مجله اجتماعیکسب و کار ایرانی

راهنمای خرید تیشرت با توجه به رنگ پوست

تیشرت برای پوست سبز یکی از اساسی ترین اصول مد، خرید و طراحی لباس همراه با درک صحیح از ویژگی های فردی است. برای مثال، دانستن رنگ دقیق پوستتان، اگر گردن کوتاه یا بلندی دارید، شانه هایتان آویزان است یا چهار شانه، و دانستن همه چیز در مورد صورت و بدنتان به شما کمک می کند ظاهری زیباتر انتخاب کنید. خرید تیشرت و پیراهن تایلندی برای تمام افراد بهترین انتخاب است.

تیشرت برای پوست سبزه

افراد سبز رنگ چه رنگی بپوشند؟
سفیدپوستان معمولا در انتخاب رنگ مشکلی ندارند، اما رنگ تیشرت سبز را باید با دقت انتخاب کرد، زیرا انتخاب اشتباه باعث رنگ پریدگی و یا حتی بیمار به نظر رسیدن این افراد می شود.

صاحبان پوست سبز اعم از دباغی، زیتونی یا گندمی، پوست آنها در انواع رنگ های سرد طبقه بندی می شود.

بنابراین، بسیاری از کارشناسان مد توصیه می کنند که این افراد هرگز از رنگ های خنثی و سرد استفاده نکنند زیرا پوست آنها تیره تر از آنچه هست به نظر می رسد.

بهتر است رنگ پیراهن برای پوست سبز از بین رنگ های گرم انتخاب شود، رنگ های نارنجی، قهوه ای، زرشکی، یاسی و سفید رنگ های مناسبی هستند.

تیشرت خارجی

اگر نیاز به پوشیدن یکی از رنگ های سرد دارید، بهتر است آن را با روسری، کلاه، پیراهن، شلوار یا کفش به رنگ گرم ست کنید تا ویژگی رنگ سرد را خنثی کنید.
تیشرت تایلندی
اگر پیراهن فقط یک تکه لباس است که می توانید آن را در خانه و در کنار خانواده بپوشید، نگرانی زیادی برای خرید آن نخواهید داشت. اما وقتی قرار است پیراهن شما پوشش اصلی جامعه باشد، حتما باید با وسواس بیشتری آن را انتخاب کنید.

بنابراین فرقی نمی کند که به دنبال پیراهن تایلندی، پیراهن مردانه اصیل ترک، پیراهن آستین بلند یا پیراهن مژه هستید، در هر صورت باید به فروشگاه معتبری که به صداقت اجناس موجود در آن معتقد است مراجعه کنید و یا خرید کنید. برای خودت زیاد لباس، لوگو و برند، او در توانایی تشخیص بین مواد اصلی و جعلی متخصص بود.

تیشرت تایلندی

به عنوان مثال پیراهن تایلندی به دلیل کشسانی پارچه ها، دوخت خوب و کیفیت نخ در بازارهای جهانی طرفداران زیادی دارد. از طرفی پیراهن های تایلندی معمولا سبک هستند و برای فصول گرم سال انتخابی ایده آل هستند. از آنجایی که هیچ لباس اضافی روی بدن خود احساس نمی کنید، پوست شما به راحتی با محیط اطراف تغییر دما می دهد و در نتیجه شما خنک می مانید.
پیراهن خارجی
تحقیقات جدید نشان می دهد که وقتی مردان پیراهنی شیک می پوشند، زنان آن را 12 درصد جذاب تر از پوشیدن هر چیز دیگری می دانند. https://zeusclothess.ir/menswear/mens-t-shirts/ بنابراین پوشیدن یک تیشرت ساده در فضای باز با شلوار جین یا شورت، کم هزینه و زحمت می تواند استایل جذابی را برای شما ایجاد کند.

تیشرت خارجی از کجا میخری؟
برخی از افرادی که علاقه بیشتری به خرید اینترنتی دارند، تیشرت های خود را از سایت های خارجی تهیه می کنند، اما اگر شما هم خرید حضوری را ترجیح می دهید، نگران نباشید.

انواع تیشرت تایلندی

طرفداران پیراهن های خارجی در ایران به قدری زیاد است که تقریباً تمامی فروشگاه های لباس معروف آن را در رده خود برای فروش عرضه می کنند.

معروف ترین پیراهن های خارجی که معمولا ایرانی ها می پوشند عبارتند از: تیشرت امپریو آرمانی، تیشرت ال سی وایکیکی ترکیه و پیراهن دانمارکی جک اند جونز.

البته انبه های کلمبیایی و اسپانیایی هم ظروف دارند.

چگونه با تیشرت خوب به نظر می رسید؟
همه چیز بستگی به سبکی دارد که می خواهید به آن نگاه کنید. پیراهن های فضای باز ما در طرح ها، رنگ ها، اندازه ها و سبک های مختلف موجود است. به طور کلی، اگر قدتان کوتاه است و فاصله شانه تا سر دارید، می توانیم پیشنهاد خرید پیراهن یقه هفت را بدهیم.

یقه هفت شکل سینه و گردن را زیباتر می کند. اما اگر قد بلندی دارید و گردن بلندی دارید، انتخاب یقه هفت اشتباه بزرگی است. مناسب ترین پیراهن برای شما مدل یقه گرد است.

اگر معمولا پیراهنی می پوشید که دکمه باز روی پیراهن دارد، پیراهنی بیرونی با طرح سنگین و رنگ تند انتخاب نکنید. اما اگر پیراهن تنها پوشش شماست، در انتخاب طرح و رنگ آزاد هستید.

بهترین نوع تیشرت

این تیشرت با انواع شلوارهای ساق راسته و شلوارهای تنگ به خوبی ست می شود، بنابراین می توانید کتانی یا شلوار جین را با آن ترکیب کنید.

حال برای اطمینان از تقلبی نبودن و اصل بودن پیراهنی که خریداری کرده اید، می توانید علاوه بر توجه به کیفیت و مواد، به لوگوی برند سازنده و لوازم جانبی آن نیز توجه کنید. علائم تجاری معروف جایگاه ویژه ای برای ثبت و لوگوی خود دارند.

روش دیگری که می‌توانیم به شما یاد بدهیم که کدام یک تیشرت باکیفیت است، طرحی است که روی آن چاپ شده است. هر چه پارچه پیراهن بهتر باشد، چاپ و کیفیت طرح بهتری دارد. بنابراین، اگر دیدید که طرح پیراهن نامرتب یا ناپاک است، به تقلبی بودن پیراهن شک نکنید. (خرید پیراهن)

تیشرت جودون

تیشرت تایلندی به دلیل اسپرت بودن در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شود که می توانید با توجه به استایل خود انتخاب کنید.
به طور کلی ترکیب رنگ های تیره و روشن هر استایلی را جذاب می کند، بنابراین پوشیدن تیشرت، هودی و تی شرت هایی که ترکیبی از چند رنگ هستند منعی ندارد.

همچنین از رنگ های جیغ غافل نشوید، رنگ پیراهن برای پوست سبز می تواند فریاد زدن و جذاب باشد، از ریسک کردن نترسید. (خرید پیراهن)

افراد نباید چه رنگ هایی بپوشند؟
در عین حال فراموش نکنید که لباس هایی با ظاهر مات اصلا به چهره شما نمی آیند، برای همیشه دور خاکستری را خط بکشید و به رنگ های کثیف متوسل نشوید. به جای صورتی پف دار، صورتی روشن و ترد و به جای نارنجی مات، نارنجی تند را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا