اقتصادیکسب و کار ایرانی

هزینه مشاوره مالیات حضوری و تلفنی برای اصناف

مشاوره مالیاتی نه تنها می تواند افراد و شرکت ها را ازجریمه های سنگین مالیاتی دور کند، بلکه می تواند به آن ها کمک کند که از تخفیف ها ، معافیت ها و مزیت های قانونی زیادی نیز بهره مند شوند. این دسته از انواع مشاوره به روش های مختلفی در دسترس بوده و خدمات متفاوتی ارائه می دهند که در پایین به آن ها اشاره شده است. شما میتوانید برای تنظیم لایحه مالیاتی از متخصص ترین مشاوران تهران با شرکت حسابداری آریا تهران تماس بگیرید تا تخصصی ترین مشاوره را تجربه کنید.

برای مشاوره مالیاتی رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید و یا در قسمت نظرات سوالتان را مطرح کنید تا در کوتاهترین زمان بهترین مشاوران ما پاسخ تخصصی شما را بدهند.

مشاور مالیاتی

برای آن که بتوانید امور مالیاتی خود را با راهنمایی های یک فرد خبره انجام دهید نیاز است از یک مشاور مالیاتی کمک بگیرید. در ایران مشاور مالیاتی زیادی وجود دارد و شما با یک سرچ ساده در اینترنت میتوانید با تعداد زیادی مشاور مالیاتی ارتباط برقرار کنید اما سوالی که مطرح میشود این است که آیا همه این مشاوران مالیاتی خبره و کاربلد هستند و میتوانند بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهند؟

در شرکت حسابداری آریا تهران برترین مشاوران مالیاتی کشور گرد هم آمده اند و به صورت رایگان مشاوره مالیاتی ارائه میدهند.

شما با تماس با مشاور مالیاتی آریا تهران میتوانید با جدیدترین قوانین مالیاتی بهترین راهنمایی را دریافت کنید و در صورت امکان از معافیت های مالیاتی بهره مند شوید.

شما میتوانید از طریق تماس با همکاران ما مشاوره مالیاتی رایگان دریافت کنید و با متخصص ترین مشاور مالیاتی تهران ارتباط برقرار نمایید.

در صورتی که میخواهید از مشاور مالیاتی آنلاین برخوردار شوید میتوانید در قسمت نظرات سوال مالیاتی خود را مطرح کنید تا در سریع ترین زمان مشاوران مالیاتی ما پاسخ شما را بدهند.

مشاور مالیاتی رایگان

زمانی که با یک کار مالیاتی رو به رو میشوید اصلا به فکر هزینه نخواهید بود و قطعا میخواهید در کوتاهترین زمان کار مالیاتی شما انجام شود و از فکر آن رها شوید.

اگر بتوانید کار مالیاتی خود را در مدت زمان کوتاهی با راهنمایی های یک مشاور مالیاتی متخصص انجام دهید و در عین حال هزینه ای بابت این کار نپردازید برای شما ذلچسب تر خواهد بود.

مشاور مالیاتی رایگان یکی دیگر از خدماتی است که در شرکت حسابداری آریا تهران ارائه میشود. در مشاور مالیاتی رایگان شما میتوانید از طریق تماس با همکاران ما مشاوره رایگان دریافت کنید و یا میتوانید سوال مالیاتی خود را در بخش نظرات این صفحه مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

در مشاور مالیاتی رایگان برترین مشاوران مالیاتی تهران پاسخ سوالات شما را میدهند و میتوانید بدون هیچ هزینه از از تخصص و تجارب آن ها بهره مند شوید.

مشاور مالیاتی تهران

در شرکت حسابداری آریا تهران انواع مشاوره های مالیاتی ارائه میشود و افراد میتوانند بدون محدودیت از تخصص و تجارب کارشناسان مالیاتی نهایت بهره را ببرند.

شما میتوانید به صورت حضوری نیز به دفتر مشاوره مالیات ما مراجعه کنید و از راهنمایی های مشاور مالیاتی تهران نهایت بهره را ببرید.

مشاور مالیاتی تهران به شما این امکان را میدهد که تمامی اسناد و مدارک خود را به صورت حضوری به کارشناس مالیاتی ارائه دهید و مشاور مالیاتی با استناد به مدارک بهترین مشاوره را به شما ارائه دهد.

اگر قصد مراجعه حضوری به شرکت حسابداری آریا تهران و بهره مندی از مشاور مالیاتی تهران را دارید میتوانید در قسمت تماس با ما اطلاعات آدرس ما را دریافت کنید و یا از ططریق تماس با همکاران ما میتوانید زمان قرار ملاقات خود را هماهنگ کنید.

مشاور مالیاتی آنلاین

از دیگر خدمات ارزنده در شرکت حسابداری آریا تهران ارائه مشاور مالیاتی آنلاین میباشد. به این ترتیب شما میتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی سوالات مالیاتی خود را در بخش نظرات این صفحه مطرح کنید.

بهترین کارشناس مالیاتی تهران در سریع ترین زمان پاسخ شما را بر اساس جدیدترین قوانین مالیاتی میدهد و شما میتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

برای جلب رضایت کاربران تلاش میکنیم در سریع ترین زمان پاسخ سوالات مالیاتی شما را بدهیم و برای ارائه مشاور مالیاتی آنلاین برنامه های بیشتری تدارک ببینیم تا بتوانید بدون اتلاف وقت پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

مشاور مالیاتی یا وکیل مالیاتی کیست

مشاور مالیاتی یا مشاور امور مالیاتی، به فردی که در زمینه امور مالی و حسابداری آموزش دیده و شناخت بالایی از حقوق مالیاتی دارد اطلاق می شود.

مشاور مالیاتی به عنوان حساب دار رسمی و یا نماینده مالیاتی ثبت شده که در امور قانونی مالیات و برنامه ریزی و مشاروه ی مالیاتی خبره است و در طیف گسترده ای به افراد و شرکت ها مشاوره می دهد.

این افراد نه  تنها دانش کافی در زمینه ی مالی و حساب داری مالیاتی، بلکه اشراف کامل به قوانین حقوقی مالیاتی نیز دارند و به همین علت به این مشاورین مالیاتی، وکیل مالیاتی هم گفته می شود.

چرا باید مشاوره مالیاتی بگیریم

مالیات و بیمه دو رکن اساسی هر کسب و کاری هستند که مدیران بسیاری از شرکت ها را وارد به استفاده از خدمات وکیل بیمه و یا وکیل مالیاتی می کنند.

قوانین و مقررات پیچیده و فرآیند های طولانی اداری زیاد و زمان بر باعث شده است که افراد و شرکت ها با مشکلات کوچک و بزرگی در چنین زمینه هایی رو به رو شوند.

بسیاری از شرکت ها به دلیل عدم آگاهی درست از قوانین دچار جریمه های سنگین مالیاتی شده و بعضی دیگر نیز هنوز در ابتدای راه خود هستند و اطلاعاتی درباره ی ساز و کار های مالیاتی ندارند.

مالیات و دنیای آن بسیار گسترده و پیچیده است و امکان ندارد با یاد گرفتن چند ماده از قانون، فرد و یا کسب و کار را از مشکلات مالیاتی برهاند.

بنا بر این بهتر است از مشاوره های مالیاتی افراد متخصص در این زمینه بهره گرفت.

انواع مشاوره مالیاتی

 • مشاور مقطعی
 • مشاور همیار
 • مشاور موردی
 • مشاوره مالیاتی اختصاصی مدیریت

در این قسمت شما میتوانید انواع روش هایی که برای مشاوره دادن در زمینه امور مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی داده میشود را مطالعه کنید.

مراکز مختلفی در سطح کشور آماده خدمات رسانی در این زمینه هستند اما بهتر است مرکزی را برای این کار انتخاب کنید که مطمئن تر و قابل اعتماد تر باشد.

مرکز مشاوره مالیاتی آریا تهران با بیش از 15 سال سابقه درخشان در این زمینه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

مشاوره مالیاتی وکالتی

وکیل مالیاتی با شناختی که از بخش نامه ها و قوانین دارد، می تواند به یک سازمان کمک کند که تا حد امکان مالیات کمتری پرداخت کند.

کاهش دادن هزینه های مالیاتی شرکت ها به دو روش انجام می گیرد، دادرسی مالیاتی و پشتیبانی دمالیاتی که هر کدام از این موارد بسیار گسترده اند.

وکیل مالیاتی یا مشاوره مالیاتی وکالتی پرونده مالیاتی شخص حقیقی یا حقوقی را در هیات های مالیاتی دنبال میکند سعی در رفع مشکلات مالی سازمان دارد.

مشاوره مالیاتی املاک

بخش املاک یکی از حوزه های گسترده و پیچیده ی مالیاتی است که قوانین و بخش نامه های زیادی برای آن وجود دارد و برای رفع و رجوع مشکل مالیاتی نیاز به دانش عمیق از این قوانین و هم چنین قوانین حقوقی است.

دسته های مختلفی ای از موارد مشمول مالیات بر املاک می شوند، مثل مالیات بر درآمد اجاره و مالیت نقل و انتقال ملک.

هم چنین مواد و تبصره هایی جهت معافیت از این مالیات ها وجود دارد. برای همین علت بهتر است برای رفع مشکلات مالیاتی املاک خود از مشاورینی متخصص در مرکز مشاوره مالیاتی تلفنی آریا تهران کمک بگیرید.

مشاوره مالیاتی مدیریت

یکی از مهمترین خدماتی که در مورد مشاوره برای شرکت ها و سازمان های خرد و کلان ارائه میشود ارائه گزارش های مالیاتی مختص مدیران مجموعه است.

در این خدمت بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان مالیاتی به مدیران مشاوره اختصاصی ارائه میدهند و همه سعی در کاهش حداکثری مالیات سازمان را دارند.

مشاوره مالیاتی اصناف

میزان مالیات برای هر صنف و کسب وکاری بر اساس یک سری معیار تعیین میشود و در صورتی که مشاور مالیاتی تجربه کافی نداشته باشد ممکن است نتواند به درستی به شما کمک برساند.

مشاوره مالیاتی اصناف به شما کمک میکند تا به صورت تخصصی در مورد میزان مالیات کسب و کار خود مشورت دریافت کنید و با راهکار های عملی هر چه بهتر امور مالیاتی خود را سامان ببخشید.

مشاوران ما در شرکت حسابداری آریا تهران آن چنان در امور مالیاتی اصناف و اشخاص تخصص و تجربه دارند که در زمان کوتاهی بهترین راه حل را به شما ارائه میدهند.

مشاوره مالیات حقوق

مالیات حقوق مالیاتی است که کارفرما موظف است پیش از پرداخت حقوق و دستمزد کارگر آن را کسر کرده و آن را به حساب وزارت امور و اقتصاد دارایی واریز نماید.

در صورتی که کارفرما در زمان مقرر لیست را ارائه ندهد 2% هزینه اضافی به عنوان جریمه به او تعلق میگیرد.

قوانین و تبصره های زیادی برای معافیت مالیاتی وجود دارد و در صورتی که شاغلان بیشتر از 7 برابر 1/300/000 دریافتی حقوق داشته باشند موظف به پرداخت 10% مالیات هستند.

اگر مقدار حقوق دریافتی بیش از این مقدار باشد میزان مالیات حقوق 20% میشود.

بهتر است برای جلوگیری از جریمه های مالیاتی این کار را به افراد متخصص در مرکز مشاوره مالیاتی آریا تهران واگذار کنید.

مشاوره مالیاتی برای معافیت مالیات حقوق

اگر میخواهید از پرداخت مالیات حقوق معاف شوید بهتر است از خدمات مشاوره مالیاتی رایگان ما بهره مند شوید.کارشناسان ما از جدیدترین قوانین مالیاتی برای معافیت شما در شرایط مختلف استفاده میکنند و تلاش میکنند تا حد امکان میزان مالیات حقوق را به کمترین میزان کاهش دهند.

خدمات مشاوره مالیاتی برای بدهکاران مالیاتی

اگر بدهکاری مالیاتی دارید و مشکلاتی برای کسب و کار شما ایجاد شده است شرکت حسابداری آریا تهران برای شما خدمات مشاوره مالیاتی رایگان ارائه میدهد.

کارشناسان مالیاتی ما از راهکارهایی ویژه برای کاهش میزان بدهی مالیاتی شما استفاده میکنند و سعی در به حداقل رساندن بدهی مالیاتی شما دارند.

برای دریافت مشاوره مالیاتی رایگان روی دکمه زیر کلیک کنید.

تلفن پاسخگویی به سوالات مالیاتی

مشاورین ما در شرکت حسابداری آریا تهران برای ارائه خدمات مالیاتی در اسعات اداری آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

شما میتوانید سوالات مالیاتی خود را یا در این صفحه در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان پاسخ شما را دهند.

هم میتوانید از طریق تماس تلفنی سوالات مالیاتی خود را مطرح کنید.

تلفن پاسخگویی به سوالات مالیاتی میباشد که در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان است.

وظایف مشاوران مالیاتی

وظایف متفاوتی برای مشاور مالیاتی وجود دارد که بر اساس کوچک یا بزرگ بودن سازمان، نقش های وی نیز قابل تغییر است. در زیر برخی از نقش ها و وظایف مشاورین مالیاتی مورد بررسی قرار گرفته است.

مشاوره کسب سود بیشتر یافتن استراتژی صحیح تنظیم گزارش مالی نظارت بر امور مالی نظارت بر گزارش مالی کارمندان مشاوره به مدیران ارشد تنظیم لوایح مالیاتی

شرکت مشاوره مالیاتی

شرکت های بسیاری با استخدام و بهره گرفتن از مشاورین و وکلای مالیاتی، خدماتی در این زمینه ارائه می دهند که شما می توانید با مراجعه به هر یک از آن ها، بسته به نیاز مالیاتی خود و مشکلی که دارید از خدمات متنوع آن ها بهره بگیرید.

هم چنین در هنگام انتخاب شرکت مشاوره ی مالیاتی، به غیراز نرخ و هزینه ی مشاوره، تجربه ی مشاوران و خدماتی که به شما ارائه می شود را نیز به خوبی بررسی کنید تا در نهایت بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مرکز مشاوره مالیاتی آریا تهران یکی از این شرکت های برجسته در تهران است که با بهره گیری از توانایی کارشناسان خود تواسته به یکی از بهترین مرکز مشاوره مالیاتی در تهران تبدیل شود.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره مالیاتی تلفنی و رایگان میتوانید با ما تماس بگیرید.

نرخ مشاوره مالیاتی

به صورت کلی هزینه و نرخ مشاوره مالیاتی کسب و کار به عوامل مختلفی بستگی دارد. نرخ مشاوره مالیاتی به صورت نرخی ثابت و یکسان تعیین نشده و فاکتور های زیادی در تعیین کردن این نرخ دخیلند.

برای مثال نحوه ی دریافت مشاوره، تخصص و تجربه ی وکیل مالیاتی مد نظر، میزان اهمیت پرونده های مالیاتی و یا حتی شهری که در آن هستنید میتواند از عوامل تعین کننده  نرخ مشاوره مالیاتی باشد.

هزینه مشاوره مالیاتی در شرکت ما به صورت کاملا منصفانه محاسبه میشود و شما میتوانید برای اطلاع از نرخ مشاوره مالیاتی تلفنی و حضوری و انلاین با ما تماس بگیرید.

آموزش مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی از جمله شغل هایی است که برای آن آینده ی روشنی پیش بینی می شود.

اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در این حوزه هستید، خوب است بدانید که موسسات بسیار دوره های مختلفی از مشاوره ی مالیاتی برگزار می کنند که در نهایت شما مدرک مشاور مالیاتی کسب خواهید کرد و می توانید به عنوان مشاور مالی و مالیاتی در موسسات مربوطه و یا به عنوان مدرس نیز استخدام شوید.

در شرکت حسابداری آریا تهران شما میتوانید در دوره های شرکت کنید و با دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای از مهارت های کسب شده درآمدزایی کنید.

برای اطلاع از شرایط میتوانید با مرکز مشاوره مالیاتی تلفنی آریا تهران تماس بگیرید و برای آینده شغلی خود برنامه ریزی کنید.

مشاوره مالیاتی رایگان

یکی از درخواست هایی که کاربران سایت از ما داشتند ارائه مشاوره مالیاتی رایگان توسط برترین کارشناسان مالیاتی تهران بود. به همین دلیل در این صفحه امکان مشاوره مالیاتی رایگان را فراهم نموده ایم.

شما میتوانید برای دریافت مشاوره مالیاتی رایگان از طریق شماره های درج شده در سایت با همکاران ما تماس بگیرید و سوالات مالیاتی خود را مطرح نمایید.

مشاوران مالیاتی ما با آشنایی با جدیدترین تبصره ها و قوانین مالیاتی آشنایی دارند و بهترین مشاوره و راهنمایی را به شما میدهند و میتوانید اطمینان داشته باشید با به کارگیری راهکار های گفته شده میتوانید در سریع ترین حالت امور مالیاتی خود را انجام دهید.

مشاوره مالیاتی رایگان توسط برترین مشاور مالیاتی در تهران به شما ارائه میشود و در صورتی که تمایل به مشاوره حضوری و تخصصی بیشتری داشته باشید میتوانید قرار ملاقات را با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان مالیاتی همین حالا با همکاران ما تماس بگیرید.

روش ارائه مشاوره مالیاتی

بسته به این که مساله ی مالیاتی شما چیست و سطح آن در چه حد است، می توان از روش های متفاوتی از خدمات وکلای خبره و متخصص در امور مالیاتی بهره برد.

هر کدام از این روش ها می توانند هزینه های متفاوتی داشته و برای بعضی مسائل کاربرد داشته باشند.

در شرایط گسترش ویروس کرونا ما به مشتریان مان پیشنهاد میکنیم از مشاوره مالیاتی تلفنی استفاده کنند تا در مسیر رفت و آمد مشکلاتی برای آن ها پیش نیاید. در ادامه با انواع روش های ارائه مشاوره در حوزه امور مالیاتی بیشتر آشنا میشوید.

شما میتوانید بنا بر صلاحدیدتان از انواع مشاوره مالیاتی حضوری ، تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره مالیاتی آریا تهران بهره مند شوید.

مشاوره مالیاتی حضوری در محل

این روش که در واقع ابتدایی ترین روش دریافت مشاوره امور مالیاتی است، معمولا هزینه ی بیشتری برای افراد و یا شرکت ها در پی دارد اما برای رفع و حل پرونده های بزرگ مالیاتی و مساله های پیچیده قطعا بهترین و کارا ترین روش محسوب می شود.

شرکت هایی با مشاوران معروف مالی و هم چنین مشاورین زبده ی مالیاتی وجود دارند که می توان از آن ها برای مشاوره حضوری بهره برد.

اما به هر صورت اگر رفع و حل این پرونده مالیاتی می تواند از ضرر و زیان مالی بزرگ و قابل توجهی جلو گیری کند، این روش اکیدا توصیه می شود.

تعدادی از شرکت ها تصمیم می گیرند که ازمشورت های یک وکیل مالیاتی به صورت طولانی مدت بهره ببرند.

به این شکل که هر زمان نیاز به راهنمایی در این دست مسائل وجود دارد، از خدمات مالیاتی آن ها کمک می گیرند.

در این روش که بیشتر برای کسب و کار های بزرگ مفید و قابل استفاده است، رابطه ی طولانی مدتی بر اساس اعتماد بین طرفین رابطه شکل می گیرد که هر دو طرف نسبت به هم رابطه و تعهد بیشتری دارند.

در مشاوره مالیاتی حضوری شما میتوانید تمام سوالات خود را مطرح کنید و از هر نظر برای دریافت راهکار های مالیاتی توضیه میشود.

مشاوره تلفنی مالیاتی از جمله امکاناتی است که در حوزه های بسیاری می تواند به حل کردن مشکلات و مسائل مالیاتی کمک کند.

این نوع از مشاوره هزینه ی نسبتا پایینی دارد که مزیت آن محسوب می شود.

هر چند که نمی توان انتظار حل پرونده های سنگین مالیاتی را از این روش داشت اما به نسبت می توان پاسخ سوال های بسیاری را در مورد قوانین و مقررات مالی از طریق تلفن دریافت کرد.

در مشاوره مالیاتی تلفنی شما بدون نیاز به پرداخت هزینه های رفت و آمد و در منزل خود میتوانید در کمال آرامش سوالات مالیاتی را مطرح کنید و بهترین ومناسب ترین پاسخ را دریافت کنید.

تلفن پاسخگویی به سوالات مالیاتی میباشد و شما میتوانید در ساعات اداری با ما تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی مالیات بر ارث

در فرآیند مالیات بر ارث،  بخشی از اموال و دارایی های فرد فوت شده مشمول مالیات نمی شوند و برخی دیگر نیز مشمول مالیات می شوند.

طبق نرخ قانون و شرایط خاصی که برای آن در نظر گرفته شده است، این مالیات با توجه به نوع ملک و طبقه وارث می تواند متغیر باشد. هم چنین نکته دیگر تاثیر گذار میزان سهم الارث است.

این مساله فرایندی طولانی و پیچیده است  و بهتر است با مشاورینی متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

در مشاوره مالیاتی تلفنی مربوط به ارث و میراث شما میتوانید تمامی سوالات مربوطه را بپرسید و زمان خود را برای رفت و آمد صرف نکنید.

مشاوره رایگان امور مالیاتی

هر چند که امکان دریافت چنین مشاوره ای به صورت رایگان نسبت به سایر روش ها بسیار کمتر است اما شاید بتوان از کمک برخی از دوستان و آشنایان در این زمینه بهره مند شد و از آنان مشاوره رایگان مالیاتی دریافت کرد.

برخی شرکت های خدمات مشاوره مالیاتی نیز ممکن است بنا بر برخی دلایل و یا رفاه حال مشتریان مشاوره رایگان ارائه دهند که قطعا همیشگی نخواهد بود.

درست است که هزینه ی مالی این روش بسیار کاربردی و سودمند است اما به طور قطع نمی توان همه ی مسائل را به صورت رایگان حل و فصل کرد.

ما در مرکز مشاوره مالیاتی در تهران میتوانیم خدمات مشاوره رایگان مالیاتی را به شما عرضه کنیم تا با فرآیند کاری ما بیشتر آشنا شوید و راحت تر برای انتخاب مرکز ما برای مشاوره در زمینه امور مالیاتی و مشاوره اظهارنامه مالیاتی تصمیم بگیرید.

مشاوره مالیاتی آنلاین

دریافت کردن مشاوره امور مالیاتی آنلاین می تواند راه حلی بی دردسر و کم هزینه به نسبت مشاوره حضوری برای حل مسائل مالیاتی باشد.

این روش از مشاوره که از زوایای بسیاری شبیه به مشاوره تلفنی است، این امکان را فراهم می آورد که دسترسی افراد به وکیل مالیاتی بیشتر شود.

استفاده کردن از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بر بستر اینترنت مثل تلگرام، واتس اپ، اسکایپ و حتی اپلیکیشن مشاوره ی کسب و کار باعث راحت شدن دسترسی شرکت ها و افراد به مشاوره  ی مالیاتی شده است.

یکی از مهم ترین وِیژگی ها و مزایای مشاوره امور مالیاتی آنلاین این است که شما در هر جایی از ایران که قرار داشته باشید، با دسترسی به اینترنت می توانید از خدمات آنلاین مشاوره مالیاتی درشهر هایی نظیر تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و دیگر شهر ها بهره مند شوید.

در مشاوره مالیاتی آنلاین شرکت حسابداری آریا تهران شما میتوانید در همین صفحه در بخش نظرات سوالات مالیاتی خود را درج کنید.

مشاوران مالیاتی ما در سریع ترین زمان با بهره گیری از جدیدترین قوانین مالیاتی پاسخ شما را میدهند و شما میتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی از مشاوره مالیاتی آنلاین نهایت بهره را ببرید.

مشاوره مالیاتی آنلاین شرکت حسابداری آریا تهران خدمتی ارزنده به شمار میرود که رضایت بیشتر کاربران را به دلیل سهولت کار و دریافت سریع پاسخ جلب کرده است.

تفاوت مشاوره مالی و مالیاتی

مشاور مالی و مالیاتی در یک سازمان هدف مشترکی را دنبال میکنند و ان صرف هزینه کمتر و کمک به سودآوری شرکت میباشد.

یک مشاور مالی ماهر باید تسلط کافی به امور اقتصادی و مالی جامعه و صنف کسب و کار مورد نظر داشته باشد و باید بتواند بهترین مشاوره را برای سودآوری ارائه دهد.

یک مشاوره مالیاتی باید علاوه بر آن که تسلط مفاهیم اساسی حسابداری و مالی داشته باشد باید با قوانین جدید مالیاتی و حقوقی نیز آشنایی کامل داشته باشد و پیوسته خود را آپدیت کند.

مشاور مالیاتی راهکار های عملی برای کاهش حداکثری مالیات ارائه میدهد که در نهایت این کار سبب ذخیره سرمایه سازمان میشود و مشاور مالی در تصمیمات مهم سودآوری و خرید و فروش محصولات سازمان دخیل است.

چگونه مشاور مالیاتی شویم

یکی از سوالاتی که مطرح میشود این است که چگونه مشاور مالیاتی شویم و از این راه کسب درآمد داشته باشیم. شما یا باید در دانشگاه در رشته حسابداری مالیاتی فارق التحصیل شده باشید و یا مدرک حسابداری مالیاتی از آموزشگاه های حسابداری دریافن کرده باشید.

در آموزشگاه آریا تهران شما میتوانید را سپری کنید و با دریافت مدرک فنی حرفه ای مالیات به راحتی به عنوان یک مشاور مالیاتی فعالیت کنید و از این راه کسب درامد داشته باشید.

شرکت در کلاس آموزش مالیات فنی حرفه ای در زمان محدودتری انجام میشود و شما میتوانید بدون تحصیلات دانشگاهی در این حوزه به عنوان یک مشاور مالیاتی فعالیت داشته باشید.

استخدام مشاور مالیاتی

باتوجه به ارائه مشاور مالیاتی انلاین در این صفحه یکی از اقداماتی که صورت گرفته است استخدام مشاور مالیاتی در شرکت حسابداری آریا تهران میباشد.

در صورتی که در مشاوره تخصصی مالیاتی اطلاعات جامع و سابقه دارید و قصد ارائه مشاور مالیاتی به افراد را دارید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و برای استخدام مشاور مالیاتی درخواست تان را ثبت کنید.

سوالات متداول

نرخ مشاوره مالیاتی تلفنی و حضوری و آنلاین ؟

نرخ مشاوره در شرکت حسابداری آریا تهران بر اساس نوع ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی میباشد. شما با اولین تماس میتوانید ازمشاوره رایگان مالیاتی ما بهره مند شوید.

تفاوت مشاوره مالیاتی و مالی ؟

مشاوره مالیاتی سبب به حداقل رساندن میزان مالیات سازمان میشود و مشاور مالی در اخذ تصمیمات مهم و سودآور دخیل است. هر دو برای سودآوری بیشتر مجموعه امری ضروری و مهم هستند

نحوه ارائه مشاوره برای شهرستان ها

شما میتوانید از طریق تماس تلفنی یا به صورت مجازی از طریق واتساپ بهترین مشاوره مالیاتی را از مجموعه ما دریافت کنید.در صورتی که برای شما امکان مراجعه حضوری وجود داشته ما با کمال افتخار پذیرای شما خواهیم بود.

ساعت کاری مجموعه حسابداری آریا تهران چگونه است ؟

شما میتوانید برای دریافت مشاوره مالیاتی تلفنی در ساعات اداری با ما تماس بگیرید و یا برای دریافت مشاوره آنلاین در هر ساعتی میتوانید درخواست تان را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان پاسخگوی شماعزیزان باشیم. مراجعه حضوری برای دریافت خدمات در ساعات اداری امکان پذیر است.

هزینه مشاوره مالیاتی تلفنی ؟

سوالات مالیاتی شما به صورت تلفنی رایگان پاسخ داده میشود ولی برای ارائه راهکار های عملی مراجعه حضوری توصیه میشود.

نرخ مشاوره مالیاتی چیست؟

به طور کلی هزینه و قیمت یک مشاور تجاری به عوامل زیادی بستگی دارد که غیر معمول نیستند. نرخ مشاوره مالیاتی یکسان و ثابت نیست و بسته به عوامل مختلفی ممکن است متفاوت باشد. معمولا قیمت خدمات مالیاتی در شهرهای دیگر کمتر از تهران است.

برای دریافت آخرین قیمت ها لطفا تماس بگیرید.

نرخ مشاوره مالیاتی ممکن است بسته به نکات مختلفی که در زیر ذکر می کنیم متفاوت باشد:

چگونه قیمت مشاوره بگیریم؟

مشکل شما می تواند با مشاوره تلفنی حل شود یا علاوه بر این, ممکن است که پیچیدگی موارد مالیاتی یک شرکت بسیار بزرگ باشد. در این حالت نرخ مشاوره مالیاتی بالاتر از حالت تلفن خواهد بود. نحوه قیمت گزاری خدمات مالیاتی بسیار به مشکل بستگی دارد. همچنین اهمیت و هزینه تجارت را در این زمینه در نظر می گیرد. در هر صورت برای دریافت مشاوره عامل اصلی تعیین نرخ مشاوره مالیاتی تخصص مشاور خواهد بود.

تخصص و تجربه مشاور مالیاتی

بدون شک, هر اندازه فرد دارای تخصص و دانش بیشتر ارزش خدمات خود را نیز در حال افزایش است, که درست است در اینجا. اینکه وکیل مالیاتی شما چه تخصص و تجربه ای باید داشته باشد بستگی به دامنه سوال یا مشکل شما دارد. بسیاری از مشاوران در این زمینه بازنشستگان اداره مالیات هستند که تجربه و تخصص زیادی دارند. برخی نیز ممکن است چندین سال تجربه در یک شرکت مشاوره مالیاتی داشته باشند. سطح تخصص یک وکیل مالیاتی در چندین مورد ارتباط مستقیمی با سطح تجربه دارد. تجربه و تخصص یک وکیل مالیاتی نقش مهمی در تعیین نرخ مشاوره مالیاتی دارد.
اهمیت پرونده های مالیاتی
حل برخی از موارد مالیاتی می تواند شما را از جریمه های هنگفت نجات دهد که در صورت استفاده از مشاور با قیمت بالا هنوز هم در چنین مواردی مقرون به صرفه است. اما گاهی اوقات این امکان نیز وجود دارد که با مشاوره تلفنی مشکلات مالی حل شود. بنابراین اهمیت پرونده مالیاتی تاثیر زیادی بر قیمت و هزینه مشاوره مالیاتی دارد. گاهی شرکتهای بزرگ میتوانند مشمول جریمههای هنگفت چند میلیارد تومانی شوند که بدون شک به شرکت در حل مشکل کمک خواهد کرد. در چنین مواردی قاعدتا نرخ مشاوره مالیاتی نیز بسیار بالا خواهد بود.
چگونه به انجام مشاوره مالیاتی است
همانطور که در بالا ذکر شد, بسته به سطح سوال خود را،, شما می توانید از خدمات یک وکیل مالیاتی در راه های مختلفی استفاده. هر یک از این روش ها می توانند هزینه های متغیری داشته باشند و برای برخی از مسا ینل ها اعمال شوند.
مشاوره مالیاتی
این روش معمولا هزینه بیشتری برای افراد دارد. اما قطعا بهترین راه حل برای حل موارد شدید و پیچیده مسا خواهد بود. برخی از شرکت های مشاوره مالیاتی یا مشاوران معروف مالی و مالیاتی وجود دارند که می توانند مشاوره شخصی دریافت کنند. با این حال-اگر حل این موارد می تواند از ضررهای مالی قابل توجه جلوگیری کند-استفاده از این روش توصیه می شود. برخی از شرکت ها تصمیم می گیرند برای مدت طولانی با یک وکیل مالیاتی کار کنند. هر زمان که شما نیاز به مشاوره, امکان استفاده از خدمات مالیاتی. در این حالت معمولا یک رابطه طولانی مدت بر اساس اعتماد ایجاد می شود و دو طرف تعهد و رابطه بیشتری دارند. البته این امر برای شرکت ها و شرکت های بزرگ سودمندتر خواهد بود.

مشاوره مالیاتی از طریق تلفن

مشاوره تلفنی می تواند در بسیاری از زمینه ها به مردم کمک کند. هزینه پایین این نوع مشاوره یکی از مزایای y است. اما با این کار نمی توان پرونده های جدی مالیاتی را حل کرد. پاسخ بسیاری از سوالات در مورد مقررات مالی را می توان از طریق تلفن دریافت کرد. یکی از مزایای مشاوره مالیاتی از طریق تلفن هزینه پایین y خواهد بود. در بسیاری از موارد می توانید با یک وکیل مالیاتی به طور مفصل از طریق تلفن مشورت کنید-در حالی که هزینه ها-قابل توجه نیستند. مشاوره مالیاتی از طریق تلفن نیز می تواند شروع همکاری گسترده تر با یک وکیل مالیاتی باشد. از زمان مسا-مسا مالیاتی عمدتا مربوط به قوانین و مقررات است -, بسیاری از مسا-و چالش ها را می توان با مشاوره مالیاتی تلفنی حل کرد. این مورد در مورد مسا ینل پیچیده نیست.

مشاوره مالیاتی رایگان

با این حال امکان مشاوره رایگان کمتر از روش های سر است. اما می تواند توسط برخی از دوستان یاشن محققان ساخته شود. علاوه بر این, برخی از شرکت های مشاوره برای برخی از دلیل ممکن است مشاوره رایگان, که, البته, نمی خواهد برای همیشه. هزینه کم این روش مزیت اصلی است. اما قطعا نمی توان همه مسا ینل را به صورت رایگان حل کرد!

مشاوره مالیاتی خط

دریافت مشاوره مالیاتی در اینترنت می تواند راهی مقرون به صرفه و در عین حال ارزان برای حل ریسک مالیاتی باشد. این روش مشاوره از بسیاری جهات شبیه به روش تلفنی است. جدا از این واقعیت که افراد در خط مشی مشاوره مالیاتی دسترسی بهتری به وکلای مالیاتی دارند. استفاده از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام-واتساپ-اسکایپ و همچنین برنامه های مشاوره کسب و کار باعث شده است که بسیاری از شرکت ها بتوانند مشاوره مالیاتی دریافت کنند

به طور کلی هزینه و قیمت یک مشاور کسب و کار بستگی به عوامل بسیاری – در زمینه مشاوره مالیاتی و با استفاده از خدمات حسابداران.نرخ مشاوره مالیاتی یکسان نیست و ممکن است بسته به شرایط مختلف شما تغییر کند. به عنوان مثال – معمولا قیمت خدمات مالیاتی در شهرها کمتر از تهران است یا بسته به نوع شرکتی که می توان تولید کرد-خدمات یا شرکت ها یا اصناف و صاحبان مشاغل نیز هزینه های متفاوتی دارند .
از طرفی می تواند پیچیدگی پرونده های مالیاتی یک شرکت(شخص حقوقی) یا یک محل کار (صاحب محل کار ماده ۱۰ قانون مالیات مستقیم و گروه بندی دی ورع) باشد پس برای اقدام حتی باید یک مشاور مالیاتی واجد شرایط استخدام کنید. در این حالت نرخ مشاوره مالیاتی بیشتر از حالت تلفن یا Y خواهد بود. نحوه دریافت خدمات مالیاتی-خیلی بستگی به مشکل دارد. همچنین اهمیت و هزینه تجارت در این زمینه را در نظر می گیرد. در هر صورت نحوه دریافت مشاوره عامل اصلی تعیین نرخ مشاوره مالیاتی خواهد بود.

در ایران و در همه کشورها کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف به پرداخت مالیات هستند و به این افراد یا اشخاص مودی یا مودیان گفته می شود. مشاوره مالیاتی به فایل یا فایل مالیات دهندگان استفاده می شود. مالیات دهندگانی که پرونده های مالیاتی پیچیده ای در سازمان مالیاتی دارند به مشاوران مالیاتی مراجعه می کنند. شرکتی با سرمایه گذاری ها و کسر های پیچیده می تواند به یک متخصص مشاوره مالیاتی مراجعه کند تا مالیاتی را که از مجموعه های خود می پردازد به حداقل برساند.
بهتر است قبل از اعلام تماس های دولت به اداره مالیات مشاوره مالیاتی دریافت کنید. برنامه ریزی رویه مالیاتی مودیان باید قبل از شروع کار انجام شود – با حل و فصل کلیه موضوعات مالیاتی پرونده مودیان تا زمان اعلام دعوت نامه های عمومی در رابطه با اظهارنامه مالیاتی.کارمندان موسسه خدمات مالی استراتژی از حسابداران مجرب و کارمندان بازنشسته در سازمان مالیاتی مفید استفاده می کنند convenient راحت است که بهترین مشاوره و خدمات را در حسابرسی مالیاتی, بیمه و ثبت نام در اختیار کارفرمایان عزیز قرار دهید.

چگونه یک مشاور مالیاتی تلفنی باشیم
مشاوره مالیاتی از طریق تلفن یکی از گزینه هایی است که می تواند در حل مشکلات در بسیاری از زمینه ها کمک کند. این نوع مشاوره هزینه نسبتا کمی دارد که مزیت y است. اگر چه شما نمی توانید انتظار داشته باشید که موارد مالیاتی جدی خواهد شد در این راه حل و فصل, شما می توانید بسیاری از سوالات در مورد مقررات مالی و مقررات از طریق تلفن از. در مشاوره مالیاتی از طریق تلفن می توانید سوالات مالیاتی بپرسید و بهترین و مناسب ترین پاسخ ها را بدون نیاز به پرداخت هزینه خانه خود دریافت کنید.

مشاوره مالیات بر ارث از طریق تلفن
طبق قوانین مالیات بر ارث در ایران برخی از املاک و دارایی های متوفی مشمول مالیات نمی شوند و برخی دیگر مشمول مالیات می شوند.
با توجه به نرخ های قانونی و الزامات ویژه برای-مالیات ممکن است بسته به نوع ملک و روزهای ارث متفاوت باشد. این بخش مهم دیگری از وراثت است.
این یک فرایند طولانی و پیچیده است و بهتر است به مشاوران متخصص در این زمینه مراجعه کنید. در مشاوره مالیاتی تلفنی در مورد موضوع ارث و ارث می توانید تمام سوالات مربوطه را بپرسید و وقت خود را تلف نکنید.

مشاوره مالیاتی رایگان
اگرچه امکان دریافت چنین مشاوره رایگان بسیار کمتر از سایر روش ها است اما می توان از کمک برخی دوستان و ارامنه در این زمینه بهره مند شد و مشاوره مالیاتی رایگان دریافت کرد.برخی از شرکت های مشاوره مالیاتی نیز ممکن است به دلایلی یا به نفع مشتریان مشاوره رایگان دهند که قطعا چنین نخواهد بود  درست است که هزینه های مالی این روش بسیار مناسب و سودمند است اما قطعا امکان حسابداری رایگان کلیه یون یون مسا وجود ندارد.

خط مشورتی مالیاتی
مشاوره مالیاتی می تواند یک راه حل بدون مشکل و مقرون به صرفه در مقایسه با مشاوره مالیاتی شخصی باشد. این روش مشاوره, که از بسیاری جهات شبیه به مشاوره تلفنی است, اجازه می دهد تا افراد برای دسترسی به یک وکیل مالیاتی.
استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های اینترنتی مانند تلگرام, واتس اپ, اسکایپ و حتی برنامه های مشاوره تجاری دسترسی شرکت ها و افراد به مشاوره مالیاتی را راحت تر کرده است. یکی از مهمترین ویژگی ها و مزیت های مشاوره مالیاتی اینترنتی این است که شما در هر نقطه از ایران مستقر هستید و ذهن با دسترسی به اینترنت می تواند از خدمات اینترنتی و خدمات مشاوره مالیاتی در شهر مانند تهران, مشهد, اصفهان, تبریز و سایر شهرها بهره مند شود.
میزان مشاوره در شرکت استراتژی تراز محاسب کیان  در تهران به نوع مشاوره شخصی و اینترنت و تلفن بستگی دارد. شما می توانید از چت مالیاتی رایگان ما از اولین تماس بهره مند شوید.
شهرهای عزیز می توانید بهترین مشاوره مالیاتی را از مجموعه ما از طریق تلفن یا به صورت مجازی از طریق واتس اپ دریافت کنید.در صورت امکان مفتخریم که از شما استقبال می کنیم.
شما می توانید برای مشاوره مالیاتی در ساعات اداری از طریق تلفن با ما تماس بگیرید یا در هر زمان می توانید درخواست خود را ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن مشاوره بگیرید. امکان بازدید حضوری برای دریافت خدمات در ساعات اداری وجود دارد.
سوالات مالیاتی شما از طریق تلفن به صورت رایگان پاسخ داده می شود اما راه حل های عملی توصیه می شود.

ما در مرکز مشاوره مالیاتی شرکت تراز محاسب کیان می توانیم خدمات مشاوره مالیاتی رایگان را به شما پیشنهاد دهیم تا اطلاعات بیشتری در مورد شرکت خود کسب کرده و دفتر مشاوره مالیاتی و مشاوره اظهارنامه مالیاتی خود را انتخاب کنید.

ما امیدواریم که که ما قادر به پاسخ به این سوال شد: نرخ مشاوره مالیاتی و هزینه های مشاوران مالیاتی چیست؟ ما جواب درست را برای شما سرواران داریم

شما می توانید سوالات مالیاتی خود و یا در این صفحه در بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

شرکت استراتژیک تراز محاسب کیان در زمینه های زیر به عزیزان خود پاسخ می دهد:

مشاوره سود بیشتر
یافتن استراتژی حسابداری و مالیاتی مناسب
تنظیم گزارشگری مالی ورودی و برون سپاری
نظارت بر امور مالی کارفرمایان
نظارت و کنترل گزارش و عملکرد کارکنان مالی خود را
مشاوره مدیران
تنظیم صورتحساب های مالیاتی و دفاع از نکات ذکر شده در کمیته اختلافات مالیاتی
گزارش حسابرسی (۲۰۰ ماده قانون مالیات )
بررسی مقدماتی بیمه اجتماعی
نرم افزار حسابداری فروش (نمایندگی رسمی فروش و System سامانه سپیدار)

کارشناس امور مالیاتی راهبرد ارقام دانا امروز به سوال “نرخ مشاوره های مالیاتی و حق الزحمه حسابداران مالیاتی چقدر است؟” پاسخ خواهد داد.

به طور کل هزینه و قیمت مشاور کسب ‌وکار ها به عوامل زیادی بستگی دارد ، در زمینه خدمات مشاوره مالیاتی و استفاده از خدمات حسابداران خبره ، نرخ مشاوره مالیاتی یک نرخ یکسان و ثابت نبوده و بسته به شرایط متعدد شما می‌تواند تغییر کند. به عنوان مثال، معمولا قیمت خدمات مالیاتی در شهرستان‌ها نسبت به تهران کمتر خواهد بود و یا اینکه بسته به نوع شرکت که می تواند تولیدی، خدماتی و یا بازرگانی باشد و یا اینکه از اصناف و صاحبان مشاغل باشد نیز حق الزحمه متفاوتی را دارا خواهد بود .
از طرفی ممکن است پیچیدگی پروند‌ه‌های مالیاتی یک شرکت(شخصیت حقوقی) و یا یک شغل (صاحبان مشاغل و گروه بندی آنها ) به گونه‌ای باشد که شما می بایست حتی نسبت به استخدام یک مشاور مالیاتی با تجربه اقدام کنید. در این صورت نرخ مشاوره مالیاتی بیشتر از حالت تلفنی یا آنلاین خواهد بود. اینکه به چه روشی برای دریافت خدماتی مالیاتی اقدام شود، بسیار به مساله و مشکل مورد نظر بستگی خواهد داشت. همچنین به میزان اهمیت و هزینه‌ای که کسب ‌وکار مورد نظر در این خصوص در نظر می‌گیرد. در هر صورت نحوه دریافت مشاوره اصلی‌ترین فاکتور در تعیین نرخ مشاوره مالیاتی خواهد بود.

در ایران و تمام کشورها کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف به پرداخت مالیات هستند و این شخص یا اشخاص، مودی یا مودیان مالیات نام دارند. مشاوره مالیاتی برای پرونده یا پرونده های مالیاتی مودیان مالیاتی مورد استفاده قرار می گیرد. مودیانی که اصولا پرونده های مالیاتی پیچیده ای در سازمان امور مالیاتی دارند به مشاورین مالیاتی مراجعه می نمایند. یک شرکت که سرمایه گذاری ها و کسورات پیچیده دارد می تواند به دنبال یک متخصص مشاوره مالیاتی برای به حداقل رساندن مالیات های پرداختی مجموعه خود باشد.
دریافت مشاوره مالیاتی بهتر است پیش از اعلام فراخوان های دولتی سازمان امور مالیاتی صورت بگیرد. برنامه ریزی برای انجام امور پرونده مالیاتی مودیان می بایست پیش از شروع به کار، صورت گرفته که تا زمان اعلام فراخوان های عمومی مرتبط با اظهارنامه های مالیاتی، کلیه مشکلات مالیاتی پرونده مودیان حل و فصل شده باشد.موسسه خدمات مالی راهبرد ارقام دانا با بهره گیری از حسابداران با تجربه و استفاده از کارکنان بازنشسته و دارای تجربه مفید سازمان امور مالیاتی آمادگی دارد تا نسبت به ارائه بهترین مشاوره و خدمات مالیاتی – حسابرسی – بیمه ای –ثبتی به شما کارفرمایان گرامی خدمات ارائه نماید.

مشاوره تلفنی امور مالیاتی چگونه است؟

مشاوره تلفنی مالیاتی از جمله امکاناتی است که در حوزه های بسیاری می تواند به حل کردن مشکلات و مسائل مالیاتی کمک کند. این نوع از مشاوره هزینه ی نسبتا پایینی دارد که مزیت آن محسوب می شود. هر چند که نمی توان انتظار حل پرونده های سنگین مالیاتی را از این روش داشت اما به نسبت می توان پاسخ سوال های بسیاری را در مورد قوانین و مقررات مالی از طریق تلفن دریافت کرد. در مشاوره مالیاتی تلفنی شما بدون نیاز به پرداخت هزینه های رفت و آمد و در منزل خود میتوانید در کمال آرامش سوالات مالیاتی را مطرح کنید و بهترین ومناسب ترین پاسخ را دریافت کنید.

مشاوره تلفنی مالیات بر ارث

طبق قوانین مالیات بر ارث در ایران ، بخشی از اموال و دارایی های فرد فوت شده مشمول مالیات نمی شوند و برخی دیگر نیز مشمول مالیات می شوند.
طبق نرخ قانون و شرایط خاصی که برای آن در نظر گرفته شده است، این مالیات با توجه به نوع ملک و طبقه وارث می تواند متغیر باشد. هم چنین نکته دیگر تاثیر گذار میزان سهم الارث است.
این مساله فرایندی طولانی و پیچیده است و بهتر است با مشاورین متخصص در این زمینه تماس بگیرید. در مشاوره مالیاتی تلفنی مربوط به ارث و میراث شما میتوانید تمامی سوالات مربوطه را بپرسید و زمان خود را برای رفت و آمد صرف نکنید.


مشاوره رایگان امور مالیاتی

هر چند که امکان دریافت چنین مشاوره ای به صورت رایگان نسبت به سایر روش ها بسیار کمتر است اما شاید بتوان از کمک برخی از دوستان و آشنایان در این زمینه بهره مند شد و از آنان مشاوره رایگان مالیاتی دریافت کرد.برخی شرکت های خدمات مشاوره مالیاتی نیز ممکن است بنا بر برخی دلایل و یا رفاه حال مشتریان مشاوره رایگان ارائه دهند که قطعا همیشگی نخواهد بود.درست است که هزینه ی مالی این روش بسیار کاربردی و سودمند است اما به طور قطع نمی توان همه ی مسائل را به صورت رایگان حل و فصل کرد.

مشاوره مالیاتی آنلاین

دریافت مشاوره امور مالیاتی آنلاین می تواند راه حلی بی دردسر و کم هزینه به نسبت مشاوره حضوری برای حل مسائل مالیاتی باشد. این روش از مشاوره که از زوایای بسیاری شبیه به مشاوره تلفنی است، این امکان را فراهم می آورد که دسترسی افراد به وکیل مالیاتی بیشتر شود.
استفاده کردن از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بر بستر اینترنت مثل تلگرام، واتس اپ، اسکایپ و حتی اپلیکیشن مشاوره ی کسب و کار باعث راحت شدن دسترسی شرکت ها و افراد به مشاوره ی مالیاتی شده است. یکی از مهم ترین وِیژگی ها و مزایای مشاوره امور مالیاتی آنلاین این است که شما در هر جایی از ایران که قرار داشته باشید، با دسترسی به اینترنت می توانید از خدمات آنلاین مشاوره مالیاتی درشهر هایی نظیر تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و دیگر شهر ها بهره مند شوید.
نرخ مشاوره در شرکت راهبرد ارقام دانا در تهران بر اساس نوع ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی میباشد. شما با اولین تماس میتوانید ازمشاوره رایگان مالیاتی ما بهره مند شوید.
شهرستانی های عزیز شما میتوانید از طریق تماس تلفنی یا به صورت مجازی از طریق واتساپ بهترین مشاوره مالیاتی را از مجموعه ما دریافت کنید.در صورتی که برای شما امکان مراجعه حضوری وجود داشته ما با کمال افتخار پذیرای شما خواهیم بود.
شما میتوانید برای دریافت مشاوره مالیاتی تلفنی در ساعات اداری با ما تماس بگیرید و یا برای دریافت مشاوره آنلاین در هر ساعتی میتوانید درخواست تان را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان پاسخگوی شماعزیزان باشیم. مراجعه حضوری برای دریافت خدمات در ساعات اداری امکان پذیر است.
سوالات مالیاتی شما به صورت تلفنی رایگان پاسخ داده می شود ولی برای ارائه راهکار های عملی مراجعه حضوری توصیه میشود.

ما در مرکز مشاوره مالیاتی در شرکت راهبرد ارقام دانا میتوانیم خدمات مشاوره رایگان مالیاتی را به شما عرضه کنیم تا با فرآیند کاری ما بیشتر آشنا شوید و راحت تر برای انتخاب مرکز ما برای مشاوره در زمینه امور مالیاتی و مشاوره اظهارنامه مالیاتی تصمیم بگیرید.

امیدواریم توانسته باشیم به سوال : نرخ مشاوره های مالیاتی و حق الزحمه حسابداران مالیاتی چقدر است؟ پاسخ مناسبی برای شما سروران داده باشیم

شما میتوانید سوالات مالیاتی خود را یا در این صفحه در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان پاسخ شما را دهند.

شرکت راهبرد ارقام دانا در زمینه های زیر پاسخگوی شما عزیزان می باشد:

 1. مشاوره کسب سود بیشتر
 2. یافتن استراتژی صحیح حسابداری و مالیاتی
 3. تنظیم گزارش مالی درون و برون سازمانی
 4. نظارت بر امور مالی کارفرمایان
 5.  نظارت و کنترل بر گزارش و عملکرد کارمندان مالی شما
 6.  مشاوره به مدیران ارشد
 7.  تنظیم لوایح مالیاتی و دفاع از پرونده های مذکور در هیات های حل اختلاف مالیاتی
 8.  ارائه گزارش حسابرسی (ماده ۲۷۲ قانون مالیاتها )
 9. پیش حسابرسی بیمه تامین اجتماعی
 10. فروش نرم افزار های حسابداری ( )

در شرایط گسترش ویروس کرونا ما به مشتریان مان پیشنهاد میکنیم از استفاده کنند تا در مسیر رفت و آمد مشکلاتی برای آن ها پیش نیاید. در ادامه با انواع روش های ارائه مشاوره در حوزه امور مالیاتی بیشتر آشنا میشوید.

شما میتوانید بنا بر صلاحدیدتان از انواع مشاوره مالیاتی در کرج به صورت حضوری ، تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره مالیاتی راهبرد ارقام دانا بهره مند شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از مشاوره رایگان شرکت حسابداری راهبرد ارقام دانا در تهران – کرج و شهریار ( سه شعبه فعال ) استفاده کنید.
مشاوره رایگان:
، پشتیبان امور مالی و مالیاتی شما .

عناوین مطلب بستن
دکمه بازگشت به بالا