کسب و کار ایرانیمجله اجتماعی

فروش با بالاترین قیمت لوازم دست دوم در زعفرانیه

آیا لوازم دست دوم خود را به سمساری در زعفرانیه و خریداران گذری بفروشیم؟

خریداران دوره‌گرد خریدار لوازم دست‌دوم را همه‌جا می وان یافت. آن‌ها به خودروهای خود به‌صورت روزانه در حال حرکت هستند و به دنبال لوازم دست‌دوم‌فروشی شما هستند. این خریداران همیشه دم دست هستند و معمولاً در هر محله‌ای چندین نفر از این خریداران تردد دارند. بااین‌حال این خریداران معمولاً قیمت بسیار پایینی برای لوازم دست‌دوم شما می‌پردازند. مراکز سمساری نیز خریداران سنتی و قدیمی هستند و همیشه حاضرند حداقل مبالغ را برای وسایل دست‌دوم بپردازند. بهترین راه برای فروش لوازم منزل فوری دست‌دوم قرار دادن آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی نظیر دیوار و شیپور است. راه دیگر فروش این وسایل فروش به خریداران معتبر نظیر مجموعه سمساری رحیمی است.

فهرست لوازم خانگی قابل خرید توسط سمساری رحیمی

لوازم‌خانگی انواع بسیار متنوع و مختلفی دارد ما تنها بخشی از انواع لوازم‌خانگی را خریداری می‌کنیم. در زیر فهرستی از لوازم‌خانگی‌هایی که امکان خرید آن را داریم ذکر می‌کنیم.

– خرید کلیه انواع لوازم برقی شامل کولرگازی، کولرآبی، یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، ماکرویو، اجاق‌گاز، کامپیوتر، لپ‌تاپ، چرخ‌گوشت، آب‌میوه‌گیری، قهوه‌جوش، هم زن، غذا ساز، ساندویچ ساز، جاروبرقی، چرخ خیاطی، اجاق گاز

– خرید کلیه فلزات

– خرید سیم‌های مسی: شامل کابل برق، کابل شیکه، کابل تلفن

 زدن برچسب بر روی لوازم‌برقی دست دوم

یکی از کارهایی که فروشندگان لوازم برقی دست‌دوم می‌توانند انجام دهند چسباندن برچسب‌هایی با عبارت دست‌دوم یا کارکرده بر روی لوازم دست‌دوم است. در این برچسب‌ها می‌توان مدت‌زمان کارکرد دستگاه، تعمیرات انجام‌شده، نوع و بند و سایر مشخصات دستگاه را ذکر کرد. این روش فروش وسایل برقی دست‌دوم در اروپا به‌صورت امری الزام‌آور است. اما متأسفانه در کشور ما بازار لوازم دست‌دوم برقی بازار آشفته است هست و هیچ‌گونه نظارتی بر این بازار وجود ندارد.

خرده‌فروشان الکتریکی دست‌دوم که کالاهای معیوب می‌فروشند جان افراد را در معرض خطر قرار می‌دهند. یکی از خطرات لوازم برقی معیوب خطر آتش‌سوزی است. تعداد کمی از فروشندگان لوازم برقی دست‌دوم در ایران روند تست و ایمنی سازی اصولی لوازم برقی دست‌دوم را انجام می‌دهند. درواقع فروشندگانی که درزمینهٔ کالاهای الکتریکی دست‌دوم معامله می‌کنند، فقط باید وسایلی را که تست ایمنی را گذرانده‌اند بفروشند اما این تست ایمنی در ایران به‌صورت استاندار تعریف‌نشده است؛ هیچ نظارتی بر بازار نیست. درواقع همه بار مسئولیت و عواقب دستگاه دست‌دوم معیوب بر عهده خریدار است.

در کشورهای اروپایی مقررات سفت و سختی برای فروش لوازم برقی دست‌دوم در نظر گرفته‌شده است. درصورتی‌که لوازم برقی دست‌دوم فروخته‌شده باعث آتش‌سوزی، مرگ یا هرگونه خسارتی به خریدار شود آن‌ها ممکن است با مجازات سنگینی ازجمله حبس احتمالی یا قتل عمد درصورتی‌که کالاهای معیوب آن‌ها منجر به مرگ شود، روبرو شوند.

خرید لوازم‌خانگی از بانه

خرید لوازم برقی و لوازم‌خانگی از بانه و شهرهای مرزی سال‌هاست که موردتوجه همشهریان عزیز است. در شهرهای مرزی که به‌عنوان شهرهای مناطق آزاد تجاری هستند، قیمت لوازم وارداتی پایین‌تر از سایر شهرهای است. شهر بانه نیز به‌عنوان یکی از این مناطق ويژه همواره موردتوجه مردم بوده است.

اما خرید لوازم‌خانگی از این شهرها با دو مشکل اصلی مواجه است. اول اینکه این لوازم گارانتی ندارند و در صورت سوختن وسیله کسی پاسخگو نیست. مشکل دوم وجود کالاهای تقلبی بسیار زیاد در این شهرها است. یعنی فروشندگان کالاهای تقلبی و فیک را به‌جای کالاهای برند معرفی کرده و می‌فروشند. ما در سمساری رحیمی نیز همواره به مشتریان توصیه می‌کنیم که حتی المکان محصولات خود را از فروشندگان معتبر خریداری کنند. همچنین درصورتی‌که قصد خرید از شهرهایی نظیر بانه رادارند حتماً با یک نفر همراه که متخصص و آشنا با لوازم‌خانگی باشد خرید کنند.

تأثیر قطعی برق بر سوختن لوازم برقی

قطعی برق می‌تواند به لوازم‌خانگی شما آسیب بزند. معمولاً قطعی برق به همراه نوسان شدید برق همراه است؛ همین نوسان است که باعث سوختن قطعات و لوازم برقی می‌شود. استفاده از محافظ برق اولین گزینه‌ای است که باید برای محافظت لوازم برقی در مقابل نوسان انجام دهید. درصورتی‌که زمان قطعی برق را می‌دانید حتماً سعی کنید لوازم برقی خود را در ساعت موردنظر از برق بکشید.

تامین قطعات لوازم خانگی برای همکاران

مجموعه سمساری رحیمی با داشتن مجموعه وسیعی از قطعات موردنیاز لوازم‌خانگی، اقدام به تأمین و ارسال قطعات موردنیاز لوازم‌خانگی می‌نماید. ما قطعات موردنیاز برای همکاران و تعمیرکاران لوازم‌خانگی را تأمین کرده و ارسال می‌کنیم. ارسال به کلیه نقاط کشور انجام می‌شود.

تعمیر لوازم خانگی دست دوم در تهران

با افزایش روزافزون قیمت‌های لوازم‌خانگی، بازار تعمیرات این کالاهای ضروری داغ شده است. درگذشته بسیاری از افراد در کشور به‌راحتی لوازم خانگی معیوب و دست‌دوم خود را کنار می‌گذاشتند؛ حتی اگر قابل تعمیر و استفاده بود. اما در حال حاضر که قیمت این لوازم سربه فلک کشیده است، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند حتی المکان از این وسایل استفاده کنند. در سوی دیگر ورود برخی از لوازم‌خانگی کر ای نیز به کشور ممنوع شده است. همین موضوع باعث ایجاد نگرانی و دغدغه در بین مصرف کنندگان لوازم برقی کره ای شده است.

مجموعه سمساری رحیمی خدمات تعمیرات انواع لوازم‌خانگی با هر برند و نوعی را انجام می‌دهد. ما با داشتن انبار بزرگی از قطعات موردنیاز لوازم برقی از معتبرترین مراکز تعمیرات لوازم برقی در کشور هستیم. مشتریانی عزیز هم که از لوازم برقی برندهای کره‌ای استفاده می‌کنند نگرانی نداشته باشند. ما همه قطعات موردنیاز لوازم برقی کره‌ای را در انبار خود موجود داریم.تکنسین‌های ما برای کار بر روی هر برندی از لوازم‌خانگی آموزش‌دیده‌اند. ما می‌توانیم یخچال، ماکروویو، اجاق‌گاز، ماشین ظرف‌شویی، ماشین لباسشویی ،خشک‌کن و سایر لوازم برقی شمارا تعمیر کنیم. تکنسین‌های ما همان خدمات عالی به مشتری، توانایی فنی و قیمت اولیه را ارائه می‌دهند.

در صورت درخواست مشتریان برای تعمیر لوازم‌خانگی در محل، در صورت مقدور بودن کارشناسان تعمیرات در محل حضور یافته و اقدام به تعمیر لوازم‌خانگی شما می‌کنند.

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

بسیاری از افراد به دلایل مختلف قصد فروش لوازم‌خانگی دست‌دوم و کارکرده خود رادارند. درگذشته افرادی با شرایط اقتصادی خوب و متوسط بسیاری از وسایل برقی کهنه و خراب خود را دور می‌انداختند. اما با شرایط اقتصادی فعلی حتی وسایل برقی غیرقابل استفاده را می‌توان باقیمت مناسبی به خریداران ضایعات فروخت. فروشندگان لوازم‌خانگی غیرقابل استفاده به دلیل آشنا نبودن با مراکز معتبر خریدار این لوازم، اغلب لوازم خود را باقیمت بسیار پایین به خریداران سیار می‌فروشند. ما سال‌ها ها سابقه در زمینه خرید لوازم‌خانگی از مشتریان تهران و سراسر کشور داریم.

ما از معتبرترین مراکز خرید لوازم‌خانگی دست‌دوم در تهران هستیم و لوازم‌خانگی برقی شما را باقیمت بسیار مناسب خریداری می‌کنیم.

فروش لوازم خانگی دست دوم در تهران

بسیاری از شرکت ها ،مراکز صنعتی و تجاری و حتی منازل ترجیح می دهند لوازم خانگی دست دوم خریداری نمایند .در این میان خرید لوازم خانگی دست دوم با کیفیت و در حد نو و البته با قیمت مناسب گزینه ای ایده آ  برای هر شخص یا مجموعه می باشد.ما با ارائه لوازم خانگی دست دوم با کیفیت و در حد نو و با گارانتی به این عزیزان خدمات رسانی می کنیم.

ما با تهیه و خرید لوازم خانگی دست دوم و در صورت نیاز تعمیر آن ،لوازم خانگی را با قیمت مناسب به مصرف کننده

 فروش محصولات گلدایران

گلدایران از معتبرترین فروشندگان لوازم الکترونگی در ایران می باشد.این شرکت با واردات،فروش و ارائه خدمات گارانتی و لوازم جانبی انواع محصولات الکترونیکی خانگی شناخته شده می باشد.مجموعه سمساری رحیمی طرف همکاری با نمایندگی های گلدایران در تهران می باشد و اقدام به توضیع ،فروش و خدمات پس از فروش محصولات گلدایران می نماید.

فروش لوازم خانگی جهیزیه عروس

مجموعه سمساری رحیمی خدمات فروش ست کامل لوازم خانگی جهیزیه عروس در تهران با شرایط ويژه را انجام می دهد.مجموعه سمساری رحیمی آمادگی فروش لوازم خانگی به زوجین با قیمت مناسب می نماید.از این رو ما تخفیف های ويژه ای برای فروش لوازم خانگی برای زوجین در نظر گرفته ایم.برای اگاهی از شرایط و تخفیفات ويژه فروش لوازم خانگی در تهران با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

خرید و فروش و تعویض لوازم خانگی در تهران

امروزه خرید و فروش لوازم خانگی یکی از دغدغه ها و چالش های خانواده ها در شهر تهران می باشد.افزایش سرسام آور قیمت ها و خروج برخی برندهای لوازم خانگی از کشور موجب شده است که خانواده ها برای خرید لوازم خانگی با مشکلات و محدودیت هایی مواجه شوند.البته مراجعین باید دقت داشته باشند که در شراط فعلی لوازم خانگی دست دوم و کارکرده آنها نیز ارزشمند است و با افزایش قیمت مواجه شده است .در گذشته بسیاری از افراد در شمال تهران لوازم خانگی قدیمی و کارکرده خود را دور می انداختند و یا با قیمت بسیار ناچیز به سمساری ها می فروختند اما در حال حاضر افراد می توانند لوازم خانگی دست دوم خود را با قیمت های مناسب و خوبی به فروش برسانند و با پرداخت مبلغ اضافه لوازم نو تهیه و خریداری نمایند.

مجموعه سمساری رحیمی از بزرگترین و معتبرترین خریداران و فروشندگان لوزم خانگی در تهران است .ما در کنار فروش لوازم خانگی نو و دست دوم اقدام به خرید لوازم خانگی دست دوم و کارکرده مشتریان عزیز می نمائیم.ما آمادگی کامل داریم لوازم خانگی دست دوم و کارکرده شما را با قیمت مناسب خریداری نمائیم این مجموعه آمادگی دارد در صورت درخواست مشتریان اقدام به تعویض لوازم خانگی نو و دستدوم با لوازم خانگی مشتری نماید.در واقع مجموعه سمساری رحیمی خدمات خرید و فروش و تعویض لوازم خانگی در تهران را نیز انجام می دهد.

دکمه بازگشت به بالا