مجله اجتماعیکسب و کار ایرانی

در خرید تیشرت مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید یک تیشرت برای مردان، باید نکاتی را در نظر بگیرید تا عالی به نظر برسید. آقایان در موقعیت های مختلف، از لباس های دوستانه گرفته تا شرکت در یک جلسه رسمی کاری و پوشیدن تیشرت زیر کت، پیراهن می پوشند. گاهی برای باشگاه و گاهی در خانه تیشرت می پوشند.

خرید تیشرت مردانه

اما آنچه مهم است ارتباط مستقیم پیراهن با پوست بدن است، بنابراین در خرید پیراهن مردانه باید به نکات زیر توجه کرد:

نوع پارچه
انتخاب تیشرت باید با توجه به جنس پارچه و الیاف انتخاب شود. پوست شما باید در تماس با پارچه توانایی تنفس داشته باشد، در غیر این صورت دچار مشکلات پوستی و حتی خواب آلودگی روزانه خواهید شد.

اکثر تی شرت ها از 100% پنبه یا ترکیبی از پنبه و الیاف مصنوعی ساخته شده اند. گاهی اوقات تیشرت از 100% پلی استر یا مخلوطی از الیاف مصنوعی، پنبه و کریستال ساخته می شود. در هر صورت، بودجه شما چیزی است که در نهایت تعیین می کند چه نوع پیراهنی را می خواهید بخرید.

الیاف پنبه به تیشرت راحتی و جذب آب می دهد. تیشرت نخی نرم ترین و قوی ترین تیشرتی است که می توانید انتخاب کنید.

از کجا می توانم یک تیشرت خوب بخرم؟
بارها به ذهنمان خطور کرد که عاشق پیراهن هستیم، اما وقتی قیمت آن را پرسیدیم، احساس کردیم خیلی گران است و آن را خریدیم. سپس در یک فروشگاه دیگر، یک فروشگاه مشابه را با نصف قیمت مشابه دیدیم و فکر کردم برنده شده ایم و تیشرت را خریدیم.

قیمت تیشرت مردانه

اما به محض اینکه در ماشین لباسشویی شسته شد، تیشرت را مچاله، پژمرده، هوا و درزش باز شد!

بنابراین وقتی با این سوال روبرو می شویم که یک تیشرت خوب را از کجا بخریم، باید فکر کنیم که کلمه “خوب” دقیقاً به چه معناست؟ با کیفیت ترین تیشرت؟ یا بهترین تیشرت با ارزان ترین قیمت؟

البته مجوزهای غیر منطقی وجود ندارد. شما نمی توانید از برندهای مطرح جهان در تولید تیشرت بخواهید که محصولات خود را با قیمتی برابر با پیراهن های C و D با کیفیت عرضه کنند.

به طور کلی خرید تیشرت مردانه خوب تیشرتی است که ویژگی های زیر را داشته باشد:

ساخته شده از بهترین نخ ها
نور خواهد بود
کنتراست رنگی فوق العاده ای دارد
شما یک درز تمیز دارید
آلرژی ایجاد نمی کند
ساخته شده از الیاف طبیعی یا مخلوطی از الیاف طبیعی و مصنوعی

انواع مختلف تیشرت مردانه

موجود در اندازه های مختلف
دانستن این نکات برای پاسخ به این سوال که از کجا یک تیشرت خوب بخریم، تنوع پاسخ های شما را محدود می کند. از این رو، از فروشگاه های منتخب حاجی ارزونی و مشابه، فروشگاه های معتبری مانند زئوس باقی مانده اند که بهترین خرید تی شرتهای برندهای ایرانی یا خارجی را ارائه می دهند.

برای پاسخ به این سوال که از کجا یک پیراهن خوب بخرید، به فروشگاه هایی بروید که انتخاب آزادانه برای شما باقی می گذارند. با ارائه انواع تیشرت های آستین بلند، قدیمی و سایز بزرگ، یکی از بهترین برندهای امروزی جهان را دارند، چه به دنبال تی شرت آستین بلند، آستین کوتاه، یقه یا تی شرت یقه هفت باشید، می توانید به آنجا بروید. در هر رنگی که بخواهید

طرح تیشرت
گاهی اوقات طرح های تی شرت به قدری مهم است که دیگر ملاحظات خرید تی شرت مردانه از بین می رود. اگر به دلیل عکس‌ها، آثار هنری، متن‌های ، نقل‌قول‌ها و غیره در جلوی تی‌شرت‌ها جذب یکی می‌شوید، معمولاً به ویژگی‌های دیگر مانند جنسیت و قیمت نگاه نمی‌کنید.

اندازه
فرقی نمی کند که به پوشیدن تیشرت های بزرگ یا کوچک در اندازه خود عادت داشته باشید، هیچ چیز مانند لباس هایی که دقیقاً اندازه شما هستند، بهتر از شما نمی شود. بنابراین شما اندازه دقیق خود را می دانید.

خرید اینترنتی تیشرت

  • سایت اینترنتی
    این یک رسم رایج در بین مردم است که معمولاً افراد برای مراسم رسمی تیشرت نمی پوشند، اما رویکردی که در آن قصد خرید تیشرت مردانه دارند مهم است.

به عنوان مثال، برای ورزش، باید تیشرتی بخرید که عرق را از بین می برد و به سرعت تیشرتهای پلی استر خشک می شود. اما برای استراحت در خانه، این ویژگی ممکن است ناراحت کننده باشد.

  • قیمت
    علاوه بر تمام آنچه گفته شد، نمی توان به راحتی از قیمت مناسب چشم پوشی کرد.

منبع : https://zeusclothess.ir/menswear/mens-t-shirts/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا