصندوق حتما با فروشنده مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا