کسب و کار ایرانیمجله اجتماعی

بهترین وکیل ملکی در شهریار کیست؟

در صورتی که ساکن شهریار هستند و درگیر پرونده ای ملکی شده اید، باید بدانید که حل و فصل پرونده های ملکی با کمک گرفتن ار وکیل ملکی در شهریار کاری منطقی برای گرفتن حق و حقوق در این پرونده‌ها است. پرونده های ملکی در شهریار را می توانید به وکلای ما بسپارید. وکیل ملکی در شهریار و در ایران به فردی که گفته می شود که در حوزه املاک و زمین و دارایی هایی غیر منقول تخصص و دانش و تجربه بیشتری دارد و بیشترین فعالیت خود را در این زمینه و پرونده ها انجام می دهد. گرفتن مشاوره و کمک از یک وکیل ملکی امری است که درصد شانس موفقیت شما را در این شکل از پرونده ها بسیار بالا می برد.

وکیل تهران 24 در ادامه این مقاله تلاش می کند تا به شما عزیزان کمک کند تا ویژگی های و توانایی های یک وکیل ملکی را شرح دهد و بهترین وکیل ملکی در شهریار را به شما معرفی و پیشنهاد کند. با ما همراه باشید.

وکیل ملکی در شهریار کیست و چه تخصصی دارد؟

وکیل ملکی در شهریار

وکیل ملکی در شهریار فردی است که در پرونده های ملکی و در مسائل مربوط بع دارایی های غیر منقول تخصص دارد. پرونده هایی که در زمینه املاک مسکونی، املاک تجاری، اراضی و… هستند را می توانید به وکلای امور مکلی بسپارید تا در گرفتن حق و حقوق شما در دادگاه کارهای لازم را انجام دهند.

اراضی می توانند به دو قسمت داخل شهری و برون شهری تقسیم شوند. تخصص وکیل ملک در پرونده های ملکی است و در مورد تمام قوانین و دعاوی پرونده های ملکی اطلاعات بسیار بالایی دارد. وکلای ملکی تنها در زمینه پرونده های ملکی فعالیت دارند و در حوزه های دیگر وارد نمی شوند. این وکلا تجربه بسیاری در پرونده های ملکی دارند به همین دلیل توصیه می شود در خصوص پرونده های ملکی به این وکلا مراجعه شود.

فرق وکیل املاک با وکیل معمولی چیست؟

برخی از افراد به اشتباه فکر می کنند که وکیل ملکی در شهریار تنها می تواند در حوزه های ملکی فعالیت داشته باشد. باید خدمتتان عرض کنیم که وکلای ملکی همانند تمام وکلای دیگر می توانند در حوزه های مختلف دیگر نیز کار وکالت انجام دهند. در واقع وقتی وکیلی مدرک وکالت خود را دریافت می کند مجوز این را دارد که در تمام حوزه ها فعالیت کند. اما وکلای ملکی به اختیار خود ترجیح می دهند که تنها در حوزه ملکی فعالیت داشته باشند. این گونه تجربه و تبحر آن ها در این زمینه بالاتر می رود و عملکرد بسیار بهتری نیز خواهند داشت. به همین دلیل است که وکلای حوزه های دیگر نمی توانند به اندازه وکیل ملکی در شهریار عملکرد خوبی در حوزه ملک داشته باشند.

اهمیت مراجعه به وکیل ملک در پرونده های ملکی

اهمیت مراجعه به وکیل ملک در پرونده های ملکی

بسیاری از مردم که با پرونده های ملکی مواجه می شوند از کمک خواستن از وکیل ملکی در شهریار امتناع می کنند. به همین دلیل تصمیم می گیرند خود کارهای مربوط به پرونده را انجام دهند. تجربه نشان داده است که بسیاری از مراجعینی که به وکلا مراجعه می کنند در ابتدا خود تصمیم گرفته اند که پرونده را حل کنند. اما هنگامی که از حل پرونده خویش ناکام مانده اند به وکیل مراجعه کرده اند. پرونده های ملکی جزء پرونده هایی هستند که پیچیدگی های بسیار زیادی دارند. برای احقاق حقوق در این پرونده ها باید از کسی کمک بگیرید که در این زمینه خبره باشد. همان طور که خودتان نمی توانید بیماری خود را تشخیص دهید و درمان کنید خودتان نیز نمی توانید مسائل حقوقی خود را حل کنید.

کمک نگرفتن از وکیل ملکی در شهریار می تواند باعث باخت شما در پرونده و وارد شدن ضرر و زیان فراوانی به شما شود. پس اگر می خواهید در پرونده مورد نظر به حق و حقوق خود برسید و دچار ضرر مالی نشوید حتماً از یک وکیل ملکی خوب کمک بخواهید. وکلا به خوبی می توانند در دادگاه از حق شما دفاع نمایند.

وظایف مربوط به وکیل ملکی در شهریار کدم‌اند؟

وظایف مربوط به وکیل ملکی در شهریار

وکیل ملکی در شهریار دارای وظایف بسیار روشن و مشخصی است. در کل وکلا وظایف مشخصی بر عهده دارند که باید آن وظایف را در حق موکل و پرونده او اجرا نمایند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین وظایف وکیل ملکی در شهریار، دفاع از حق و حقوق موکل خود در دادگاه است. وکیل ملکی نباید اجازه دهد که موکل او دچار ضرر مالی شود و حق او پایمال شود. یکی دیگر از وظایف مهم وکیل ملکی، طرح دعاوی لازم در خصوص پرونده ملکی در دادگاه است. وکیل باید بداند که در کجا و کی کدام از دعاوی مربوطه را مطرح نماید که به بهترین شکل از حقوق موکل خود محافظت نماید. وکیل باید موکل خود را از روند پرونده آگاه سازد تا موکل با آگاهی بیشتری در دادگاه عمل نماید.

دعاوی که توسط وکیل ملکی در شهریار مطرح می شوند کدم‌اند؟

قبل از آنکه به دعاوی بپردازیم که توسط وکیل ملکی در شهریار می توانند اقامه شوند، می خواهیم معنی دعاوی را توضیح دهیم. دعاوی ملکی به مجموعه دادخواست هایی می گویند که وکیل ملکی می تواند در مورد اموال غیرمنقول در دادگاه مطرح کند. این دعاوی باید کاملاً در شرایط مناسب مطرح شوند وگرنه توسط قاضی دادگاه رد خواهند شد. دعاوی ملکی شامل دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری هستند. دعاوی حقوقی بیشترین میزان دعاوی را در دادگاه ها تشکیل می دهند.

دعاوی ملکی حقوقی کدم‌اند؟

وکیل املاک

دعاوی حقوقی زمانی توسط وکیل ملکی در شهریار مطرح می شوند که یکی از طرفین قرارداد موارد موجود در قرارداد را نقض کرده باشد. زمانی که یکی از مفاد قرارداد توسط یکی از طرفین اجرا نشود، دعاوی حقوقی در دادگاه صورت می گیرد. دعاوی حقوقی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و انواع گوناگونی هم دارند. در ادامه برخی از دعاوی حقوقی را مطرح می کنیم و به خلاصه ای از آن ها می پردازیم.

  • دعاوی خلع ید: این دعاوی زمانی مطرح می شوند که مالک یک ملک راضی به ادامه تصرف ملک خویش توسط فرد دیگری نباشد. وکیل با طرح دادخواست خلع ید می تواند فرد موردنظر را از ملک شخصی مالک اخراج نماید.
  • دعاوی الزام به ثبت سند رسمی: هنگامی که فروشنده ای اقدام به فروش ملک خویش می کند ممکن است از تنظیم سند رسمی برای خریدار امتناع کند. در این صورت خریدار می تواند با کمک وکیل ملکی در شهریار دادخواست تنظیم سند رسمی را مطرح کند.
  • دعاوی پایان کار: هنگامی که کار ساخت و ساز ساختمانی به اتمام می رسد کارشناسان شهرداری باید ساختمان مربوطه را بررسی کنند تا جواز مربوطه صادر شود. بعد از صادر شدن جواز، مالک می تواند جهت دریافت سند دادخواست ارائه دهد.
  • دعاوی تخلیه املاک مسکونی و تجاری: حکم تخلیه زمانی صادر می شود که قرارداد بین مالک و مستأجر منقضی شده باشد و مستأجر برای تخلیه ملک امتناع ورزد. در این صورت مالک می تواند با کمک وکیل ملکی خود حکم تخلیه دریافت کند.
  • دعاوی افراز و فروش ملک مشترک یا مشاع: دعاوی مربوط به ملک مشاع زمانی مطرح می شود که یک ملک چندین مالک داشته باشد. در این حالت برای تقسیم و فروش ملک میان مالکان اختلاف پیش می آید.

دعاوی کیفری شامل چه پرونده هایی می شود؟

دعاوی کیفری مربوط به شرایطی هستند که در پرونده ملکی جرمی رخ داده باشد. در این شرایط وکیل ملکی در شهریار اقدام به تشکیل دادخواست کیفری خواهد کرد. در ادامه به برخی از دعاوی کیفری ملکی می پردازیم.

  • دعاوی جعل سند و استفاده از سند جعل شده
  • دعاوی تصرف عدوانی: اگر فردی ملکی را تصرف کند که مالک آن راضی نباشد، مالک و وکیل می توانند جهت دادخواست تصرف عدوانی اقدام کند.
  • دعاوی مربوط به فروش غیر قانونی ملک: اگر فردی ملکی را بدون اجازه مالک ملک و به صورت غیرقانونی به فروش برساند، این دعاوی مطرح می شوند.
  • دعاوی مربوط به کلاه‌برداری در خرید و فروش املاک
  • تغییر دادن کاربری مربوط به اراضی کشاورزی و املاک مسکونی و تجاری

یک وکیل ملکی خوب باید دارای چه مشخصاتی باشد؟

وکلای زیادی در زمینه املاک فعالیت دارند. اما هر وکیلی نمی تواند حرفه ای و باتجربه باشد. وکیل ملکی در شهریار باید دارای یک سری از ویژگی ها باشد تا بتواند موکل را در راه رسیدن به حق خود یاری نماید. وکیل ملکی خوب باید صادق و جسور باشد و نهایت تلاش خود را برای جمع ادله لازم بکند. تجربه و دانش وکیل در میزان موفقیت یک پرونده بسیار مهم است.

اگر وکیل ملکی در شهریار با تجربه نباشد نمی تواند در مواجه با شرایط ویژه عملکرد خوبی از خود نشان دهد. یک وکیل ملکی حرفه ای باید در مورد تمامی قوانین و دعاوی اطلاعات کامل داشته باشد تا بتواند در موقعیت مناسب از آن ها استفاده نماید. یک وکیل ملکی خوب هیچ‌گاه اجازه نمی دهد که به موکل ضرر و زیان وارد شود و تمام تلاش خود را جهت احقاق حق موکل خواهد کرد.

شماره وکیل ملکی در شهریار

شماره وکیل ملکی در شهریار

وکیل تهران 24 با تکیه بر تجربه و دانش وکلای خود تضمین می کند که دریافت مشاوره از وکلای ما می تواند شانس شما را در گرفتن حق و حقوق‌تان در پرونده های قضایی  و حقوقی بالا ببرد.

با تجربه ترین وکلای استان تهران در اختیار ما هستند و شما می توانید برای تمامی مشکلات خود از آن ها کمک بگیرید. . وکلای تهران 24 در زمینه پرونده های خانواده، طلاق، کیفری و حقوقی به صورت تمام وقت در اختیار شما خواهند بود. می توانید مشکلات قضایی خود را به دستان توانمند تیم وکیل تهران 24 بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

برای دریافت مشاوره و بالا بردن شانس موفقیت خود در دادگاه کافی است با شماره ما تماس حاصل فرمایید و پرونده خود را برای وکلای باتجربه و با دانش ما شرح دهید.

منبع : https://vakiltehran24.com/real-estate-lawyer-in-tehran

دکمه بازگشت به بالا