مجله ورزشی

شرایط فعلی در کیش شبیه به قطر است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تمرین عصر امروز پنجشنبه تیم ملی فوتبال ایران در حالی برگزار شد که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی نایب رئیس فدراسیون و همچنین رحیم سرهنگی رئیس سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند.

مهدی تاج در حاشیه این دیدار گفت: ابتدا اتفاق دردناک روز گذشته را در کرمان تسلیت گفته و از سرهنگی مدیرعامل منطقه آزاد کیش تشکر می‌کنم که شرایط اردو و بازی دوستانه تیم ملی را در این جزیره فراهم کردند.

وی افزود: تیم ملی ساحلی هم اکنون با حضور در این جزیره خودش را برای جام جهانی آماده می‌کند. از بازیکنان هم تشکر می‌کنم. مشکلی را گفته بودند که ان‌شاءالله حل می‌شود. از فرهنگی بابت این پذیرایی خوب از تیم ملی تشکر می‌کنم. اینجا آب و هوایش به صورت دقیق شبیه دوحه داشته و شرایطش با قطر مشابه است.

رحیم سرهنگی، مدیرعامل منطقه آزاد کیش، توضیح داد: ضمن عرض تسلیت بابت شهادت هموطنان در کرمان باید بگویم اکنون مهم‌ترین رویداد پس از آن واقعه بازی فردا تیم ملی است. نوجوانی که اتفاق روز گذشته را دیده است، بازی فردا خیلی برایش نسبت به آینده کشور و آنچه قرار است رقم بخورد، تأثیرگذار است. در واقع بازی با بورکینافاسو روی روحیه مردم تأثیر مثبتی می‌گذارد و امیدوارم بازیکنان هم باروحیه بازی کنند. جزیره کیش هم تلاش کرده میزبانی خوبی برای تیم ملی که افتخار کشور است، رقم بخورد و فردا یک بازی خوب و شاد برای مردم ایران ببینیم تا فضای کشور از این اتفاق ناگوار عوض شود.

وی افزود: زمین المپیک کیش برای تیم ملی و سایر تیم‌ها آماده شده و از این به بعد پذیرای همه تیم‌ها هستیم. این زمین با زحمت مهندسان ایرانی و تکنولوژی جدید ساخته شده است. امیدوارم با خاطره خیلی خوبی از کیش به قطر بروید و دست پر برگردید.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا