اجاره خودرو منطقه آزاد اروند

اجاره خودرو اهواز

یکی از جنوبی ترین شهرهای ایران شهر خوزستان که در جنوب غربی ایران واقع شده است که جزو منطقه آزاد بازرگانی و نف خیز به حساب می آید. یکی از شهرهای بزرگ خوزستان شهراهواز میباشد که در واقع بزرگترین پالایشگاههای نفت جهان هم در این شهر قرار دارد. به دلیل وجود بندر و پالایشگاههای نفت قطب اقتصادی به حساب می آید که مهندسین و کارگران ایرانی و خارجی در این شهر مشغول به کار میباشند.

برای رفاه این اشخاص اجاره خودرو شهر اهواز آماده خدمت رسانی به این افراد می باشد. یا مدیرانی هستند که از شهر تهران یا شهرهای دیگر برای بازرسی به این شهر سفر میکنند که اغلب به دلیل دور بودن مسافت این مسافرتها با هواپیما انجام میشود به محض ورود به فرودگاه شما می توانید از اجاره خودرو این شهر درخواست خودروی مورد نظر را بدهید تا اسرع وقت آماده خدمت گذاری به شما باشد و شما با خیال آسوده و با خودروی خود سفری با اطمینان و راحتی داشته باشید.

اجاره خودرواهواز مسافرین نوروزی و توریستها و همچنین مسافرانی که قصد عزیمت و بازید از این شهر دارند می توانند از اجاره خودرو این شهر استفاده کنند. این شهر دارای مناطق گردشگری و تاریخی می باشد. یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر اهواز پل‌های اهواز هستند.پل سفید، پل سیاه، پل پیروزی

اجاره ماشین عروس در اهواز

همچنین پیشنهاد ویژه برای زوجهای جوانی که دوست دارند شب به یادمادنی و ویژه ای داشته باشند می توانند از خودروهای شیک و لوکس این مجموعه به عنوان ماشین عروس استفاده کننده و زیباترین شب را برای خود رقم بزنند. این ماشینها را با شرایط ویژه هم می توانید با راننده و هم بدون راننده در اختیار داشته باشید. اجاره خودرو اهواز خدمات ویژه ای به شما شهروندان این شهر بزرگ و خونگرم ارائه می دهد. لطفا جهت اطلاع از شرایط و خدمات و قیمتهای اجاره ماشین عروس در اروند با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا در اسرع وقت مسول بخش اجاره خودرو اهواز با شما هماهنگی لازمه را مبذول فرماید.

اجاره ون در اهواز

در مسافرت های گروهی و جابجایی های گروهی خود از خودروهای ون در شهر اهواز استفاده کنید تا لذت یک سفر خوش و دسته جمعی و در کنار هم بودن در مسافرت را با هم تجربه کنید . معمولا برای جابجایی افراد بین تعداد 5 تا 14 نفر از خودرو ون استفاده میگردد، که بسته به نوع و تعداد ، ون های متفاوتی ارایه خدمات را در شهر اهواز انجام می دهند. اجاره خودرو ون ، اجاره اتوبوس و یا اجاره مینی بوس از دیگر خدمات این مجموعه در شهراهواز میباشد .

اجاره خودرو در آبادان

آبادان شهری در استان خوزستان و جنوب غرب ایران، مرکز شهرستان آبادان و از مناطق آزاد بازرگانی (منطقه آزاد تجاری-صنعتی اروند) ایران است که بر جزیره‌ای هم‌نام خود در ۵۳ کیلومتری خلیج فارس در نزدیکی با مرزهای عراق و کویت جای گرفته‌است. این شهر همچنین دارای فرودگاه و بندر است و به دلیل داشتن پالایشگاه نفت و پتروشیمی راهبردی بودن و هم‌مرزی با کشور عراق، از زمان جنگ جهانی دوم یکی از مهم‌ترین شهرهای خاورمیانه و ایران بوده‌است. یکی از بزرگ‌ترین پالایشگاه‌های نفت جهان (پالایشگاه نفت آبادان) در این شهر قرار دارد. نفت از اغلب مناطق خوزستان با لوله به این شهر می‌رسد و پس از تصفیه به کلیه جهان صادر می‌شود. نزدیکترین شهر به آبادان، خرمشهر است که حدود ۱۵ کیلومتر با این شهر فاصله دارد.

از محله‌های مشهور آبادان می‌توان به احمدآباد، امیری، کوی کارگر، امیرآباد، بریم، بوارده (شمالی و جنوبی)، کارون، کوی ولایت «اروسیه»، کوی لاله، هزاری‌ها، هندی‌ها و سیکلین اشاره کرد. کوی بهار، کوی قدس، کوی سلیچ (غربی و شرقی)، کوی بهارستان، کوی گلستان، کوی ذوالفقاری، کوی ملت، کوی بهمن، کوی ولی‌عصر، تانک فارم، جمشیدآباد، سرویس قنواتی، هلال بریم، کوی نیرو؛ فیه و ۷۰۰ دستگاه، همچنین کوی فرهنگیان که با ساخت مسکن مهر در مجاورت آن توسعه پیدا کرده‌است از دیگر محله‌ها و کوی‌های این شهر هستند. جزیره شادمانی در رود بهمنشیر و جزیره ارگ در اروندرود نیز از جزیره‌های کوچک درون این شهر هستند.

در دهه ۵۰ خورشیدی فرهنگ شهرنشینی آبادان به‌ویژه پس از ساخت پالایشگاه بزرگ آبادان تا زمان ملی شدن نفت ویژگی‌های یک شهر استعماری را تداعی می‌کرده‌است. محلات آن در این زمان ترکیب جمعیتی جدا و چه بسا متخاصم داشتند. ساکنان بخش مرکزی، احمدآباد و محله بهمن‌شیر را گودنشینان و حاشیه‌نشینان شهری، و محله‌های بریم، بوارده را اروپاییان و کارکنان ایرانی مرتبط با آن‌ها تشکیل می‌دادند.

شهر آبادان یک شهر خطی است و اگر دقت به آن بشود حاشیه اروند و تمام منازل سازمانی تا خسروآباد به دلیل وجود آب اینگونه طراحی و ساخته شده. با روی دادن جنگ ایران و عراق این شهر تقریباً خالی از سکنه شد و پس از بازسازی و بازگشت ساکنان، شکاف‌های طبقاتی میان محلات کمتر شد اما هنوز نابرابری‌های فضایی میان محلاتی چون بریم، ایستگاه ۷ و پل بهمن‌شیر وجود دارد.

 اجاره ماشین در آبادان

در سال‌های اخیر افراد برای تردد داخلی و برون شهری از خودرو بیشتر از سایر وسایل نقلیه استفاده کرده‌اند و هم اکنون استفاده از خدمات اجاره خودرو به بخش مهمی از سفرها تبدیل‌شده است.اگر به دنبال تجربه منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی برای راندن خودرویی متفاوت هستید، اگر برای یک سفر به ‌یادماندنی برنامه‌ ریزی می‌کنید ،اگر به ساری سفرکرده‌اید و در مدت اقامت خود نیاز به خودرودارید و یا اگر ماشین شما به هر دلیلی قابل‌استفاده نبود، در طول این مدت می‌توانید اقدام به اجاره ماشین موردنیاز خودنمایید. سوئيچ با مالکیت ناوگان گسترده‌ای از خودروها ،جایگاهی برتر در صنعت اجاره خودرو کسب کرده است . مزایا اجاره خودرو از ما بسیار ویژه و متمایز بوده و براساس استاندارهای بین‌المللی ، خدمات اجاره خودرو در ابادان و سرتاسر ایران را فراهم می‌کند.

کرایه ماشین در آبادان

اگر قصد سفر به ابادان رادارید و یا برای انجام کارهای روزمره خود نیاز به خودرو ارزان دارید، اجاره ماشین در آبادان بهترین انتخاب برای شما است.مجموعه ما با ارائه خدمات ویژه و سرویس‌های کامل و برتر همراهتان خواهد بود تا تجربه‌ای کم‌نظیر از کرایه خودرو در آبادان را داشته باشید .همچنین علاوه بر خدمات اجاره خودرو بدون راننده در آبادان با خدمات مکملی چون اجاره خودرو با راننده در آبادان  و ترانسفر فرودگاهی همراهتان خواهد بود.

مجموعه ما این امکان را فراهم نموده است که خودرو موردنظرتان را در محل سکونت ، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در آبادان تحویل بگیرید و سپس در هر ایستگاهی دیگر در سراسر کشور استرداد نمایید.اجاره خودرو در آبادان این امتیاز را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان و بدون دغدغه از محدودیت‌های ترافیکی ، خودروی خود را دریافت و به هر نقطه از شهر آبادان و یا کشور تردد کنید، همچنین همه‌ خودروها با پوشش بیمه پایه به‌صورت رایگان و مسافت مجاز روزانه 300 کیلومتر در همه کلاس‌های خودرویی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.مدارک لازم برای اجاره خودرو در آبادان و سایر شهر‌ها با یکدیگر برابر بوده و شما تنها با یک تماس می‌توانید از قیمت اجاره خودرو در قم، اجاره خودرو در ساری ، اجاره خودرو در کرج و اجاره خودرو در کرمان مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در آبادان

شهروندان آبادان که برای اجاره ماشین بدون راننده در آبادان اقدام می‌کند، حداقل باید بیست سال سن داشته باشد‌. داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل شش ماه اعتبار یکی از مدارک بسیار مهم برای اجاره خودرو به شمار می‌رود.در واقع به کسی تمام مدارک مورد نیاز را به غیر از گواهینامه داشته باشد، خودرویی اجاره داده نخواهد شد. مدارک شناسایی مورد نیاز نیز شامل کارت ملی یا شناسنامه است.

ارائه سند ملکی یا اجاره نامه، ارائه سفته یا چک بانکی به میزان بیست درصد از قیمت روز خودروی اجاره‌ای و … مدارک دیگری هستند که شهروندان آبادان باید به سوییچ تحویل دهند. شهروندان غیر آبادان نیز باید گواهینامه، کارت شناسایی ملی، چک یا سفته به میزان بیست درصد از قیمت روز خودرو، ودیعه نقدی و مبلغ اجاره خودرو را بر اساس تعداد روزهای اجاره ماشین در آبادان تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز برای کارمندان دولتی و نظامی شامل کارت شناسایی، گرفتن گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت، چک کارمندی به مقدار بیست درصد از قیمت روز ماشین می‌باشد. از توریست‌های خارجی بالای بیست سال که قصد اجاره خودرو در آبادان دارند گواهینامه رانندگی، اصل پاسپورت یا ویزا، بلیط برگشت، ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می‌شود‌.

پس از ارائه مدارک به سوییچ می‌توانید نسبت به رزرو خودرو اقدام کنید. برای رزرو خودرو ابتدا باید خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد روزهای اجاره را با تاریخ روز دریافت و تاریخ روز تحویل به سوییچ مشخص کنید. در مرحله بعدی از بین اجاره ماشین بدون راننده در آبادان یا اجاره ماشین با راننده در آبادان یک مورد را انتخاب کنید.

ایستگاه ما در آبادان

شعبه های مجموعه ما در آبادان این امتیاز را به شما می‌دهند تا در کمترین زمان و بدون دغدغه از محدودیت‌های ترافیکی ، خودروی خود را دریافت و به هر نقطه از شهر آبادان و یا کشور تردد کنید ، همچنین همه‌ خودروها با پوشش بیمه پایه به‌صورت رایگان و مسافت مجاز روزانه 300 کیلومتر در همه کلاس‌های خودرویی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. مدارک لازم برای اجاره خودرو در آبادان و سایر شهر‌ها با یکدیگر برابر بوده و شما تنها با یک تماس می‌توانید از قیمت اجاره ماشین بدون راننده و شرایط کرایه ماشین در آبادان مطلع شوید.

اجاره خودرو در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟

مناطق آزاد مکان مناسبی و البته ارزان‌قیمتی برای اجاره خودرو‌هایی است که رویای سوار شدن بر آن‌ها را داریم. یکی از این مناطق کیش است جایی که انواع خودروهای مختلف را می‌توان در آن دید و با قیمت‌های پایین خریداری کرد. اگر هم تنها برای چند روز به کیش می‌روید می‌توانید خودروی مورد علاقه خود را اجاره کنید. در حقیقت یکی از بزرگترین جاذبه‌های این مناطق اجاره خودرو است.

خیلی از خودروهایی را که در فیلم‌ها و تبلیغات می‌بینید در سرزمین اصلی یعنی شهرهای کشورمان قابل دسترس نیست. برخی‌هایشان که بالای 2500 سی‌سی هستند، اجازه ورود به ایران را ندارند و برخی‌هایشان هم آنقدر گران‌قیمت و لوکس هستند که اگر تا آخر عمر کار کنید باز هم نمی‌توانید بخرید. اما کسانی که عشق ماشین دارند و دوست دارند حداقل یکبار این خودروها را تست کنند می‌توانند به مناطق آزاد بروند.

مناطق آزاد مکان مناسبی و البته ارزان‌قیمتی برای اجاره خودرو‌هایی است که رویای سوار شدن بر آن‌ها را داریم. یکی از این مناطق کیش است جایی که انواع خودروهای مختلف را می‌توان در آن دید و با قیمت‌های پایین خریداری کرد. اگر هم تنها برای چند روز به کیش می‌روید می‌توانید خودروی مورد علاقه خود را اجاره کنید. در حقیقت یکی از بزرگترین جاذبه‌های این مناطق اجاره خودرو است.

مردم بیشتر ترجیح می‌دهند تا خودروهای آمریکایی را اجاره کنند چرا که خودروهای آمریکایی در خیابان‌های شهر‌های دیگر دیده نمی‌شود و همه مردم ایران نیز به اینگونه خودروها علاقه دارند. از این رو بیشتر خودروهای آمریکایی را که در جزیره کیش می‌بینیم اجاره‌ای هستند، اما خودروهای جذاب دیگر چون نیسان GTR و یا لامبورگینی هوراکان نیز تردد دارند که می‌توان آن‌ها را با قیمت‌هایی گران اجاره کرد.

شاید اجاره یک ساعت لامبورگینی هوراکان برابر با اجاره دو روز یک شورولت تاهو باشد. برخی دیگر هم تنها برای راه افتادن کارشان، خودرو اجاره می‌کنند و در قید و بند برند و یا مدل آن نیستند، بلکه اقتصادی بودن مهم‌تر است. شاید هم اجاره خودروهای ارزان‌قیمت‌تر منطقی‌تر باشد، چراکه خیابان‌های کیش با محدودیت سرعت مواجه هستند.

از این رو اگر یک لامبورگینی هوراکان یا یک نیسان جی تی آر را اجاره کنید تفاوتی با یک الانترا ندارد، چرا که باید با 60 کیلومتر در ساعت رانندگی کنید؛ بدین جهت باید بی‌خیال لذت شتاب شوید. اگر قانون را هم رعایت نکنید جریمه‌های سنگین و گاه توقیف خودرو دامنگیرتان می‌شود که در نهایت برای شما خاطره‌ای تلخ را به جا می‌گذارد.

مدارک مورد نیاز

البته مدارک مورد نیاز بسته به نوع خودرو و البته جایی که از آن خودرو را اجاره می‌کنید، بستگی دارد. به عنوان مثال خودروهایی همانند شورولت کوروت، لامبورگینی هوراکان و یا نیسان جی تی آر را باید 50 میلیون تومان پول نقد و یا چک روز و یک چک بدون تاریخ به مبلغ ماشین بدهید. این در حالیست که در خودروهای ارزان‌تر تنها چک بدون تاریخ به قیمت خودرو کفایت می‌کند.

این مدارک برای افرادی است که از موسسه‌های کرایه اتومبیل خودرو اجاره می‌کنند. اما اگر در هتل اسکان دارید و از خود هتل خودرو اجاره کنید تنها نشان دادن گواهینامه کفایت می‌کند و نیاز به دادن چک به قیمت خودرو نیست. البته خودروهایی که هتل در اختیار دارد گران‌قیمت نبوده و از این رو حساسیت زیادی ندارند.

اجاره‌های سر به فلک کشیده

اجاره نیسان جی تی آر از روزی 5 میلیون تومان آب می‌خورد. اگر خوش شانس باشید و صاحب خودرو رضایت دهد می‌توانید چند ساعت آن را در اختیار داشته باشید که در حدود ساعتی 500 تا 600 هزار تومان است. خودروهایی چون شورولت کوروت را می‌توان با قیمت روزی 1میلیون تومان اجاره کرد و خودروهای ارزانی چون نیسان جوک و مزدا را با روزی 120هزار تومان می‌توان در اختیار داشت، البته این نکته را فراموش نکنید که این اعداد و ارقام در شرایط عادی است و در تعطیلات اجاره خودرو نیز افزایش پیدا می‌کند.

با تمام این اوصاف قیمت اجاره خودرو در مناطق آزاد بسیار بالا است و به نوعی سر به فلک کشیده است. بدین جهت خیلی از مسافران توان پرداخت چنین پول‌هایی را ندارند و ترجیح می‌دهند از وسایل حمل و نقل عمومی(تاکسی) که نرخ پایه آنها از 7 هزار تومان شروع می‌شود استفاده کنند. البته ون‌هایی هم وجود دارد که شما را به نزدیک‌ترین محل مقصدتان می‌رساند. نرخ کرایه این ون‌ها از حدود 2هزار تومان شروع می‌شود. این را هم باید گفت که اجاره‌های یاد شده برای برخی‌ها که ماشین سواری برایشان از همه چی مهمتر است، پولی نیست!

سرعت نگیرید

 اجاره خودروهای پر شتاب ریسک زیادی هم دارد چرا که ممکن است بی‌آنکه حواستان باشد سرعت خود را افزایش دهید و آن زمان پلیس‌های نامحسوس سر رسیده و خودروی شما را توقیف کنند. در این صورت هزینه هنگفتی برای شما خواهد داشت، چرا که در حدود 10روز خودروی متخلف در پارکینگ می‌ماند و به یاد داشته باشید این جریمه‌ها را شما باید پرداخت کنید، نه اجاره دهنده. ضمن اینکه باید 10روز اجاره خودروی مورد نظر را هم بپردازید. بر این اساس توصیه می‌کنیم با اجاره خودرو چشم از روی سرعت خودرو بر ندارید تا مبادا در عرض چند روز، میلیون‌ها تومان پول را از دست بدهید.

دکمه بازگشت به بالا