کسب و کار ایرانیمجله اجتماعی

چرا سفارش تولید محتوا در سایت هادی عظیمی انتخاب درستی است؟

هزینه تولید محتوا متنی همیشه دارای اهمیت بوده است. در هر صورت شما نیاز به تولید محتوا برای کسب و کارتان دارید اما چه کسی بهترین تولید محتوا را انجام خواهد داد؟ هزینه‌ای که از شما دریافت خواهد شد برای ثبت سفارش تولید محتوا متنی گران خواهد بود؟ مجموعه طراحی سایت، سئو و تولید محتوا سایت هادی عظیمی همواره تلاش کرده است بهترین خدمات را با پایین‌ترین هزینه ممکن ارائه کند.

سفارش تولید محتوا متنی در سایت هادی عظیمی

ممکن است که قبلا از خدمات مجموعه مارکتینگ‌های دیگری استفاده کرده باشید و شاهد پایین بودن کیفیت خدمات آنها شوید. خدمات سفارش تولید محتوا متنی سایت، ارزان و فوری توسط تیم هادی عظیمی کاملا استاندارد بوده و توسط متخصصین تولید کننده محتوا ما برای حوزه شما ارائه خواهد شد.

روش سفارش تولید محتوا متنی سایت هادی عظیمی

از طریق سایت ما به نشانی www.hadi-azimi.ir می‌توانید وارد صفحه سفارش تولید محتوا شده و اطلاعات سفارش خود را ثبت کرده و پس از پرداخت هزینه فرایند دریافت و تحویل محتواها آغاز میشود.

هزینه سفارش تولید محتوا متنی پایین

با توجه به خدماتی که توسط مجموعه هادی عظیمی ارائه میشود، هزینه هایی که برای شما در نظر گرفته شده است بسیار پایین خواهد بود. زمانی که سفارش خود را ثبت کنید هزینه برای شما مشخص میشود. در لحظه ثبت سفارش امکان انتخاب تعداد بیشتری خدمات و حتی کاهش آنها برای تعیین وضعیت نهایی قیمت توسط شما ممکن خواهد بود.

مراحل انجام تولید محتوا متنی شما

بریف محتوایی شما دریافت خواهد شد، سپس در تاریخ های مشخص شده شما تحویل محتوا ها انجام میشود. اما در مورد روند تولید محتوا و کیفیت نهایی کارشناس تولید محتوا توضیح کلی از مقاله را به نویسنده ارائه خواهد کرد و سپس نویسنده محتوای آماده شده را به کارشناس خواهد فرستاد؛ در صورت تایید کارشاس محتوا توسط کارشناس SEO از نظر آمادگی لازم برای گوگل بررسی شده و در نهایت توسط گرافیست مجموعه تصاویر با لوگو شما به دستتان خواهد رسید.

ضمانت های مجموعه برای سفارش شما چه خواهد بود؟

دقت داشته باشید که ما بهترین محتوا ها را با توجه به پلن های انتخابی شما تحویل خواهیم داد. در نتیجه کیفیت بالای ما همیشه تضمین شده خواهد بود. امکان آپدیت محتوا بدون دریافت فایل قبلی از کارفرما ممکن خواهد بود. درواقع ما با آرشیو کردن محتوا های تولیدی شما را برای همیشه نگهداری میکنیم.

تصاویری که برای شما ارسال خواهد شد حاوی تغییراتی خواهد بود که مخصوص سایت شما باشد. فایل تصاویر درون محتوای شما نیز سئو خواهد شد. سفارش تولید محتوا شما در مجموعه هادی عظیمی در اسرع وقت ارسال خواهد شد. این مدت زمان بسیار فوری میباشد و در واقع ما تنها مجموعه ای هستیم که مشتریان حتی برای سفارش های فوری تحویل زیر چند ساعت ما را انتخاب میکنند.

زمان تحویل سفارش تولید محتوا

همیشه در تاریخ های مشخص شده توسط خودتان محتوا هایتان را دریافت خواهید کرد. اما در زمان هایی که شما نیاز به محتوای فوری دارید. در یک شرایط و تعرفه خاص محتوا زیر 6 ساعت به شما تحویل داده خواهد شد. مجموعه ظرفیت بالای تحویل در روز را دارد و شما با خیال راحت برای تمام پروژه های خود میتوانید در روز محتوا دریافت کنید.

تنها مجموعه ای هستیم که در صورت سفارش مداوم از آن میتوانید در روز های تعطیل هم خدمات ویژه را دریافت کنید.

کلام آخر

اگر برای سایت خود نیازمند تولید محتوا متنی هستید، وارد سایت هادی عظیمی شده و سفارش خود را ثبت کنید. بدون شک کمترین قیمت و بالاترین کیفیت متعلق به ما است. میتوانید بعد از مشاهده نمونه کار های موجود در سایت از کیفیت نهایی فایل ها اطمینان حاصل کنید. دقت داشته باشید، انواع محتوا های آموزشی، خبری، تبلیغاتی(رپورتاژ آگهی و…) برای تمام سایت ها به زبان های فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، آلمانی، روسی و چینی توسط نویسندگان متخصص ما تولید میشود.

دکمه بازگشت به بالا