اقتصادیکسب و کار ایرانی

فرش تشریفات 700 شانه با قیمت از سجاده کارپت کاشان

فرش تشریفات 700 شانه با قیمت از سجاده کارپت کاشان: چند واقعیت در مورد قیمت فرش تشریفات! چقد در مورد قیمت فرش تشریفات 700 شانه تحقیق کرده اید؟ آیا فرش تشریفات تولید شده توسط برندهای مختلف، کیفیت مشابهی دارد؟ در مورد میزان استحکام و دوام خرید فرش تشریفات چه می دانید؟

تخفیفی چشمگیر برای خرید فرش تشریفات اگر شما بخواهید هتل، حسینیه، سالن کنفرانس یا مکان های مشابه را فرش کنید، حتما در کنار کیفین فرش، قیمت نیز برایتان مهم است. به طور قطع مفروش کردن چنین فضاهایی با متراژ و مساحت بالا، هزینه بالایی خواهد داشت. در این یادداشت در مورد قیمت فرش هتل و تشریفات اطلاعاتی به شما خواهیم داد.

فرش تشریفات کاشان بی واسطه بخرید، مبلغ کمتری پرداخت کنید!

برای خرید هر محصولی می توانید از دو راه اقدام کنید؛ یا آن محصول را از فروشگاه، نمایشگاه، هایپرها و مغازه دار ها بخرید و یا اینکه مستقیم و بی واسطه از درب کارخانه و منبع اصلی آن خرید کنید.

این یک واقعیت است: هرچه واسطه ها کمتر، قیمت ارزان تر!

اگر چند واسطه در این میان باشند، طبیعتا هر یک مبلغی را برای سود خود در نظر می گیرند و مبلغ نهایی بسیار بیشتر خواهد شد. بنابراین می توانید با خط زدن واسطه ها، منفعت بیشتری داشته باشید و با قیمتی متعادل تر خرید کنید.

خرید فرش تشریفات با درجه کیفی A یا با درجه کیفی B ؟

همانطور که می دانید قیمت همه فرش ماشینی روز به روز بیشتر می شود. خرید فرش تشریفات هم از این قاعدع مستثنی نیست. با افزایش و نوسانات قیمت نخ در بازار فرش ماشینی، دغدغه های بسیاری برای مدیران کارخانه ها به وجود آمده است.

چون صاحبان برند از این بابت ناراحت هستند که مردم توان خرید نداشته باشند. به خصوص برای خرج کردن در امور خیری چون تجهیز و نو کردن مساجد و خرید فرش سجاده ای تشریفات. اما صاحبان هتل ها، متولیان حسینیه ها و نماینده خرید برای اجلاس ها و همایش ها، می توانند نخ و الیاف متفاوتی را انتخاب کنند.

نخ اکرولیک در میان الیاف قیمت بالایی داشته و بهترین کیفیت را دارد. این نوع نخ درجه کیفی الف دارد. در مقابل الیافی چون پلی استر، ویرجین و بی سی اف وجود دارند که کیفیت متوسط یا پایینی داشته و درجه کیفی ب دارند.

حالا بسته به میزان بودجه هر خریدار انتخاب می کند که فرش تشریفات با چه نوع نخی تهیه کند. الیافی چون پلی استر و ویرجین برای اقشاری مناسب است که بودجه محدودی دارند. شما همچنین می توانید فرش تشریفات پینترست را مشاهده کنید یا فیلم ویدیویی آن را در یوتیوب مشاهده کنید.

میزان شانه و تراکم چه تاثیری روی قیمت فرش تشریفات دارد؟

برای تولید فرش هتلی رولی از دو نوع دستگاه استفاده می شود؛ یا شونهر آلمان و یا وندویل بلژیک. بهترین شانه و تراکم، فرش قرمز 700 شانه با تراکم 2550 است که اگر با دستگاه شونهر بافته شود قیمت کمتری داشته و اگر با وندویل تولید شود قیمت بالاتری دارد.

اگر بودجه کافی در دست دارید و کیفیت فرش برای شما مهم است، پیشنهاد سجاده کارپت به شما این است که فرش صد در صد اکرولیک 700 شانه تولید شده با دستگاه وندویل است.

خرید فرش تشریفات کاشان از سجاده کارپت با قیمت مناسب

فرش تشریفات در شرکت سجاده کارپت ( خرید مستقیم از درب کارخانه) با انواع طرح و رنگ و شانه و تراکم های مختلف تولید می شود. هم با طرح های ساده و هم افشان و شلوغ. شرکت سجاده کارپت خدمات بسیار شگفت انگیز و خاصی برای خریداران خود دارد.

  1. خرید اقساطی: در صورت داشتن چک معتبر و با پشتوانه
  2. طرح های ویژه در ایام خاص برای خرید فرش هتلی و فرش مسجد
  3. سفارش فرش رولی با طرح دلخواه شما
  4. انتخاب رنگ و طرح های خاص
  5. تحویل در اولین زمان ممکن

ویژگی خرید فرش تشریفات سجاده کارپت کاشان

  1. تولید انواع فرش تشریفات و فرش هتلی برای سراسر کشور
  2. استحکام، دوامند و مقاومت زیاد فرش های رولی
  3. تضمین کیفیت الیاف و مواد اولیه
  4. تولید کننده تخصصی و حرفه ای فرش ماشینی تشریفاتی
  5. تنوع در طرح و رنگ فرش متری

فرش تشریفات 700 شانه یا 1200 شانه با بهترین قیمت از سجاده کارپت کاشان

شما می توانید به صورت حضوری، تلفنی و یا اینترنتی و بدون مراجعه حضوری، طرح دلخواهتان را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید. مشاورین متخصص و پشتیبان های سجاده کارپت برای داشتن بهترین انتخاب به شما کمک خواهند کرد.

تولید فرش تشریفات برای هتل، انواع فرش قرمز، فرش کناره برای منزل، فرش قرمز برای ورودی تالارهای تشریفات و مراسم خاص در تخصص این مجموعه است که در سریع ترین زمان ممکن برای خریداران عزیز انجام خواهد شد.همچنین خدمات اندازه گیری محل مورد نظرتان و نصب نیز با بهترین کیفیت برای شما انجام خواهد شد.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی با مدیر فروش فرش سجاده ای کاشان آقای مهندس سلمانی  به شماره 09133617256 در تماس باشید.

منبع: خرید فرش تشریفات کاشان (https://sajadecarpet.com)

دکمه بازگشت به بالا