مجله بانوان

سپیده توکلی: لیگ شروع خوبی داشت/ شرایط دوومیدانی زنان بهتره شده است

مربی تیم ورزشی دانشگاه آزاد می گوید اگرچه کرونا باعث شد دومین مرحله لیگ دسته دوم به تعویق بیفتد و پیام رسان فیزیکی برخی ورزشکاران سقوط کند ، اما سطح مسابقات خوب بود.

به گزارش کندوج ، اولین سطح باشگاه قهرمانان کشور در لیگ بانوان برگزار شد و ورزشکاران بین خود به رقابت پرداختند. در جریان این مسابقات چندین رکورد ملی شکسته شد که مهمترین آنها شکستن رکورد 47 ساله در ماده 4×100 متر آزاد توسط تیم دانشگاه آزاد اسلامی بود.

سپیده توکلی در گفت وگو با کندوج ، به برگزاری این مسابقات اشاره کرد و اظهار داشت: تعویق مسابقات باعث شده بود پیام رسان فیزیکی برخی ورزشکاران بشکند اما بد نبود و آنها خوب شروع کردند. سطح مسابقات نیز خوب بود و امیدوارم بهبود یابد.

وی در مورد عملکرد دانشگاه آزاد گفت: در ماده 4 ماده 100 متر ، ما رکورد ایران را پس از 47 سال که یکی از قدیمی ترین رکوردهای ایران بود ، شکستیم. ورزشکاران تیم ما خوب کار کردند و حدود 10 مقام اول را داشتیم.

مربی تیم دانشگاه آزاد درباره شانس قهرمانی تیمش گفت: رقابت بسیار نزدیکی با تیم پلیمر خلیج فارس داریم. ما تیم را برای قهرمانی بسته ایم ، اما در این شرایط کرونا غیرقابل پیش بینی است. با این حال ، ما تمام تلاش خود را می کنیم.

وی فاصله بین سطح اول (4 و 5 سپتامبر) و سطح دوم تقسیم (14 و 15 سپتامبر) را کوتاه کرد و گفت: “فاصله نزدیک است اما ما باید این کار را انجام دهیم زیرا سطح اول به دلیل دو بار به تعویق افتاد کرونا ، و اگر مرحله دوم نیز باشد. “وقتی به پشت می نشینیم ، وارد زمستان می شویم ، این بدان معناست که هوا سردتر می شود و ورزشکاران دیرتر ورزش را شروع می کنند ، که به ضرر آنها است.

یکی از اعضای کمیته زنان انجمن دو و میدانی در مورد وضعیت فعلی زنان در این رشته گفت: شرایط بسیار بهتر است و تعداد دختران اعزامی در سال 1400 افزایش یافته است که برای آنها انگیزه خوبی است. از سوی دیگر ، حضور خانم فصیحی در المپیک می تواند نوید روزهای بهتر و روشن تری را برای دختران بدهد. تنها مشکل ما در حال حاضر این است که ما فروشگاه تاج معمولی نداریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا